Povezane vesti

Mladenovićka ostavila dečka kad je saznala da radi kao žigolo u Dubaiju! Komšije otkrivaju sve detalje skandala: Šokirani…

Mladenovićka ostavila dečka kad je saznala da radi kao žigolo u Dubaiju! Komšije otkrivaju sve detalje skandala: Šokirani…

Kurir 24.10.2023
Aleksandra Mladenović prijavila je bivšeg dečka Stefana Č. za pretnje i uznemiravanje, a on je ubrzo nakon prijave priveden u policiju, pa je pušten posle nekoliko sati. Ova vest je odjeknula u ponedeljak uveče na svim portalima, a ubrzo smo mogli… »
Bivši Aleksandre Mladenović šokira naciju i posle izlaska iz pritvora! Objavio je svu njihovu intimu, snimak nastao u autu

Bivši Aleksandre Mladenović šokira naciju i posle izlaska iz pritvora! Objavio je svu njihovu intimu, snimak nastao u autu

Kurir 24.10.2023
Aleksandra Mladenović prošla je kroz pravi pakao nakon što joj je bivši momak pretio ubistvom i samoubistvom jer ga je ostavila. Pevačica ga je prijavila policiji, nakon čega je on dobio i zabranu prilaska, koju je odmah prekršio, jer se našao… »
(Foto) bivši momak Aleksandre Mladenović ne odustaje: Nakon izlaska iz pritvora, povukao šok potez - rešio da objavi svu…

(Foto) bivši momak Aleksandre Mladenović ne odustaje: Nakon izlaska iz pritvora, povukao šok potez - rešio da objavi svu…

Blic 24.10.2023
Aleksandra Mladenović prošla je kroz pravi pakao nakon što joj je bivši momak pretio ubistvom i samoubistvom jer ga je ostavila. Pevačica ga je prijavila policiji, nakon čega je on dobio i zabranu prilaska, koju je odmah prekršio, jer se našao… »
(Video) "upozoravali smo je na njega, nije nas slušala": Koleginica Aleksandre Mladenović o njenom bivšem dečku kog je…

(Video) "upozoravali smo je na njega, nije nas slušala": Koleginica Aleksandre Mladenović o njenom bivšem dečku kog je…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović sinoć je prijavila bivšeg dečka za pretnje i uznemiravanje, a njena drugarica Vanja Mijatović velika joj je podrška nakon drame koja se odigrala. Naime, Vanja je za "Blic" otkrila da su Aleksandrini prijatelji i… »
"Radili smo na bebi, prijavila me u besu" Mladenovićkin bivši platio kaznu 3.000 €: Svesno je htela da me pošalje u zatvor

"Radili smo na bebi, prijavila me u besu" Mladenovićkin bivši platio kaznu 3.000 €: Svesno je htela da me pošalje u zatvor

Kurir 24.10.2023
Bivši dečko Aleksandre Mladenović, Stefan Čečen po napuštanju pritvora u kojem je bio nakon što ga je pevačica prijavila za uznemiravanje oglasio se na Instagramu gde je objavio nekoliko fotografija sa zvezdom "Granda" i napisao da je voli, a sada… »
"Platio sam kauciju 3.000 evra, keš sam dao": Bivši dečko Aleksandre Mladenović pušten iz pritvora - odmah se oglasio!

"Platio sam kauciju 3.000 evra, keš sam dao": Bivši dečko Aleksandre Mladenović pušten iz pritvora - odmah se oglasio!

Mondo 24.10.2023
Bivši partner Aleksandre Mladenović, pevačice koja ga je sinoć prijavila za uznemiravanje, oglasio se po izlasku iz pritvora. Bivši partner Aleksandre Mladenović, pevačice koja ga je sinoć prijavila za uznemiravanje, oglasio se po izlasku iz… »
"On psihički nije dobro, vodila sam ga na lečenje": Oglasila se Aleksandra Mladenović nakon što je njen bivši rekao da ga…

"On psihički nije dobro, vodila sam ga na lečenje": Oglasila se Aleksandra Mladenović nakon što je njen bivši rekao da ga…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović sinoć je prijavila bivšeg dečka za pretnje i uznemiravanje, on je nakon prijave priveden u policiju, a kako je rekao u intervjuu za domaće medije, Aleksandra ga je navodno u besu prijavila. Pevačica se tim povodom… »
"Platio sam kaznu od: 3.000 evra" Oglasio se bivši dečko Aleksandre Mladenović nakon što ga je prijavila za pretnje i…

"Platio sam kaznu od: 3.000 evra" Oglasio se bivši dečko Aleksandre Mladenović nakon što ga je prijavila za pretnje i…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović sinoć je prijavila bivšeg dečka za pretnje i uznemiravanje, on je nakon prijave priveden u policiju. On je izašao iz pritvora i odmah se oglasio na svom Instagram profilu, a sada je za domaće medije pokušao da se… »
Dečko Aleksandre Mladenović izašao iz pritvora: Oglasio se na mrežama, pevačicu nazvao svojom ženom i objavio sliku iz…

Dečko Aleksandre Mladenović izašao iz pritvora: Oglasio se na mrežama, pevačicu nazvao svojom ženom i objavio sliku iz…

Blic 24.10.2023
Aleksandra Mladenović prijavila je bivšeg dečka policiji zbog uznemiravanja i pretnjama ubistvom i samoubistvom. On je sada izašao iz pritvora i odmah se oglasio na svom Instagram profilu. - Ne želim da se vraćam na staro, to je moja ljubav koju… »
Mladenovićkin dečko izašao iz pritvora! Oglasio se na mrežama, pevačicu naziva svojom ženom: To je moja ljubav koju mnogo…

Mladenovićkin dečko izašao iz pritvora! Oglasio se na mrežama, pevačicu naziva svojom ženom: To je moja ljubav koju mnogo…

Kurir 24.10.2023
Dečko Aleksandre Mladenović Stefan Čečen izašao je iz pritvora posle nešto više od 12 sati provedenih u policiji. Podsetimo, njega je pevačica sinoć prijavila nakon što je prekršio meru zabrane prilaska. On je došao i lupao joj na vrata zbog… »
"Ima pištolj, plašim se, pobegao je iz Laze" Aleksandra Mladenović zanemela nakon što joj je dečko izašao iz pritvora!

"Ima pištolj, plašim se, pobegao je iz Laze" Aleksandra Mladenović zanemela nakon što joj je dečko izašao iz pritvora!

Kurir 24.10.2023
Aleksandra Mladenović u šoku je nakon što je saznala da je njen bivši dečko Stefan Čečen izašao iz pritvora. Ona je zanemela kada je od novinarke Kurira čula i da se oglasio na Instagramu i objavio njihovu zajedničku fotografiju: - Verujte da… »
"U šoku smo, dolazila je policija": Komšije Aleksandre Mladenović progovorile nakon incidenta: "Na lekovima je, zabrinuti…

"U šoku smo, dolazila je policija": Komšije Aleksandre Mladenović progovorile nakon incidenta: "Na lekovima je, zabrinuti…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović sinoć je prijavila bivšeg dečka za pretnje i uznemiravanje, on je nakon prijave priveden u policiju, a ekipa "Blica" je posetila naselje u Beogradu gde živi pevačica. Aleksandra je dala je izjavu povodom novonastale… »
"Stavio je jastuk ispod glave i spavao ispred moje zgrade" Mladenovićka se plaši bivšeg dečka: Volela bih da ostane u…

"Stavio je jastuk ispod glave i spavao ispred moje zgrade" Mladenovićka se plaši bivšeg dečka: Volela bih da ostane u…

Kurir 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović progovorila je o incidentu sa bivšim dečkom koji je sinoć uhapšen jer joj je došao na vrata iako ima zabranu prilaska. - On je trenutno u jako lošem psihičkom stanju, na lekovima je, on je nakon svih bljuvotina koje… »
"Prvo veče me zvala kod nje, posle 3 dana bila pijana": Isplivale skandalozne poruke bivšeg dečka Aleksandre Mladenović!

"Prvo veče me zvala kod nje, posle 3 dana bila pijana": Isplivale skandalozne poruke bivšeg dečka Aleksandre Mladenović!

Mondo 24.10.2023
Aleksandra Mladenović prolazi kroz dramu sa bivšim partnerom. Aleksandra Mladenović prolazi kroz dramu sa bivšim partnerom Pevačica Aleksandra Mladenović juče je zvala policiju zbog bivšeg momka koji se pojavio ispred njenog stana i uznemiravao… »
Šok! Procurile poruke Aleksandre Mladenović i uhapšenog dečka: Bivši žestoko udario na pevačicu, pljušte uvrede…

Šok! Procurile poruke Aleksandre Mladenović i uhapšenog dečka: Bivši žestoko udario na pevačicu, pljušte uvrede…

Kurir 24.10.2023
Aleksandra Mladenović poslednjih nekoliko dana proživljava pravu dramu zbog bivšeg dečka, izvesnog Stefana Č. koji je navodno pretio samoubistvom jer ga je ostavila. Njega je navodno privela policija jer je prekršio zabranu prilaska pevačici, a sad… »
Uhapšen bivši dečko Aleksandre Mladenović: Pevačica ga prijavila policiji nakon što ju je proganjao i pretio samoubistvom

Uhapšen bivši dečko Aleksandre Mladenović: Pevačica ga prijavila policiji nakon što ju je proganjao i pretio samoubistvom

Nova 24.10.2023
Bivši dečko Aleksandre Mladenović uhapšen je nakon što ga je pevačica prijavila za pretnje i uznemiravanje. Naime, kako se navodi, priveden je po prijavi Aleksandre Mladenović, koja je sinoć pozvala policiju i kazala da je on proganja i preti… »
Ko je uhapšeni dečko Aleksandre Mladenović: Otkriveno odakle je i čime se bavi! Vozi besna kola, a ne izbija iz Dubaija

Ko je uhapšeni dečko Aleksandre Mladenović: Otkriveno odakle je i čime se bavi! Vozi besna kola, a ne izbija iz Dubaija

Kurir 24.10.2023
Aleksandra Mladenović poslednjih nekoliko dana proživljava pravu dramu zbog bivšeg dečka, izvesnog Stefana Č. koji je navodno pretio samoubistvom jer ga je ostavila. Mladić i pevačica su bili dva meseca u vezi, a on do sada nije bio poznat… »
Bivši dečko Aleksandre Mladenović kačio ljubavne slike dok ga je ona prijavljivala policiji: Evo šta je tada poručio na…

Bivši dečko Aleksandre Mladenović kačio ljubavne slike dok ga je ona prijavljivala policiji: Evo šta je tada poručio na…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović sinoć je prijavila bivšeg dečka za pretnje i uznemiravanje, a kako prenose domaći mediji, on je uhapšen. Na društvenim mrežama je on, u trenutku kada ga je ona prijavljivala, objavio niz slika i snimaka na kojima se… »
Aleksandra Mladenović bivšeg dečka prijavila policiji, sada se on oglasio!

Aleksandra Mladenović bivšeg dečka prijavila policiji, sada se on oglasio!

Svet plus 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović bivšeg dečka prijavila policiji, sada se on oglasio i ispričao svoju verziju priče. Izmišlja da sam joj ukrao novac. Do sinoć smo bili zajedno... Aleksandra Mladenović je iznela niz zastrašujućih detalje o svojoj… »
Evo šta je radio bivši dečko Aleksandre Mladenović pre hapšenja: Objavio njihovu zajedničku sliku i poslao skroz čudnu…

Evo šta je radio bivši dečko Aleksandre Mladenović pre hapšenja: Objavio njihovu zajedničku sliku i poslao skroz čudnu…

Kurir 24.10.2023
Bivši dečko Aleksandre Mladenović Stefan Č. navodno je priveden u policiju jer je prekršio zabranu prilaska pevačici. Cela ljubavna drama počela je kasno sinoć kada je Mladenovićka prijavila dečka za maltretiranje i policijom je otišla u… »
Ko je bivši dečko Aleksandre Mladenović koji je priveden: Redovno boravi u Dubaiju, uživa na luksuznim jahtama, a evo šta…

Ko je bivši dečko Aleksandre Mladenović koji je priveden: Redovno boravi u Dubaiju, uživa na luksuznim jahtama, a evo šta…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović sinoć je prijavila bivšeg dečka S.C., ona je dala izjavu u policiji, a kako prenose domaći mediji, on je uhapšen. Njih je javnost prvi put videla zajedno kada ih je ekipa emisije "Paparaco lov" uhvatila u jednom… »
Oglasio se isak šabanović: Evo šta je rekao o tvrdnjama da je Aleksandri lupio šamar - Njen bivši pretio samoubistvom!

Oglasio se isak šabanović: Evo šta je rekao o tvrdnjama da je Aleksandri lupio šamar - Njen bivši pretio samoubistvom!

Mondo 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović našla se u centru skandala jer je bivši dečko objavio detalje o njoj i njihovoj vezi, a potom pretio samoubistvom. Pevačica Aleksandra Mladenović našla se u centru skandala jer je bivši dečko objavio detalje o njoj… »
Ovo je dečko kog je Aleksandra Mladenović prijavila policiji: Kamere ih uhvatile srećne i nasmejane, a sada pevačica tvrdi…

Ovo je dečko kog je Aleksandra Mladenović prijavila policiji: Kamere ih uhvatile srećne i nasmejane, a sada pevačica tvrdi…

Blic 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović našla se u centru skandala zbog bivšeg dečka kog je prijavila policiji. Pevačica se oglasila za medije i otkrila da je imala mnogo problema sa mladićem sa kojim je bila u vezi. Kako je rekla, on joj je uzeo dosta… »
Oglasio se bivši dečko Aleksandre Mladenović! Prijavila ga policiji, umešao i pevača - "On joj je lupio šamar!"

Oglasio se bivši dečko Aleksandre Mladenović! Prijavila ga policiji, umešao i pevača - "On joj je lupio šamar!"

Mondo 24.10.2023
Za domaće medije se oglasio bivši dečko Aleksandre Mladenović kojeg je pevačica prijavila policiji. Za domaće medije se oglasio bivši dečko Aleksandre Mladenović kojeg je pevačica prijavila policiji. Pevačica Aleksandra Mladenović našla se u… »
Uhapšen dečko Aleksandre Mladenović? Policija 2 puta reagovala - dobio zabranu prilaska, pa lupao na njena vrata

Uhapšen dečko Aleksandre Mladenović? Policija 2 puta reagovala - dobio zabranu prilaska, pa lupao na njena vrata

Mondo 24.10.2023
Domaći mediji prenose da je bivši dečko Aleksandre Mladenović uhapšen. Domaći mediji prenose da je bivši dečko Aleksandre Mladenović uhapšen. Pevačica Aleksandra Mladenović našla se u centru skandala kada je bivšeg dečka prijavila policiji… »
"Plašim se za svoju bezbednost!" Aleksandra Mladenović stigla u stanicu, policija traga za bivšim - strašni detalji!

"Plašim se za svoju bezbednost!" Aleksandra Mladenović stigla u stanicu, policija traga za bivšim - strašni detalji!

Mondo 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović sprovedena je u policijsku stanicu u kojoj je dala izjavu povodom slučaja sa bivšim dečkom, a potom se još jednom oglasila za medije. Pevačica Aleksandra Mladenović sprovedena je u policijsku stanicu u kojoj je dala… »
Ovo je dečko kog je Aleksandra Mladenović prijavila policiji! Snimljeni zajedno pre nekoliko dana, evo kako su se tada…

Ovo je dečko kog je Aleksandra Mladenović prijavila policiji! Snimljeni zajedno pre nekoliko dana, evo kako su se tada…

Kurir 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović prijavila je bivšeg dečka policiji, za kog tvrdi da je proganja. On je na društvenim mrežama je delio uspomene sa pevačicom, iz doba najveće ljubavi pa sve do trenutaka svađe. Aleksandra se javila medijima i otkrila… »
"Tri dana mi je pretio da će se ubiti" Aleksandra Mladenović završila u policiji zbog bivšeg, detalji veze su…

"Tri dana mi je pretio da će se ubiti" Aleksandra Mladenović završila u policiji zbog bivšeg, detalji veze su…

Kurir 24.10.2023
Aleksandra Mladenović nakon što se našla u centru skandala sa dečkom koji je najpre izneo niz optužni na njen račun, otišla u policijsku stanicu u pratnji patrole i dala izjavu. Vidno uznemirena pevačica ispričala šta se desilo. - Objavljivao je… »
Aleksandra Mladenović u pratnji inspektora sprovedena u stanicu: Policija intenzivno traga za njenim dečkom!

Aleksandra Mladenović u pratnji inspektora sprovedena u stanicu: Policija intenzivno traga za njenim dečkom!

Kurir 24.10.2023
Pevačica Aleksandra Mladenović večeras je u pratnji nekoliko policijskih patrola odvedena u stanicu kako bi dala izjavu, a za njenim bivšim dečkom policija intenzivno traga! Aleksandra Mladenović večeras se našla u centru skandala kada je… »

Vesti dana »