Povezane vesti

Vučić: Laušević ostavio impresivan trag na našoj filmskoj i pozorišnoj sceni

Vučić: Laušević ostavio impresivan trag na našoj filmskoj i pozorišnoj sceni

Politika 15.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas saučešće povodom smrti istaknutog umetnika Žarka Lauševića i istakao da je njegov jedinstveni talenat ostavio impresivan trag na našoj filmskoj i pozorišnoj sceni. „Sa tugom sam primio vest o… »
Vučić: Laušević ostavio impresivan trag na našoj filmskoj i pozorišnoj sceni

Vučić: Laušević ostavio impresivan trag na našoj filmskoj i pozorišnoj sceni

RTS 15.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je saučešće povodom smrti istaknutog umetnika Žarka Lauševića i istakao da je njegov jedinstveni talenat ostavio impresivan trag na našoj filmskoj i pozorišnoj sceni. „Sa tugom sam primio vest o smrti… »
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila saučešće povodom smrti Žarka Lauševića: "Pamtićemo ga po velikim ulogama koje je…

Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila saučešće povodom smrti Žarka Lauševića: "Pamtićemo ga po velikim ulogama koje je…

Blic 15.11.2023
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić uputila je danas telegram saučešća povodom smrti Žarka Lauševića. „Sa velikom tugom sam primila vest o preranom odlasku velikog imena savremenog domaćeg glumišta i kinematografije Žarka… »
Premijerka Brnabić uputila telegram saučešća povodom smrti Lauševića: Ostaće zauvek upisan u istoriju našeg naroda i…

Premijerka Brnabić uputila telegram saučešća povodom smrti Lauševića: Ostaće zauvek upisan u istoriju našeg naroda i…

Kurir 15.11.2023
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić uputila je danas telegram saučešća povodom smrti Žarka Lauševića. "Sa velikom tugom sam primila vest o preranom odlasku velikog imena savremenog domaćeg glumišta i kinematografije Žarka Lauševića… »
Brnabić: Lauševićeve uloge ostaće upisane u istoriju našeg naroda i kulture

Brnabić: Lauševićeve uloge ostaće upisane u istoriju našeg naroda i kulture

Telegraf 15.11.2023
U ime Vlade Republike Srbije i u svoje lično ime izražavam saučešće porodici Laušević, prijateljima i kolegama", navela je premijerka. Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić uputila je danas telegram saučešća povodom smrti Žarka… »
Dodik se oprostio od Žarka Lauševića: Ostavio je neizbrisiv trag

Dodik se oprostio od Žarka Lauševića: Ostavio je neizbrisiv trag

Telegraf 15.11.2023
Dodik uputio telegram saučešća JDP-u i porodici čuvenog glumca. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik uputio je telegram saučešća Јugoslovenskom dramskom pozorištu i porodici povodom smrti glumca Žarka Lauševića i istakao da će njegov… »
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio saučešće povodom smrti Žarka Lauševića: "s tugom sam primio vest, najtežu…

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio saučešće povodom smrti Žarka Lauševića: "s tugom sam primio vest, najtežu…

Blic 15.11.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić izjavio je saučešće povodom smrti legendarnog glumca Žarka Lauševića. “Sa tugom sam primio vest o smrti Žarka Lauševića, umetnika čiji je jedinstveni talenat i strast prema glumi ostavio… »
„Najtežu ulogu dodelio mu je sam život“: Vučić uputio saučešće povodom smrti Žarka Lauševića

„Najtežu ulogu dodelio mu je sam život“: Vučić uputio saučešće povodom smrti Žarka Lauševića

Sputnik 15.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas saučešće povodom smrti istaknutog umetnika Žarka Lauševića i istakao da je njegov jedinstveni talenat ostavio impresivan trag na našoj filmskoj i pozorišnoj sceni. "Sa tugom sam primio vest o… »
Predsednik Srbije uputio telegram saučešća: S tugom sam primio vest o smrti Žarka Lauševića, najtežu ulogu dodelio mu je…

Predsednik Srbije uputio telegram saučešća: S tugom sam primio vest o smrti Žarka Lauševića, najtežu ulogu dodelio mu je…

Kurir 15.11.2023
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je saučešće povodom smrti istaknutog umetnika Žarka Lauševića, u kome se kaže: “Sa tugom sam primio vest o smrti Žarka Lauševića, umetnika čiji je jedinstveni talenat i strast… »
Najtežu ulogu dodelio mu je sam život: Saučešće Vučića povodom smrti Žarka Lauševića

Najtežu ulogu dodelio mu je sam život: Saučešće Vučića povodom smrti Žarka Lauševića

Telegraf 15.11.2023
Sa fascinantnom lakoćom velikog glumačkog barda igrao je Žarko... između ostalog navodi predsednik u pismu saučešća. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uputio je saučešće povodom smrti istaknutog umetnika Žarka Lauševića, u kome… »

Vesti dana »