Povezane vesti

Izgubili smo jedan život: Pevačica ne može da dođe sebi zbog stravične tragedije, njena smrt pratiće je ceo život

Izgubili smo jedan život: Pevačica ne može da dođe sebi zbog stravične tragedije, njena smrt pratiće je ceo život

Story 05.11.2023
Makedonska pevačica Kaliopi Bukle nije ni sanjala šta će se dogoditi sinoć u MTS dvorani. Samo što je započela koncert kada se dogodila velika drama. Kaliopi tragedija sprečila da održi koncert. Jednoj ženi koja je na koncert došla u društvu… »
„Odmah sam sišla u publiku i shvatila da imamo ozbiljan slučaj“: Kaliopi otkrila detalje tragedije koja se desila na…

„Odmah sam sišla u publiku i shvatila da imamo ozbiljan slučaj“: Kaliopi otkrila detalje tragedije koja se desila na…

Nova 05.11.2023
Pevačica Kaliopi sinoć je otkazala koncert u MTS Dvorani nakon što je jedna žena preminula pred njen nastup. Kako su mediji preneli, u pitanju je osoba koju je pevačica poznavala, te joj je ovaj nemili događaj posebno teško pao. Kaliopi se sada… »
Novi detalji tragedije na koncertu u Beogradu! Kaliopi - Odmah sam sišla u publiku i shvatila da imamo ozbiljan slučaj!

Novi detalji tragedije na koncertu u Beogradu! Kaliopi - Odmah sam sišla u publiku i shvatila da imamo ozbiljan slučaj!

Mondo 05.11.2023
Kaliopi Bukle je otkrila nove detelje tragedije koja se dogodila na njenom koncertu u Beogradu. Kaliopi Bukle je otkrila nove detelje tragedije koja se dogodila na njenom koncertu u Beogradu. Pevačica Kaliopi imala je zakazan koncert u MTS Dvorani, pred… »
Kaliopi iznela nove detalje o tragediji sa koncerta: "Shvatila sam da imamo ozbiljan slučaj, odmah sam sišla u publiku"…

Kaliopi iznela nove detalje o tragediji sa koncerta: "Shvatila sam da imamo ozbiljan slučaj, odmah sam sišla u publiku"…

Kurir 05.11.2023
Kaliopi je trebalo da sinoć održi koncert u MTS dvorani, ali usled tragičnog događaja, nastup je otkazan. Naime, pred sam početak koncerta ženi iz publike je pozlilo i nažalost je preminula, a pevačica se sada oglasila povodom nemilog događaja. -… »
"Gospođa je samo godinu dana starija od mene" Kaliopi iznela nove detalje o tragediji sa koncerta: "Odmah sam sišla u…

"Gospođa je samo godinu dana starija od mene" Kaliopi iznela nove detalje o tragediji sa koncerta: "Odmah sam sišla u…

Blic 05.11.2023
Nakon što je sinoć u MTS dvorani otkazan koncert Kaliopi, pevačica se sada oglasila bolnim rečima. Naime, pred sam početak koncerta ženi iz publike je pozlilo i nažalost je preminula, a Kalipi se sada oglasila povodom nemilog događaja. - Javljam… »
Oglasila se Kaliopi nakon tragedije na koncertu: „Ovo je najtužniji dan u mojoj karijeri…“

Oglasila se Kaliopi nakon tragedije na koncertu: „Ovo je najtužniji dan u mojoj karijeri…“

Nova 05.11.2023
Kaliopi Bukle otkazala je večerašnji koncert nakon što je jedna žena iz publike preminula tokom događaja. Nesrećna žena je došla čak iz Severne Makedonije u društvu prijateljica i ćerke, kada joj je pozlilo u MTS dvorani. Nažalost, iako je… »
Oglasila se Kaliopi nakon što je na njenom koncertu preminula žena!

Oglasila se Kaliopi nakon što je na njenom koncertu preminula žena!

Svet plus 05.11.2023
Oglasila se pevačica Kaliopi nakon što je na njenom koncertu u MTS dvorani, preminula žena iz publike! Ovo je najtužniji dan u mojoj karijeri... Kaliopi je sinoć trebalo da održi koncert u MTS dvorani, ali se na samom početku večeri dogodila… »
Preminula žena kojoj je pozlilo uoči koncerta Kaliopi: Pevačica odložila nastup

Preminula žena kojoj je pozlilo uoči koncerta Kaliopi: Pevačica odložila nastup

Vesti online 05.11.2023
Pevačica Kaliopi imala je zakazan koncert u MTS Dvorani za subotu uveče. Međutim, pred sam nastup došlo je do nemilog događaja kada je jednoj ženi pozlilo, piše “Kurir“. Međutim, pred sam nastup došlo je do nemilog događaja kada je jednoj… »

Vesti dana »