Povezane vesti

Đoković: Moje poštovanje prema Nadalu i Federeru nadjačava negativna mišljenja

Đoković: Moje poštovanje prema Nadalu i Federeru nadjačava negativna mišljenja

Politika 10.10.2023
Nemam nameru ni u kom pogledu da razgovaram u negativnom kontekstu o Rafaelu Nadalu ili o Rodžeru Federeru, jer moje poštovanje nadjačava možda neka negativna mišljenja o njima, rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković. On je u intervjuu za… »
Đoković: Moje poštovanje prema Nadalu i Federeru nadjačava negativna mišljenja

Đoković: Moje poštovanje prema Nadalu i Federeru nadjačava negativna mišljenja

Sportski žurnal 10.10.2023
Rafa je veliki šampion, izuzetno ga cenim i poštujem kao šampiona, kao mog najvećeg rivala, kao čoveka i tenisera koji je u velikoj meri učestvovao u oblikovanju moje igre i mojih rezultata koje sam postigao - poručio je Đoković. - Nemam nameru… »
Novak otvorio dušu: "Neću govoriti loše o Nadalu i Federeru, kult reprezentacije mora da postoji!

Novak otvorio dušu: "Neću govoriti loše o Nadalu i Federeru, kult reprezentacije mora da postoji!

Sportske.net 10.10.2023
Time je pretekako Rafu Nadala po broju osvojenih gren-slemova, pa je nakon toga Španac dao intervju u kojem je istakao da bi to bilo drugačije da je bio fizički spreman. Uz to je dodao da bi u tom slučaju Novak bio veoma frustriran, te da je sve… »
Đoković odgovorio na "prozivke" Nadala: Moje poštovanje prema Rafi i Federeru nadjačava neka negativna mišljenja o njima

Đoković odgovorio na "prozivke" Nadala: Moje poštovanje prema Rafi i Federeru nadjačava neka negativna mišljenja o njima

Euronews 10.10.2023
Novak Đoković odgovorio je na komentare Rafaela Nadala, posle osvajanja 24. grend slem titule. Srpski teniser popeo se na pobedničko postolje US Opena ranije ove godine, nakon čega je Španac izjavio da bi za Novaka bila velika frustracija da nije… »
Novak o nadalovim prozivkama "frustraciji i grend slemovima": Veliko poštovanje ima Đoković za svoje rivale

Novak o nadalovim prozivkama "frustraciji i grend slemovima": Veliko poštovanje ima Đoković za svoje rivale

Dnevnik 10.10.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković trenutno je u beogradu gde se priprema za napore koji ga očekuju do kraja sezone, a to su Masters u Parizu, Završni masters u Torinu, kao i Dejvis Kup. U pauzi između treninga, dao je opširan intervju za Sportal… »

Vesti dana »