Povezane vesti

Vučić pokazao kulinarske sposobnosti Pripreme za doček velikog broja gostiju za sutrašnji vinski sajam (video)

Vučić pokazao kulinarske sposobnosti Pripreme za doček velikog broja gostiju za sutrašnji vinski sajam (video)

Alo 15.11.2023
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić objavio je video na društvenim mrežama u susret sutrašnjem vinskom sajmu. - Ovo je moj pokušaj priprema za doček velikog broja gostiju iz inostranstva za sutrašnji vinski sajam. Ova priprema neće doprineti… »
Vučić u kuhinji s tiganjem u rukama, pravi palačinke: "Neće doprineti mojoj kondiciji i izgledu, ali sam srećan, svakako"…

Vučić u kuhinji s tiganjem u rukama, pravi palačinke: "Neće doprineti mojoj kondiciji i izgledu, ali sam srećan, svakako"…

Kurir 15.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu video snimak uoči sutrašnjeg vinskog sajma. Vučić se na snimku nalazi u kuhinji gde priprema palačinke, i tom prilikom istakao je da je srećan uprkos tome što ta priprema… »
Vučić: Srećan sam što sutra počinje drugi sajam vina Otvorenog Balkana u Beogradu

Vučić: Srećan sam što sutra počinje drugi sajam vina Otvorenog Balkana u Beogradu

Politika 15.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je srećan zbog toga što će sutra početi drugi sajam vina u Beogradu - „Vinska vizija Otvorenog Balkana” na koji će doći veliki broj gostiju iz inostranstva. Predsednik je na Instagramu i na… »
Vučić objavio snimak kako sprema palačinke: Oduševio sve svojim kulinarskim umećem

Vučić objavio snimak kako sprema palačinke: Oduševio sve svojim kulinarskim umećem

Telegraf 15.11.2023
"Ovo je moj pokušaj priprema za doček velikog broja gostiju iz inostranstva za sutrašnji vinski sajam. Ova priprema neće doprineti mojoj fizičkoj kondiciji i izgledu, ali sam srećan, svakako", rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić preko društvenih mreža poručio da je srećan što sutra počinje drugi sajam vina Otvorenog Balkana u Beogradu

Vučić preko društvenih mreža poručio da je srećan što sutra počinje drugi sajam vina Otvorenog Balkana u Beogradu

Euronews 15.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je srećan što će sutra početi drugi sajam vina u Beogradu - "Vinska vizija Otvorenog Balkana" na koji će doći veliki broj gostiju iz inostranstva. Predsednik je na Instagramu i na TikTok nalogu… »
Vučić: Srećan sam što sutra počinje drugi sajam vina OB u Beogradu

Vučić: Srećan sam što sutra počinje drugi sajam vina OB u Beogradu

Vesti online 15.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je srećan zbog toga što će sutra početi drugi sajam vina u Beogradu – “Vinska vizija Otvorenog Balkana” na koji će doći veliki broj gostiju iz inostranstva. Predsednik je na Instagramu i na… »
"Neće doprineti mom fizičkom izgledu, ali sam srećan": Vučić u kuhinji sa tiganjem u rukama, evo šta je spremao (video)

"Neće doprineti mom fizičkom izgledu, ali sam srećan": Vučić u kuhinji sa tiganjem u rukama, evo šta je spremao (video)

Blic 15.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video na društvenim mrežama u susret sutrašnjem vinskom sajmu. - Ovo je moj pokušaj priprema za doček velikog broja gostiju iz inostranstva za sutrašnji vinski sajam. Ova priprema neće doprineti mojoj… »
Opozicioni urednik: Ne bih stavio ruku na panj da Dačić neće izdati Vučića prvom prilikom

Opozicioni urednik: Ne bih stavio ruku na panj da Dačić neće izdati Vučića prvom prilikom

Alo 15.11.2023
Urednik opozicionog medija Ranko Pivljanin izjavio je da ne bi tvrdio da Ivica Dačić neće izdati predsednika Srbije Aleksandra Vučića, čim mu se za to ukaže prilika. On veruje da bi Dačić mogao da izda Vučića i preleteti kod Dragana Đilasa… »

Vesti dana »