Povezane vesti

„Kad bi neko iskušao anđela sa otvorenim očima, dušu još nezaljubljenu…“: Ove stihove je Žarko Laušević posvetio…

„Kad bi neko iskušao anđela sa otvorenim očima, dušu još nezaljubljenu…“: Ove stihove je Žarko Laušević posvetio…

Nova 15.11.2023
Legendarni glumac Žarko Laušević preminuo je danas nakon teške bolesti. Iza sebe je ostavio suprugu, troje dece, brojne uloge u kultnim ostvarenjima, kao i knjige u kojima je opisao najbolnije trenutke svog života i život nakon robije. On je… »
Kada nam ode neko drag, odu i delovi našeg života sa njima: Kolege se potresnim rečima opraštaju od velikog Žarka…

Kada nam ode neko drag, odu i delovi našeg života sa njima: Kolege se potresnim rečima opraštaju od velikog Žarka…

Kurir 15.11.2023
Vest da je preminuo glumac Žarko Laušević je mnoge potresla. Mnogi sa naše javne scene se opraštaju od glumca koji je umro u 63. godini. Od glumca se oprostio i Hadži Nenad Maričić, koji je uz emotivnu fotografiju sa čuvenim Laušem ostavu i… »
"Imao sam utisak da mu uzima život i pucao sam bez razmišljanja": Žarko Laušević je ovako opisao kobnu noć koja mu je…

"Imao sam utisak da mu uzima život i pucao sam bez razmišljanja": Žarko Laušević je ovako opisao kobnu noć koja mu je…

Blic 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević umro je nakon borbe sa teškom bolešću, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen. Kobna noć koja je obeležila život slavnog glumca Žarka Lauševića desila se između 30. i 31… »
Gde će biti sahranjen Žarko Laušević? Čeka se odluka porodice

Gde će biti sahranjen Žarko Laušević? Čeka se odluka porodice

Mondo 15.11.2023
Žarko Laušević preminuo je nakon kratke i teške bolesti u 64. godini. Žarko Laušević preminuo je nakon kratke i teške bolesti u 64. godini. Proslavljeni glumac Žarko Laušević preminuo je u bolnici, tužne vesti potvrdila je njegova supruga… »
Žarko je čovek sa kojim sam podelio svoje snove: Miroslav Lekić o odlasku Lauševića

Žarko je čovek sa kojim sam podelio svoje snove: Miroslav Lekić o odlasku Lauševića

Nova 15.11.2023
Postoje neke stvari koje se nikada ne mogu desiti jer je fizičko postojanje samo jedan od segmenata odnosa koje imate sa nekim ljudima, rekao je za Nova.rs reditelj Miroslav Lekić povodom odlaska Žarka Lauševića. Žarko je čovek sa kojim sam podelio… »
Stihovi koji su rasplakali Srbiju: Žarko Laušević je posvetio pesmu ubijenoj Tijani Jurić: "Kad bi neko hteo da povredi…

Stihovi koji su rasplakali Srbiju: Žarko Laušević je posvetio pesmu ubijenoj Tijani Jurić: "Kad bi neko hteo da povredi…

Blic 15.11.2023
Proslavljeni glumac Žarko Laušević preminuo je danas nakon teške bolesti. O je iza sebe ostavio suprugu, dve ćerke i sina, kao i brojne uloge po kojima će zauvek ostati upamćen. Koliko ga je bolela ljudska nesreća, govori pesma koju je posvetio… »
Žarko Laušević posvetio pesmu ubijenoj Tijani Jurić! Potresni stihovi kidaju srce: Kad bi neko hteo da povredi opet mog…

Žarko Laušević posvetio pesmu ubijenoj Tijani Jurić! Potresni stihovi kidaju srce: Kad bi neko hteo da povredi opet mog…

Kurir 15.11.2023
Slavni glumac Žarko Laušević preminuo je danas nakon kratke, ali teške borbe. Glumac je iza sebe ostavio neizbrisiv trag, a koliko ga je bolela nesreća govori pesma koju je posvetio Tijani Jurić, devojčici koja je monstruosno ubijena pre devet… »
Ogroman gubitak za našu kulturnu scenu: Bajaga o odlasku prijatelja Žarka Lauševića

Ogroman gubitak za našu kulturnu scenu: Bajaga o odlasku prijatelja Žarka Lauševića

Nova 15.11.2023
Mnogo me je pogodila ova vest. Žarko je bio jedan od najvećih glumaca na ovim prostorima. I divan čovek. Ne mogu više od ovog da govorim, rekao je Momčilo Bajagić Bajaga za Nova,rs. Čuveni glumac Žarko Laušević, preminuo je danas u 63. godini… »
Pitali je kada je poslednji put videla sina! Odgovor teško bolesne majke Žarka Lauševića šokirao je sve u sobi!

Pitali je kada je poslednji put videla sina! Odgovor teško bolesne majke Žarka Lauševića šokirao je sve u sobi!

Mondo 15.11.2023
Žarko Laušević preminuo je u 64. godini i ceo region ostavio u suzama. Žarko Laušević preminuo je u 64. godini i ceo region ostavio u suzama. Jedna od naših najpopularnijih glumaca, Žarko Laušević preminuo je nakon kratke i teške bolesti, a… »
Lauševićevi stihovi o Tijani Jurić su rasplakali Srbiju! Posvetio joj potresne reči nakon ubistva: "Nju mi ne diraj..."

Lauševićevi stihovi o Tijani Jurić su rasplakali Srbiju! Posvetio joj potresne reči nakon ubistva: "Nju mi ne diraj..."

Mondo 15.11.2023
Potresne stihove koji kidaju srce je Žarko Laušević posvetio ubijenoj Tijani Jurić. Potresne stihove koji kidaju srce je Žarko Laušević posvetio ubijenoj Tijani Jurić. Slavni glumac Žarko Laušević preminuo je danas nakon kratke, ali teške… »
Bajaga se oprostio od Lauševića: Bili smo prijatelji

Bajaga se oprostio od Lauševića: Bili smo prijatelji

Večernje novosti 15.11.2023
OD glumca Žarka Lauševića se oprostio i muzičar Momčilo Bajagić. Foto V.Danilov - Bili smo prijatelji. Glumio je u spotu za našu pesmu Montenegro, a i radio sam muziku za predstavu Život Jovanov u kojoj je on igrao - rekao je Bajaga, prenosi RTS… »
„Srbija nije šaka pirinča!“ Žarko Laušević kao Miloš Obilić u filmu „Boj na Kosovu“: Legendarne replike koje…

„Srbija nije šaka pirinča!“ Žarko Laušević kao Miloš Obilić u filmu „Boj na Kosovu“: Legendarne replike koje…

Nova 15.11.2023
Legendarni glumac Žarko Laušević preminuo je danas u 63. godini, potvrdila je njegova porodica. Glumčeva supruga Anita u saopštenju za „Tanjug“ napisala je da je Laušević preminuo nakon kraće i teške bolest. Žarko Laušević iza sebe je… »
Novak se oprostio od Žarka Lauševića bez reči: Ova slika govori sve, Đokovića savladala tuga!

Novak se oprostio od Žarka Lauševića bez reči: Ova slika govori sve, Đokovića savladala tuga!

Mondo 15.11.2023
Najbolji teniser na svetu Novak Đoković na emotivan način se oprostio od Žarka Lauševića. Najbolji teniser na svetu Novak Đoković na emotivan način se oprostio od Žarka Lauševića. Mnoge poznate ličnosti pogodila je smrt Žarka Lauševića, a… »
Dobri moj žare, našao si svoj mir! Estrada se u suzama oprašta od Lauševića - "Imao si tešku sudbinu i prerano otišao"

Dobri moj žare, našao si svoj mir! Estrada se u suzama oprašta od Lauševića - "Imao si tešku sudbinu i prerano otišao"

Mondo 15.11.2023
Vest da je Žarko Laušević preminuo u 64. godini potresla je Srbiju i ceo region. Vest da je Žarko Laušević preminuo u 64. godini potresla je Srbiju i ceo region. Žarko Laušević je preminuo posle kratke i teške bolesti u 63. godini, a tužne… »
Đoković utučen zbog smrti Žarka Lauševića: Novak se oprostio od legendarnog glumca (foto)

Đoković utučen zbog smrti Žarka Lauševića: Novak se oprostio od legendarnog glumca (foto)

Večernje novosti 15.11.2023
OVE srede stigla je tužna vest da je preminuo čuveni glumac Žarko Laušević u 63. godini. Od njega se mnogi opraštaju, a ta smrt teško je pala i najboljem teniseru sveta Novaku Đokovića. FOTO: Tanjug/AP Nole se trenutno nalazi u Torinu gde nastupa… »
"Bio jedan od najboljih, prerano je otišao": Bajaga se oprostio od Lauševića, mnogi će pamtiti spot za pesmu Montenegro…

"Bio jedan od najboljih, prerano je otišao": Bajaga se oprostio od Lauševića, mnogi će pamtiti spot za pesmu Montenegro…

Kurir 15.11.2023
Vest da je preminuo glumac Žarko Laušević je mnoge potresla. Mnogi sa naše javne scene se opraštaju od glumca koji je umro u 63. godini. Jedan od njih je i muzičar Momčilo Bajagić Bajaga. On se od glumca oprostio putem svoje Fejsbuk stranice. -… »
"Kakvi budemo sutra, bićemo doveka": Legendarne replike Žarka Lauševića iz filma "Boj na Kosovu"

"Kakvi budemo sutra, bićemo doveka": Legendarne replike Žarka Lauševića iz filma "Boj na Kosovu"

Telegraf 15.11.2023
Koju repliku Žarka Lauševića u ulozi Miloša Obilića najviše pamtite? Žarko Laušević, koji je preminuo u 63. godini, ostvario je brojne nezaboravne uloge, a jedna od najvećih mu je bila ona u filmu "Boj na Kosovu", gde je igrao lik Miloša… »

Vesti dana »