Povezane vesti

"Ako nisi pevač, bar budi faca!" Edita uzvraća udarac Karleuši, objavila necenzurisane poruke, evo šta joj je Jelena pisala…

"Ako nisi pevač, bar budi faca!" Edita uzvraća udarac Karleuši, objavila necenzurisane poruke, evo šta joj je Jelena pisala…

Kurir 31.10.2023
Mediji tokom celog dana bruje o novom skandalu na estradi, a ovog puta su glavni akteri Edita Aradinović i Jelena Karleuša. Do sukoba je došlo kada je Aradinovićeva rekla koji ovogodišnji albumi na estradi su za nju najbolji. Ono što je mnoge… »
„Ako nisi pevač, barem faca da budeš“: Karleuša i Edita se žestoko posvađale, Aradinovićeva javno objavila njihovu…

„Ako nisi pevač, barem faca da budeš“: Karleuša i Edita se žestoko posvađale, Aradinovićeva javno objavila njihovu…

Nova 31.10.2023
Pevačica Edita Aradinović prisustvovala je promociji prvog albuma Sanje Vučić, a tm prilikom rekla je da poslednji album Jelene Karleuše "nije njena šoljica čaja". To je Jelenu uvredilo, te je istakla da joj je „muka od toga da je… »
Nakon gnusnog vređanja usledio neviđeni obrt! Edita novim oglašavanjem bacila sve u rebus: Stvarno nemam ništa protiv jk...

Nakon gnusnog vređanja usledio neviđeni obrt! Edita novim oglašavanjem bacila sve u rebus: Stvarno nemam ništa protiv jk...

Kurir 31.10.2023
Novi estradni rat između Jelene Karleuše i Edite Aradinović se sve više zahuktava i poprima nove razmere. Sve je krenulo kada je Edita istakla da Karleušin albumi "nisu njena šoljica čaja", nakon čega se Jelena razočarala i istakla da nema snage… »
Osvanule privatne poruke karleuše i edite! Aradinovićka: Bahata si! Jk: Pomogla sam ti oko sestre, sad ne postojiš!

Osvanule privatne poruke karleuše i edite! Aradinovićka: Bahata si! Jk: Pomogla sam ti oko sestre, sad ne postojiš!

Kurir 31.10.2023
Jelena Karleuša objavila je na svom Instagramu privatne poruke koje joj je poslala Edita Aradinović, nakon što se u medijima pojavila njena izjava da Jelenini albumi "nisu njena šoljica čaja". Tako je Edita, verovatno reagujući na Karleušin stori u… »
Edita se ne zaustavlja! Nastavlja da proziva Karleušu, a sada počela i da preti: Likuša je nebitna, mogu da je patosiram...

Edita se ne zaustavlja! Nastavlja da proziva Karleušu, a sada počela i da preti: Likuša je nebitna, mogu da je patosiram...

Kurir 31.10.2023
Edita Aradinović, uprkos pokušajima Jelene Karleuše da na njihov sukob stavi tačku, nastavila je sa prozivkama na društvenoj mreži Iks. Sukob Jelene Karleuše i Edite uzeo je maha, pa nakon što je muzička zvezda objavila prepisku sa koleginicom… »
Ova devojka mi je bila simpatična: Zaratile Karleuša i Edita Aradinović - prvo fino, posle pljuštale psovke!

Ova devojka mi je bila simpatična: Zaratile Karleuša i Edita Aradinović - prvo fino, posle pljuštale psovke!

Mondo 31.10.2023
Edita u jednom intervjuu otkrila da joj se ne dopadaju novi albumi Jelene Karleuše, ona se oglasila na Instagramu. Ubrzo isplivala i privatna prepiska! Edita u jednom intervjuu otkrila da joj se ne dopadaju novi albumi Jelene Karleuše, ona se oglasila… »
"Karleuša, šta ke*aš?": Edita Aradinović osula paljbu na Instagramu - objavila prepisku s pevačicom, izbio skandal!

"Karleuša, šta ke*aš?": Edita Aradinović osula paljbu na Instagramu - objavila prepisku s pevačicom, izbio skandal!

Mondo 31.10.2023
Pevačica Edita Aradinović ponovo reagovala zbog Jelene Karleuše. Pevačica Edita Aradinović ponovo reagovala zbog Jelene Karleuše Pevačice Edita Aradinović i Jelena Karleuša zaratile su danas na društvenim mrežama zbog izjave mlađe pevačice da… »
Neočekivana karleušina reakcija na editin napad: Pevačica je razočarala izjavom, jk joj blago uzvratila: Nikom ništa nije…

Neočekivana karleušina reakcija na editin napad: Pevačica je razočarala izjavom, jk joj blago uzvratila: Nikom ništa nije…

Kurir 31.10.2023
Jelena Karleuša razočarala se u izjavu koleginice Edite Aradinović, koja joj je nedavno bila i gošća na promociji albuma "Alfa" i "Omega", kako njeni albumi nisu "njena šoljica čaja". Jelena je sada na svom Instagramu, prokomentarisala ovu Editinu… »
"Neko mi je nagovestio da je Aleksandra u velikom problemu" Edita o Mladenovićki koja je prijavila bivšeg: Ona je naivna

"Neko mi je nagovestio da je Aleksandra u velikom problemu" Edita o Mladenovićki koja je prijavila bivšeg: Ona je naivna

Kurir 31.10.2023
Pevačica Edita Aradinović pojavila se na promociji prvog albuma Sanje Vučić, pa progovorila o gorućim temama iz javnog sveta. Ona je prvo otkrila album kojeg kolege je na nju ostavio najveći utisak. - Biću opet diplomata, ali to su Aleksandra… »

Vesti dana »