Povezane vesti

Oglasio se Janis Sferopulos, novi trener Zvezde: Oduševio je Delije samo jednom objavom

Oglasio se Janis Sferopulos, novi trener Zvezde: Oduševio je Delije samo jednom objavom

Telegraf 22.10.2023
Grčki stručnjak preuzeo je tim. Posle odlaska Duška Ivanovića sa klupe Crvene zvezde, klub sa Malog Kalamegdana odmah je našao rešeenje i doveo iskusnog stručnjaka Janisa Sferopulosa. Odmah po ozvaničenju ove vesti od strane kluba, oglasio se i… »
Možemo da uspemo! Hvala gospodinu čoviću... Novi Zvezdin trener u Pioniru - ovo je njegova prva poruka! (video)

Možemo da uspemo! Hvala gospodinu čoviću... Novi Zvezdin trener u Pioniru - ovo je njegova prva poruka! (video)

Mondo 22.10.2023
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos dao je prvu izjavu po po dolasku u klub sa Malog Kalemegdana. Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos dao je prvu izjavu po po dolasku u klub sa Malog Kalemegdana. Grčki trener Janis Sferopulos zamenio je na klupi… »
Grk nije došao sam u zvezdu! Još jedno novo ime među crveno-belima

Grk nije došao sam u zvezdu! Još jedno novo ime među crveno-belima

Mondo 22.10.2023
Počeo je mandat grčkog stručnjaka na klupi crveno-belih. Počeo je mandat grčkog stručnjaka na klupi crveno-belih Novi šef stručnog štaba Crvene zvezde Janis Sferopulos doveo je sa sobom svog prvog asistenta, takođe grčkog trenera Vasilisa… »
Sferopulos se oglasio nakon prvog treninga, otkrio šta Zvezda mora da uradi i recept za uspeh

Sferopulos se oglasio nakon prvog treninga, otkrio šta Zvezda mora da uradi i recept za uspeh

Nova 22.10.2023
Grk "otvorio karte". Janis Sferopuilos, novi trener Crvene zvezde, izneo je prve utiske po imenovanju za novog trenera tima sa Malog Kalemegdana: „Veoma sam počastvovan jer sam postao trener Crvene zvezde. Za mene je važno da budem deo porodice… »
Grk preuzeo komandu u crvenoj zvezdi! Košarkaši upoznali novog šefa crveno-belih (foto)

Grk preuzeo komandu u crvenoj zvezdi! Košarkaši upoznali novog šefa crveno-belih (foto)

Mondo 22.10.2023
Grči trener u Pioniru prvi put vodio trening crveno-belih. Grči trener u Pioniru prvi put vodio trening crveno-belih. Novi trener Crvene zvezde Meridianbet Janis Sferopulos stigao je na klupu crveno-belih i u nedelju vodio prvi trening, istog dana kada… »
Otkrivamo: Sferopulos nije sam stigao u Zvezdu, ovo je čovek kojeg je doveo sa sobom

Otkrivamo: Sferopulos nije sam stigao u Zvezdu, ovo je čovek kojeg je doveo sa sobom

Telegraf 22.10.2023
Nije sam stigao Grk u Srbiju. Košarkaši Crvene zvezde su dobili novog trenera, umesto Duška Ivanovića je na klupu ekipe s Malog Kalemegdana stigao iskusni Grk, Janis Sferopulos, koji je prethodnih godinu dana bio bez kluba. Ipak, Grk nije sam stigao u… »
Janis Sferopulos održao prvi trening u Zvezdi: Grk odmah stao na parket i uzeo loptu u šake

Janis Sferopulos održao prvi trening u Zvezdi: Grk odmah stao na parket i uzeo loptu u šake

Telegraf 22.10.2023
Grk je odmah zasukao rukave. Kako je Telegraf još sinoć i najavio, Janis Sferopulos je već odradio svoj prvi trening u Crvenoj zvezdi kao novi trener, čime se i sam klub pohvalio na svojim društvenim mrežama. Odmah nakon što je Duško Ivanović… »
Ovo bi moglo da se svidi Delijama: Sferopulos u Evroligi ima pozitivan skor protiv Željka Obradovića

Ovo bi moglo da se svidi Delijama: Sferopulos u Evroligi ima pozitivan skor protiv Željka Obradovića

Telegraf 22.10.2023
Opet, kada se radi o svim utakmicama, Željko debelo vodi. Crvena zvezda je odlučila da odradi pravu "šok terapiju" pred jedan od najvažnijih momenata u sezoni, pošto će u narednih nekoliko dana imati dva večita derbija, jedan u Evroligi, a jedan u… »
Evroliga moćnim rečima najavila dolazak Sferopulosa u Zvezdu

Evroliga moćnim rečima najavila dolazak Sferopulosa u Zvezdu

Telegraf 22.10.2023
Grk je preuzeo tim posle odlaska Duška Ivanovića. Novi trener Crvene zvezde našao je rešenje za upražnjeno mesto trenera i na klupu doveo iskusnog stručnjaka Janisa Sferopulosa. Ove nedelje klub je i zvanično objavio ovu vest, a vrlo brzo oglasila… »
Da li je Sferopulos bio suđen Zvezdi, a i ona njemu? Grk ih pomenuo u tvitu pre 7 meseci, istakao jednu stvar

Da li je Sferopulos bio suđen Zvezdi, a i ona njemu? Grk ih pomenuo u tvitu pre 7 meseci, istakao jednu stvar

Telegraf 22.10.2023
Ništa se ne dešava slučajno, reklo bi se... Košarkaši Crvene zvezde su dobili novog trenera, pošto je i zvanično Duška Ivanovića zamenio Janis Sferopulos, što je Telegraf i prvi najavio. Grk je stigao na Mali Kalemegdan, a već bi trebalo da… »
Grčki košarkaški stručnjak Janis Sferopulos novi trener Crvene zvezde

Grčki košarkaški stručnjak Janis Sferopulos novi trener Crvene zvezde

Insajder 22.10.2023
Grčki košarkaški stručnjak Janis Sferopulos novi je trener Crvene zvezde, saopštio je u nedelju 22. oktobra beogradski klub na zvaničnom sajtu. Kako je navedeno, nekadašnji trener Olimpijakosa i Makabija potpisao je dvogodišnji ugovor sa… »
Ko je novi trener Crvene zvezde? Krenuo iz četvrte lige, pamtiće jedan poraz od Željka dok je živ!

Ko je novi trener Crvene zvezde? Krenuo iz četvrte lige, pamtiće jedan poraz od Željka dok je živ!

Mondo 22.10.2023
Janis Sferopulos je novi trener Crvene zvezde, a u Beograd dolazi sa impresivnom biografijom. Od četvrte lige je stigao do samog vrha, a tu ga je zaustavio Željko Obradović! Janis Sferopulos je novi trener Crvene zvezde, a u Beograd dolazi sa… »
Grci tvrde: Novi trener Zvezde stiže u Beograd

Grci tvrde: Novi trener Zvezde stiže u Beograd

Telegraf 22.10.2023
Crveno-beli igraju sledeći meč ovog ponedeljka protiv FMP-a. Košarkaki klub Crvena zvezda okončao je saradnju sa Duškom Ivanovićem, a kako je najavljeno novi trener trebalo bi da bude Janis Sfeiropulos, koji prema pisanju medija u Grčkoj, već… »
Zvanično: Sferopulos je novi trener Zvezde

Zvanično: Sferopulos je novi trener Zvezde

Telegraf 22.10.2023
Crveno-beli imaju novog trenera. Nakon lošeg starta sezone, Crvena zvezda je odlučila da je vreme da se rano prave prve promene, pa je tako, kao što je Telegraf i najavio, postavio Janisa Sferoipulosa za novog trenera kluba umesto Duška Ivanovića… »

Vesti dana »