Povezane vesti

Drama na koncertu Kaliopi u Beogradu, ispražnjena cela sala: Ženu reanimiraju, pevačica u suzama

Drama na koncertu Kaliopi u Beogradu, ispražnjena cela sala: Ženu reanimiraju, pevačica u suzama

Večernje novosti 05.11.2023
VEČERAS je u MTS dvorani organizovan koncert Kaliopi, a pred sam početak koncerta ženi iz publike je pozlilo, nakon čega je došla hitna pomoć. Foto D. Cakić Reanimacija je trajala pola sata, a ćerka nesrećne žene, koja je u invalidskim kolicima… »
Zbog tragedije: Odložen koncert Kaliopi u MTS dvorani

Zbog tragedije: Odložen koncert Kaliopi u MTS dvorani

Večernje novosti 05.11.2023
ZBOG nepredviđenih okolnosti, za večeras zakazan koncert Kaliopi se odlaže, a novi datum koncerta će naknadno biti objavljen. Foto: Novosti Naime, žena kojoj je večeras pozlilo na koncertu Kaliopi Bukle u MTS dvorani u Beogradu je, nažalost… »
Umrla žena na koncertu Kaliopi u Beogradu: Prve fotografije sa lica mesta - Kaliopi van sebe

Umrla žena na koncertu Kaliopi u Beogradu: Prve fotografije sa lica mesta - Kaliopi van sebe

Blic 05.11.2023
Žena kojoj je večeras pozlilo na koncertu Kaliopi Bukle u MTS dvorani u Beogradu je, nažalost, preminula. Gospođa, koja je pristigla na koncert sa prijateljicama i ćerkom, iznenada je izgubila svest i srušila se, zbog čega je odmah pozvana Hitna… »
Otkazan koncert Kaliopi u Beogradu: Nakon velike tragedije zbog koje je evakuisana sala, pevačica odlučila da ne peva

Otkazan koncert Kaliopi u Beogradu: Nakon velike tragedije zbog koje je evakuisana sala, pevačica odlučila da ne peva

Blic 05.11.2023
Večeras je u MTS dvorani organizovan koncert Kaliopi, a pred sam početak koncerta ženi iz publike je pozlilo i nažalost je preminula, a pevačica je kako saznajemo odlučila da otkaže koncert. Gospođa, koja je pristigla na koncert sa prijateljicama… »
"Najtužniji dan u karijeri" Prvo oglašavanje Kaliopi nakon tragedije: Izgubili smo jedan život na mom koncertu...

"Najtužniji dan u karijeri" Prvo oglašavanje Kaliopi nakon tragedije: Izgubili smo jedan život na mom koncertu...

Kurir 05.11.2023
Žena kojoj je pozlilo na koncertu makedonske pevačice Kaliopi preminula je nakon sat vremena reanimacije. Gospođa, koja je pristigla na koncert s prijateljicama i ćerkom, iznenada je izgubila svest i srušila se, zbog čega je odmah pozvana Hitna… »
"Ovo je najtužniji dan u mojoj karijeri": Prvo obraćanje Kaliopi nakon tragedije koja se desila na početku koncerta!

"Ovo je najtužniji dan u mojoj karijeri": Prvo obraćanje Kaliopi nakon tragedije koja se desila na početku koncerta!

Mondo 05.11.2023
Kaliopi neutešna nakon što je na koncertu u Beogradu preminula žena iz publike! Kaliopi neutešna nakon što je na koncertu u Beogradu preminula žena iz publike! Makedonska pevačica Kaliopi sinoć je trebalo da održi koncert u MTS dvorani, ali se na… »
"Ovo je najtužniji dan u mojoj karijeri": Kaliopi se oglasila nakon tragedije na koncertu: "Umesto da slavimo život, izgubili…

"Ovo je najtužniji dan u mojoj karijeri": Kaliopi se oglasila nakon tragedije na koncertu: "Umesto da slavimo život, izgubili…

Blic 05.11.2023
Nakon što je sinoć u MTS dvorani otkazan koncert Kaliopi, pevačica se bolnim rečima oglasila na svom Instagramu. Naime, pred sam početak koncerta ženi iz publike je pozlilo i nažalost je preminula, a Kalipi se sada oglasila povodom nemilog… »
Tragedija pred sam početak: Umrla žena kojoj je pozlilo na koncertu Kaliopi

Tragedija pred sam početak: Umrla žena kojoj je pozlilo na koncertu Kaliopi

Večernje novosti 04.11.2023
ŽENI koja ima oko 70 godina, rađena je reanimacija ali bez uspeha. Foto: Igor Marinković Makedonska pevačica Kaliopi Bukle otkazala je koncert zakazan za večeras u MTS dvorani nakon što je pred sam početak žena iz publike umrla. Foto: Novosti… »
Drama na koncertu Kaliopi u Beogradu, ispražnjena cela sala: Ženu reanimiraju, pevačica u suzama

Drama na koncertu Kaliopi u Beogradu, ispražnjena cela sala: Ženu reanimiraju, pevačica u suzama

Blic 04.11.2023
Večeras je u MTS dvorani organizovan koncert Kaliopi, a pred sam početak koncerta ženi iz publike je pozlilo, nakon čega je došla hitna pomoć. U toku je reanimacija koja traje već pola sata, a ćerka nesrećne žene, koja je u invalidskim kolicima… »

Vesti dana »