Povezane vesti

Lux Arcana iz Leskovca: Otvoren konkurs za računovođu u okviru programa „Moja prva plata“

Lux Arcana iz Leskovca: Otvoren konkurs za računovođu u okviru programa „Moja prva plata“

Jugmedia 13.11.2023
Računovodstvena firma Lux Arcana i ove godine, u saradnji sa Nacionalnom službom za zapošljavanje, realizuje program za nezaposlena lica bez radnog iskustva pod nazivom “Moja Prva Plata”. U okviru programa kandidati će steći dovoljna znanja i… »
Počelo prijavljivanje kandidata za program “Moja prva plata“- Šansa za 359 mladih u Pirotu

Počelo prijavljivanje kandidata za program “Moja prva plata“- Šansa za 359 mladih u Pirotu

Pirotske vesti 13.11.2023
Od danas se zainteresovani kandidati mogu prijaviti za program „Moja prva plata“. Poziv je otvoren do 06. decembra. Program „Moja prva plata“ ima za cilj da se podstakne zapošljavanje mladih i pruži podrška privredi u rešavanju problema s… »
Danas počinje prijava za program Moja prva plata

Danas počinje prijava za program Moja prva plata

Rešetka 13.11.2023
Prijavljivanje mladih za učešće u programu „Moja prva plata“ počinje danas i trajaće do 6. decembra, objavila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Prema rokovima ovog programa, poslodavci će od 7. do 22. decembra birati kandidate među… »
Moja prva plata: U toku prijavljivanje mladih, mesečna zarada do 34.000

Moja prva plata: U toku prijavljivanje mladih, mesečna zarada do 34.000

InfoKG 13.11.2023
Prijavljivanje mladih za učešće u programu “ Moja prva plata” počelo je danas i trajaće do 6. decembra. Mogu se prijaviti mlađi od 30 godina sa srednjim ili visokim obrazovanjem. Poslodavci će od 7. do 22. decembra birati kandidate, a… »
Danas počinje prijava za program Moja prva plata

Danas počinje prijava za program Moja prva plata

Politika 13.11.2023
Prijavljivanje mladih za učešće u programu "Moja prva plata" počinje danas i trajaće do 6. decembra, objavila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Prema rokovima ovog programa, poslodavci će od 7. do 22. decembra birati kandidate među… »
Prijavljivanje mladih za program Moja prva plata počinje danas

Prijavljivanje mladih za program Moja prva plata počinje danas

Pressek 13.11.2023
Prijavljivanje mladih za učešće u programu "Moja prva plata" počinje danas i trajaće do 6. decembra, objavila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Prema rokovima ovog programa, poslodavci će od 7. do 22. decembra birati kandidate među… »
Danas počinje prijava za novu pomoć države! Ovo su svi uslovi: Dva klika vas dele do 34.000 dinara

Danas počinje prijava za novu pomoć države! Ovo su svi uslovi: Dva klika vas dele do 34.000 dinara

Blic 13.11.2023
Prijavljivanje mladih za učešće u novom programu pomoći države, "Moja prva plata",počinje danas i trajaće do 6. decembra, objavila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Prema rokovima ovog programa, poslodavci će od 7. do 22. decembra birati… »
Danas počelo prijavljivanje za Program "Moja prva plata"! Evo koji su uslovi za nezaposlene i kako da dođete do 34.000!

Danas počelo prijavljivanje za Program "Moja prva plata"! Evo koji su uslovi za nezaposlene i kako da dođete do 34.000!

Mondo 13.11.2023
Kako je objavila Nacionalna služba za zapošljavanje, prijavljivanje mladih za učešće u programu "Moja prva plata" počinje danas i trajaće do 6. decembra. Kako je objavila Nacionalna služba za zapošljavanje, prijavljivanje mladih za učešće u… »
Prijavljivanje mladih za program "Moja prva plata" počinje danas

Prijavljivanje mladih za program "Moja prva plata" počinje danas

OK radio 13.11.2023
Prijavljivanje mladih za učešće u programu "Moja prva plata" počinje danas i trajaće do 6. decembra, objavila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Prema rokovima ovog programa, poslodavci će od 7. do 22. decembra birati kandidate među… »
Počinje prijavljivanje za program „Moja prva plata“

Počinje prijavljivanje za program „Moja prva plata“

Zoom UE 13.11.2023
BEOGRAD – Prijavljivanje mladih za učešće u programu „Moja prva plata“ počinje danas i trajaće do 6. decembra, objavila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Prema rokovima ovog programa, poslodavci će od 7. do 22. decembra birati kandidate… »
Počinje prijavljivanje mladih za program „Moja prva plata“

Počinje prijavljivanje mladih za program „Moja prva plata“

Ozon 13.11.2023
Sremska Mitrovica, OZON Media – Prijavljivanje mladih za učešće u programu „Moja prva plata“ počinje danas, 13. novembra i trajaće do 6. decembra, objavila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Ovaj program omogućava poslodavcima da odaberu… »
Prijavljivanje mladih za program "Moja prva plata" počinje danas

Prijavljivanje mladih za program "Moja prva plata" počinje danas

RTV 13.11.2023
BEOGRAD - Prijavljivanje mladih za učešće u programu "Moja prva plata" počinje danas i trajaće do 6. decembra, objavila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Prema rokovima ovog programa, poslodavci će od 7. do 22. decembra birati kandidate među… »

Vesti dana »