Povezane vesti

Proglašena Izborna lista „Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21- Crnogorska partija“

Proglašena Izborna lista „Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21- Crnogorska partija“

Kragujevačke 13.11.2023
Gradska izborna komisija proglasila je Izbornu listu „Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21- Crnogorska partija“ koju čini 33 kandidata za odbornike Skupštine grada na izborima raspisanim za 17. decembar. – Saradnja… »
Šumadijski blok 21 na Izborima u Kragujevcu: ‘Moj svet je Kragujevac’ – Lista Prijatelja, ne Partija

Šumadijski blok 21 na Izborima u Kragujevcu: ‘Moj svet je Kragujevac’ – Lista Prijatelja, ne Partija

Glas Šumadije 13.11.2023
Saopštenje Šumadijskog blok 21 prenosimo u celosti. „Poštovane Kragujevčanke i Kragujevčani, dragi prijatelji. Predali smo listu za izbore u Kragujevcu i ona će se nalaziti na rednom broju 10. Ovo nije partijska lista već lista prijatelja koji su… »
Kragujevac: Proglašena Izborna lista Šumadijskog bloka 21 i Crnogorske partije

Kragujevac: Proglašena Izborna lista Šumadijskog bloka 21 i Crnogorske partije

Pressek 13.11.2023
Gradska izborna komisija proglasila je Izbornu lisau Boris Kovačević Šuma - Moj svet Kragujevac - Šumadijski blok 21 - Crnogorska partija koju čini 33 kandidata za odbornike Skupštine grada na izborima raspisanim za 17. decembar. - Saradnja… »
Proglašena Izborna lista BORIS KOVAČEVIĆ ŠUMA – MOJ SVET KRAGUJEVAC! ŠUMADIJSKI BLOK 21- CRNOGORSKA PARTIJA

Proglašena Izborna lista BORIS KOVAČEVIĆ ŠUMA – MOJ SVET KRAGUJEVAC! ŠUMADIJSKI BLOK 21- CRNOGORSKA PARTIJA

Veliki park 13.11.2023
Gradska izborna komisija proglasila je Izbornu listu BORIS KOVAČEVIĆ ŠUMA – MOJ SVET KRAGUJEVAC! ŠUMADIJSKI BLOK 21- CRNOGORSKA PARTIJA koju čini 33 kandidata za odbornike Skupštine grada na izborima raspisanim za 17. decembar 2023. godine… »
Ko sve čini Šumin “Svet u Kragujevcu“ na listi za predstojeće izbore

Ko sve čini Šumin “Svet u Kragujevcu“ na listi za predstojeće izbore

Glas Šumadije 13.11.2023
Gradska izborna komisija proglasila je Izbornu listu “Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21 – Crnogorska partija“, za gradske izbore 17. decembra. Portal Glas Šumadije prenosi vam spisak 33-oje kandidata koji će se… »
Proglašena Izborna lista Boris Kovačević ŠUMA – MOJ SVET Kragujevac! Šumadijski blok 21- Crnogorska partija

Proglašena Izborna lista Boris Kovačević ŠUMA – MOJ SVET Kragujevac! Šumadijski blok 21- Crnogorska partija

U centar 13.11.2023
Gradska izborna komisija proglasila je Izbornu listu BORIS KOVAČEVIĆ ŠUMA – MOJ SVET KRAGUJEVAC! ŠUMADIJSKI BLOK 21- CRNOGORSKA PARTIJA koju čini 33 kandidata za odbornike Skupštine grada na izborima raspisanim za 17. decembar 2023. godine… »
Proglašena Izborna lista "Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21- Crnogorska partija"

Proglašena Izborna lista "Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21- Crnogorska partija"

InfoKG 13.11.2023
Gradska izborna komisija proglasila je sinoć Izbornu listu "Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21- Crnogorska partija" koju čini 33 kandidata za odbornike Skupštine grada na izborima raspisanim za 17. decembar 2023… »
Proglašena Izborna lista BORIS KOVAČEVIĆ ŠUMA – MOJ SVET KRAGUJEVAC! ŠUMADIJSKI BLOK 21- CRNOGORSKA PARTIJA

Proglašena Izborna lista BORIS KOVAČEVIĆ ŠUMA – MOJ SVET KRAGUJEVAC! ŠUMADIJSKI BLOK 21- CRNOGORSKA PARTIJA

Glas Šumadije 13.11.2023
Gradska izborna komisija proglasila je Izbornu listu BORIS KOVAČEVIĆ ŠUMA – MOJ SVET KRAGUJEVAC! ŠUMADIJSKI BLOK 21- CRNOGORSKA PARTIJA koju čini 33 kandidata za odbornike Skupštine grada na izborima raspisanim za 17. decembar 2023. godine… »

Vesti dana »