Povezane vesti

Marjan Miletić iz Leposavića pušten iz pritvora

Marjan Miletić iz Leposavića pušten iz pritvora

Politika 12.10.2023
LEPOSAVIĆ – Marjan Miletić iz Leposavića, koga je tzv. kosovska policija u sredu uhapsila na putu od Leposavića ka Kosovskoj Mitrovici, pušten je iz pritvora i stigao je kući, izjavila je za Tanjug njegova supruga Milica Miletić. „Tačno je da… »
Srbin iz Leposavića koji je uhapšen u sredu pušten iz pritvora

Srbin iz Leposavića koji je uhapšen u sredu pušten iz pritvora

Euronews 12.10.2023
Marjan Miletić iz Leposavića, koga je kosovska policija u sredu uhapsila na putu od Leposavića ka Kosovskoj Mitrovici, pušten je iz pritvora i stigao je kući, izjavila je za Tanjug njegova supruga Milica Miletić. "Tačno je da je Marijan pušten iz… »
Srbin iz Leposavića pušten iz pritvora

Srbin iz Leposavića pušten iz pritvora

RTS 12.10.2023
Marjan Miletić iz Leposavića, koga je kosovska policija u sredu uhapsila na putu od Leposavića ka Kosovskoj Mitrovici, pušten je iz pritvora i stigao je kući, izjavila je za Tanjug njegova supruga Milica Miletić. "Tačno je da je Marijan pušten iz… »
Marjan Miletić iz Leposavića pušten iz pritvora

Marjan Miletić iz Leposavića pušten iz pritvora

RTV 12.10.2023
LEPOSAVIĆ - Marjan Miletić iz Leposavića, koga je tzv. kosovska policija u sredu uhapsila na putu od Leposavića ka Kosovskoj Mitrovici, pušten je iz pritvora i stigao je kući, izjavila je za Tanjug njegova supruga Milica Miletić. "Tačno je da je… »
Srbin iz Leposavića kog je juče privela Kosovska policija pušten na slobodu

Srbin iz Leposavića kog je juče privela Kosovska policija pušten na slobodu

Blic 12.10.2023
Marijan Miletić iz Leposavića kojeg su juče priveli pripadnici Specijalne jedinice Kosovske policije, pušten je iz pritvora, potvrdila je za Kosovo onlajn njegova supruga Milica Miletić. Miletić je kazala da je on na putu ka Leposaviću, i da ga je… »
Srbin iz Leposavića pušten na slobodu Kosovska policija ostavila ga u Severnoj Mitrovici

Srbin iz Leposavića pušten na slobodu Kosovska policija ostavila ga u Severnoj Mitrovici

Dnevnik 12.10.2023
Marijan Miletić iz Leposavića kojeg su juče priveli pripadnici Specijalne jedinice Kosovske policije, pušten je iz pritvora, potvrdila je za Kosovo onlajn njegova supruga Milica Miletić. Miletić je kazala da je on na putu ka Leposaviću, i da ga je… »
Srbin sa kosmeta pušten iz pritvora Oglasila se supruga: "Kada sam čula njegov glas..."

Srbin sa kosmeta pušten iz pritvora Oglasila se supruga: "Kada sam čula njegov glas..."

Alo 12.10.2023
"Presrećna sam što je moj suprug na putu za kući. Kada sam videla poziv sa njegovog broja, pomislila sma da mu nije loše, odnosno da je nešto najgore od svega, ali kada sam čula njegov glas pao mi je kamen sa srca. Za sada je pušten iz pritvora i… »
Srbin iz Leposavića pušten iz pritvora

Srbin iz Leposavića pušten iz pritvora

Telegraf 12.10.2023
Advokat koji zastupa Miletića juče je podneo žalbu na rešenje o zadržavanju. Marijan Miletić iz Leposavića kojeg su juče priveli pripadnici Specijalne jedinice Kosovske policije, pušten je iz pritvora, potvrdila je za Kosovo onlajn njegova… »
Srbin uhapšen kod Leposavića pušten iz pritvora: Supruga se oglasila potresnim rečima - "Srce mu je slabo, zaista je…

Srbin uhapšen kod Leposavića pušten iz pritvora: Supruga se oglasila potresnim rečima - "Srce mu je slabo, zaista je…

Kurir 12.10.2023
"Presrećna sam što je moj suprug na putu za kući. Kada sam videla poziv sa njegovog broja, pomislila sam da mu nije loše, odnosno da je nešto najgore od svega, ali kada sam čula njegov glas pao mi je kamen sa srca. Za sada je pušten iz pritvora i… »
Srčanog bolesnika drže u pritvoru, njegovo stanje sve teže: Supruga uhapšenog Srbina apeluje da bude oslobođen!

Srčanog bolesnika drže u pritvoru, njegovo stanje sve teže: Supruga uhapšenog Srbina apeluje da bude oslobođen!

Kurir 12.10.2023
M.M. srpske nacionalnosti, prekjuče je uhapšen od strane tzv. Kosovske policije zbog objave na društvenoj mreži Fejsbuk. Situacija se svakog trenutka pogoršava, jer je M.M. srčani bolesnik koji je zbog hapšenja propustio odlazak na redovnu kontrolu… »
Srbinu kog je uhapsio kurti srce radi na deset odsto: Supruga Milica očajna - potresne reči

Srbinu kog je uhapsio kurti srce radi na deset odsto: Supruga Milica očajna - potresne reči

Alo 12.10.2023
Moj suprug je srčani bolesnik, srce mu radi svega deset do dvanaest posto. Zdrastveno stanje mu nije najbolje, trebao je da ide na kotnrolu u Beograd koja je obavezna. Zato brinem šta je sa njim jer se nalazi još uvek u policijskom pritvoru. Ovim… »

Vesti dana »