Povezane vesti

Na suđenju Belivuku prikazani izveštaji sa pretresa kuće u Ritopeku

Na suđenju Belivuku prikazani izveštaji sa pretresa kuće u Ritopeku

Politika 02.11.2023
U Specijalnom sudu danas je izvođenjem pisanih dokaza nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice… »
Na suđenju Belivuku odbrana ponovo traži izuzeće sudije

Na suđenju Belivuku odbrana ponovo traži izuzeće sudije

Politika 02.11.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ponovo zatraženo izuzeće kompletnog sudskog veća u sudskom postupku protiv grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje… »
"Mrtav čovek ne može da piše": Belivuk tvrdi da je prva žrtva klana Goran Mihajlović živ i da se krije

"Mrtav čovek ne može da piše": Belivuk tvrdi da je prva žrtva klana Goran Mihajlović živ i da se krije

Telegraf 02.11.2023
Na današnjem suđenju saslušan je svedok i vrši se dalji uvid u dokumentaciju. Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavlja se danas, a pred sudom će da govori svedok Filip Golubović, koji je poslovao sa prvom žrtvom… »
Nastavljeno suđenje klanu Belivuka: Svedočio Filip Golubović, prijatelj ubijenog Mihajlovića

Nastavljeno suđenje klanu Belivuka: Svedočio Filip Golubović, prijatelj ubijenog Mihajlovića

N1 Info 02.11.2023
Saslušanjem svedoka Filipa Golubovića nastavljeno je suđenje klanu Veljka Belivuka za sedam teških ubistava i druga krivična dela u Specijalnom sudu u Beogradu. Filip Golubović bio je prijatelj ubijenog Gorana Mihajlovića, sa kojim je prema rečima… »
"Ovo je bio svedok tužilaštva, a kao da je brat moj rođeni" Belivuk izneo šok tvrdnje o klanu - Mrtav čovek ne može da…

"Ovo je bio svedok tužilaštva, a kao da je brat moj rođeni" Belivuk izneo šok tvrdnje o klanu - Mrtav čovek ne može da…

Kurir 02.11.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu nastavlja se suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koja je optužena za sedam ubistava, silovanje, trgovinu drogom i oružjem. Danas svedoči Filip Golubović, kom se takođe u drugom predmetu sudi… »
Na suđenju Belivukovoj grupi optuženi ispitivali druga ubijenog Mihajlovića

Na suđenju Belivukovoj grupi optuženi ispitivali druga ubijenog Mihajlovića

Insajder 02.11.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu u četvrtak, 2. novembru, ispitan je svedok Filip Golubović u nastavku suđenja grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonto držanje i nošenje oružja… »
Suđenje Belivukovoj grupi, optuženi ispitivali druga ubijenog Mihajlovića

Suđenje Belivukovoj grupi, optuženi ispitivali druga ubijenog Mihajlovića

RTS 02.11.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu je na suđenju grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića optuženi su ispitivali svedoka koji je bio drug Gorana Mihajlovića, koga su pripadnici te grupe, kako se navodi u optužnici, oteli i ubili u kući u Ritopeku. U… »
Na suđenju Belivukovoj grupi optuženi ispitivali druga ubijenog Mihajlovića

Na suđenju Belivukovoj grupi optuženi ispitivali druga ubijenog Mihajlovića

Euronews 02.11.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitan svedok Filip Golubović u nastavku suđenja grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonto držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje… »
Na suđenju Belivukovoj grupi optuženi ispitivali druga ubijenog Mihajlovića

Na suđenju Belivukovoj grupi optuženi ispitivali druga ubijenog Mihajlovića

RTV 02.11.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitan svedok Filip Golubović u nastavku suđenja grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonto držanje i nošenje oružja, otmice i… »
„Telefon mi je bio čudan, mislio sam da mute nešto s policijom i zato sam ga i prodao“: Svedok na suđenju koljačima…

„Telefon mi je bio čudan, mislio sam da mute nešto s policijom i zato sam ga i prodao“: Svedok na suđenju koljačima…

Nova 02.11.2023
Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas svedočenjem Filipa Golubovića (27), iz Berana, prijatelja prve žrtve ozloglašenog klana Gorana Mihajlovića. Golubović je u iskazu pred tužiocem za organizovani… »
Nastavljeno suđenje klanu Belivuk, vođe ozloglašene grupe se pobunile na samom početku: „Sudija, ovo doživljavamo kao da…

Nastavljeno suđenje klanu Belivuk, vođe ozloglašene grupe se pobunile na samom početku: „Sudija, ovo doživljavamo kao da…

Nova 02.11.2023
Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je u Specijalnom sudu u Beogradu, a danas bi trebalo da svedoči Filip Golubović, iz Berana, inače prijatelj prve žrtve ozloglašenog klana Gorana Mihajlovića. Na samom… »
Filip će danas govoriti o ubijenom Goranu Mihajloviću, žrtvi Belivukovog klana: Bili su nerazdvojni do smrti

Filip će danas govoriti o ubijenom Goranu Mihajloviću, žrtvi Belivukovog klana: Bili su nerazdvojni do smrti

Telegraf 02.11.2023
Golubović je trebalo da se nađe sa Mihajlovićem kako bi mu bio vraćen novac, ali se Mihajlović na dogovorenom mestu nije pojavio. Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavlja se danas, a svedočiće Filip Golubović… »
Beranac danas svedoči na suđenju belivukovom klanu: Pomenula ga majka žrtve iz Surduka "rekao je da su Gorana ometlali"

Beranac danas svedoči na suđenju belivukovom klanu: Pomenula ga majka žrtve iz Surduka "rekao je da su Gorana ometlali"

Kurir 02.11.2023
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića optuženoj za sedam ubistava u kući strave u Ritopeku, među kojima je i likvidacija Gorana Mihajlovića koji je prema optužnici otet, otrovan a potom mrtav prebačen u Surduk 1. aprila… »
Motiv ubistva zaprepastio sve: Zdravko Radojević usmrćen je u vikendici strave u Ritopeku, supruga otkrila sadržaj poruke…

Motiv ubistva zaprepastio sve: Zdravko Radojević usmrćen je u vikendici strave u Ritopeku, supruga otkrila sadržaj poruke…

Blic 02.11.2023
"Kada mi je napisao Maki, znala sam da moj muž nije živ", rekla je na suđenju Marijana Krstović, udovica ubijenog navijača Zvezde Zdravka Radojevića, koji je ubijen pre tri godine, a za čije se ubistvo tereti klan Veljka Belivuka i Marka… »

Vesti dana »