Povezane vesti

Đoković: Odigrao sam fantastično bez obzira na ometanja

Đoković: Odigrao sam fantastično bez obzira na ometanja

Politika 19.11.2023
Posle meča a pre uručivanja pehara i završne ceremonije, Novak Đoković je rekao: – Odigrao sam fantastično. Taktički je bilo dosta drugačije u odnosu na grupnu fazu, imao sam oštrinu od početka, servirao sam sjajno, imao sam šansu za dupli… »
Torino: maestralni Novak osvojio titulu, 2:0 (6:3, 6.3) protiv Sinera

Torino: maestralni Novak osvojio titulu, 2:0 (6:3, 6.3) protiv Sinera

Politika 19.11.2023
Novak Đoković savladao je Karlosa Alkarasa sa 2:0 u polufinalu mastersa u Torinu, i time je zakazao novi duel sa Janisom Sinerom. Ovo će biti prilika da se Srbin revanšira Sineru za poraz u grupnoj fazi turnira. U finalu mu je protivnik miljenik… »
Đoković: Jedva čekam da se pridružim selekciji Srbije u Malagi, idemo do kraja

Đoković: Jedva čekam da se pridružim selekciji Srbije u Malagi, idemo do kraja

Sportski žurnal 19.11.2023
Srbija će 23. novembra u Malagi u četvrtfinalu Završnog turnira Dejvis kupa igrati protiv Velike Britanije. Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da jedva čeka da se priključi selekciji Srbije u Malagi i ponovio da želi da osvoji Dejvis… »
Još jedna titula, još jedan rekord i još jedna nezaboravna sezona Novaka Đokovića!

Još jedna titula, još jedan rekord i još jedna nezaboravna sezona Novaka Đokovića!

Sportske.net 19.11.2023
Novak Đoković je još jednu tenisku sezonu završio na trijumfalan način. Nole je večeras savladao Janika Sinera u Torinu sa 2:0, po setovima 6:3 i 6:3 i tako upisao rekordni, sedmi trijumf na završnim mastersima. Do sada je rekord delio sa Rodžerom… »
Deco, na spavanje - tata Novak još vlada! Đoković osvojio Završni Masters, klinci će morati još da uče!

Deco, na spavanje - tata Novak još vlada! Đoković osvojio Završni Masters, klinci će morati još da uče!

Mondo 19.11.2023
Istorijska pobeda Novaka Đokovića u Torinu! Istorijska pobeda Novaka Đokovića u Torinu! Najbolji teniser sveta Novak Đoković odbranio je titulu na završnom godišnjem ATP turniru u Torinu, pošto je večeras u finalu pobedio Italijana Janika Sinera… »
UŽIVO - Bravo, Nole! Savršen set za vođstvo u finalu!

UŽIVO - Bravo, Nole! Savršen set za vođstvo u finalu!

Sportske.net 19.11.2023
U Torinu je počelo finale završnog mastersa, a Novak Đoković je rutinski dobio prvi set protiv Janika Sinera sa 6:3. Podsetimo, Siner je u grupnoj fazi takmičenja bio bolji od Novaka, ali večeras potpuno drugačija slika na terenu, bar tokom prvog… »
Đoković sedmi put osvojio završni masters

Đoković sedmi put osvojio završni masters

Radio 021 19.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je završni masters u Torinu. On je u finalu pobedio Italijana Janika Sinera 2:0, po setovima 6:3, 6:3. Đokoviću je to sedma titula na završnim turnirima, čime je oborio još jedan rekord, koji je do… »
Đoković sprečio Sinera da uzme najveću novčanu nagradu u istoriji tenisa

Đoković sprečio Sinera da uzme najveću novčanu nagradu u istoriji tenisa

Sportski žurnal 19.11.2023
Novak je postao rekorder sa sedam osvojenih završnih Mastersa. Završni Masters u Torinu. U finalu su igrali domaći teniser Janik Siner (22) i najbolji teniser današnjice Novak Đoković (36). Četvrti na ATP listi igrao je protiv prvog, koga je… »
Đoković: Jedna od najboljih sezona u životu, kruna je pobeda protiv lokalnog heroja (video)

Đoković: Jedna od najboljih sezona u životu, kruna je pobeda protiv lokalnog heroja (video)

Sportski žurnal 19.11.2023
Srpski teniser će sutra zvanično započeti 400. nedelju na čelu ATP liste. Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da mu je 2023. jedna od najboljih sezona u životu i da mu je kruna pobeda protiv Janika Sinera. Đoković je večeras osvojio… »
Ko bi dobio meč, ovaj Novak ili onaj od pre 10 godina?

Ko bi dobio meč, ovaj Novak ili onaj od pre 10 godina?

Sport klub 19.11.2023
"Ova dva meča su moja dva najbolja meča ove sezone, uzevši u obzir okolnosti i kvalitet protivnika. Igrati pred publikom koja je za protivnika… Ponosan sam", rekao je novi-stari šampion poslednjeg turnira u kalendaru ATP. Sedmostruki osvajač Finala… »
Đoković: Jedva čekam da igram za Srbiju

Đoković: Jedva čekam da igram za Srbiju

Vesti online 19.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je večeras u Torinu da jedva čeka da se priključi selekciji Srbije u Malagi i ponovio da želi da osvoji Dejvis kup. Đoković je osvojio je danas rekordnu sedmu titulu na Završnom ATP Mastersu, pošto je… »
Đoković otkrio šta ga je mučilo u Torinu, dugo nije bio ovako otvoren: „Tad sam rekao sebi – hajde da pokažem šta…

Đoković otkrio šta ga je mučilo u Torinu, dugo nije bio ovako otvoren: „Tad sam rekao sebi – hajde da pokažem šta…

Nova 19.11.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković otvorio je dušu posle sedme titule na Završnom mastersu. Novak je u Torinu pobedio Janika Sinera u dva seta sa 6:3, 6:3 i odbranio je titulu osvojenu prošle godine. Pored toga je postavio rekord i prestigao je… »
Novak odneo kući titulu i milione! Koliko je zaradio u Torinu, a koliko u čitavoj godini - probiće 200.000.000 dolara!

Novak odneo kući titulu i milione! Koliko je zaradio u Torinu, a koliko u čitavoj godini - probiće 200.000.000 dolara!

Mondo 19.11.2023
Lova do krova na računu najboljeg na svet! Lova do krova na računu najboljeg na svet! Novak Đoković napustiće Torino bogatiji za više od četiri miliona dolara! Nole je pobedom protiv Janika Sinera u finalu sedmi put osvojio Završni Masters i… »
Ovako je Novak preslišao (i) Sinera: Najbolji potezi finala

Ovako je Novak preslišao (i) Sinera: Najbolji potezi finala

Sport klub 19.11.2023
Pet dana nakon što je prvi put u karijeri pobedio najboljeg ikada, Janik Siner osvojio je 61 poen manje u duelu sa istim čovekom, na istom mestu, u istim uslovima. Nije isto pobediti Novaka Đokovića u grupi i finalu. Pogledajte još jednu lekciju iz… »
Sedma rekordna titula na završnom mastersu za Đokovića

Sedma rekordna titula na završnom mastersu za Đokovića

Novi magazin 19.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je danas rekordnu sedmu titulu na završnom mastersu, pošto je u finalu u Torinu pobedio Italijana Janika Sinera sa 6:3, 6:3. Đoković je izgubio od Sinera u grupnoj fazi turnira u Torinu, ali mu se najbolji… »
Đoković je kralj tenisa! Pokorio Torino i oborio još jedan neverovatan rekord

Đoković je kralj tenisa! Pokorio Torino i oborio još jedan neverovatan rekord

Večernje novosti 19.11.2023
Novak Đoković po sedmi put šampion je Završnog mastersa. On je u finalu savladao Janika Sinera rezultatom 2:0 (6:3, 6:3) i tako postao rekorder po broju osvojenih trofeja na ATP finalima. FOTO: Tanjug/AP Do ove sezone Rodžer Federer i Nole imali su… »
Jedan je Novak Đoković, ljudi moji: Deklasirao Sinera u finalu Torina i prestigao Federera

Jedan je Novak Đoković, ljudi moji: Deklasirao Sinera u finalu Torina i prestigao Federera

Nova 19.11.2023
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković pobedio je Janika Sinera sa 6:3, 6:3 i osvojio sedmi trofej Završnog mastersa u Torinu. Novak je već ranije obezebedio prvo mesto na planeti na kraju godine, pa je titula, kojom je Đoković prestigao… »
Đoković posle pobede poslao emotivnu poruku deci

Đoković posle pobede poslao emotivnu poruku deci

Nova 19.11.2023
Ponovo je pomerio granice Novak. Novak Đoković, najbolji teniser sveta, osvojio je Završni masters u Torinu. Posle toga, podelio je svoje utiske o meču. Pobedio je u finalu Janika Sinera 6:3, 6:3. „Jako poseban momenat. Jedna od najboljih sezona… »
Đoković pobedio Sinera i osvojio rekordnu sedmu titulu na Završnom ATP Mastersu

Đoković pobedio Sinera i osvojio rekordnu sedmu titulu na Završnom ATP Mastersu

IndeksOnline 19.11.2023
TORINO – Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je Završni ATP Masters sezone, sedmi put u karijeri, pošto je večeras u Torinu pobedio Italijana Janika Sinera 6:3, 6:3. Meč je trajao jedan sat i 44 minuta. Ovo je bio peti međusobni duel… »
Novak o provokacijama: ''Svašta se dešavalo, zato mi je pobeda još slađa!''

Novak o provokacijama: ''Svašta se dešavalo, zato mi je pobeda još slađa!''

Sportske.net 19.11.2023
Niko nikada kao Novak! I kada su u pitanju grend slem turniri, ali i na masters turnirima! Ma, gde god da pogledate! Večerašnjom pobedom nad Italijanom Janikom Sinerom u Torinu, Đoković je osvojio sedmi, rekordni trofej na završnim masters turnirima… »
Novo stanje na ATP listi - Novak daleko ispred Alkaraza!

Novo stanje na ATP listi - Novak daleko ispred Alkaraza!

Sportske.net 19.11.2023
Novak Đoković je na najbolji mogući način završio još jednu sezonu na ATP turnirima, iako mu je ostao još i nastup za reprezentaciju Srbije u Dejvis kupu. Nole je večeras u Torinu bio bolji i od Italijana Janika Sinera i od tamošnje publike… »
Novak Đoković: Jedna od najboljih sezona u životu

Novak Đoković: Jedna od najboljih sezona u životu

Euronews 19.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je večeras u Torinu da mu je 2023. jedna od najboljih sezona u životu i da mu je kruna pobeda protiv Janika Sinera. Đoković je večeras osvojio rekordnu sedmu titulu na Završnom ATP Masters sezone… »
Novak: Dva anđela mi daju snagu, jedna od najboljih sezona u životu

Novak: Dva anđela mi daju snagu, jedna od najboljih sezona u životu

Vesti online 19.11.2023
Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, posle osvajanja rekordne sedme titule na završnom turniru, rekao je da je srećan što je pobedu ostvario pred svojom decom, ali i pred publikom koja ga je ometala tokom finala. Đoković je u meču za… »
Sedma rekordna titula na završnom mastersu za Đokovića

Sedma rekordna titula na završnom mastersu za Đokovića

Radio sto plus 19.11.2023
Đoković je izgubio od Sinera u grupnoj fazi turnira u Torinu, ali mu se najbolji teniser sveta danas revanširao i dobio meč za titulu posle sat i 42 minuta. Srpski teniser je stigao do sedme titule na završnom turniru čime je postavio novi rekord… »
Nole je šampion, rekorder Mastersa (video)

Nole je šampion, rekorder Mastersa (video)

Sportski žurnal 19.11.2023
Đoković je posle sjajnog prvog seta, u drugom je bio manje siguran, ali dovoljno dobar za trijumf. Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio Italijana Janika Sinera 6:3, 6:3 i osvojio rekordnu sedmu titulu na Završnom ATP Mastersu, a 98. u… »
„Nole campione“ greši jednom, ali ne dva puta!

„Nole campione“ greši jednom, ali ne dva puta!

Sport klub 19.11.2023
U čemu je razlika pobediti Novaka u grupi i finalu? Nije velika, otprilike tih 60 poena manje koliko je "grešni" Janik osvojio protiv istog rivala, na istom mestu, istim lopticama u razmaku od pet dana. Da li je Siner znao da Novak nikada na ovom… »
Đoković podsetio da mu nema ravnog: Novak sedmi put osvojio Završni masters

Đoković podsetio da mu nema ravnog: Novak sedmi put osvojio Završni masters

Euronews 19.11.2023
Odavno je Novak Đoković postao sinonim za tenisko savršensvo, a svetski broj jedan je taj epitet samo potvrdio osvojivši po sedmi put Završni ATP masters. Srpski as je u finalu bio bolji od Janika Sinera - 6:3, 6:3. Đoković je svoj prvi Završni… »
Tata Novak odmah otrčao do tare i Stefana! Ekskluzivne fotografije: Zaboravite pehare, ovo je Đokoviću najvažnije (foto)

Tata Novak odmah otrčao do tare i Stefana! Ekskluzivne fotografije: Zaboravite pehare, ovo je Đokoviću najvažnije (foto)

Mondo 19.11.2023
Dirljive slike iz Torina! Od izveštača MONDA, Nemanje Stanojčića. Dirljive slike iz Torina! Od izveštača MONDA, Nemanje Stanojčića. Novak Đoković osvojio je Završni Masters u Torinu i napravio istorijski uspeh, jer je čak sedmi, rekordni put… »
Rodžere, gledaš li ovo? Novak te je večeras poslao u istoriju: Pao poslednji Federerov rekord, gotovo je sa njim!

Rodžere, gledaš li ovo? Novak te je večeras poslao u istoriju: Pao poslednji Federerov rekord, gotovo je sa njim!

Mondo 19.11.2023
Poslao je Novak Đoković Rodžera Federera u tenisku istoriju, razbio mu je sve rekorde! Poslao je Novak Đoković Rodžera Federera u tenisku istoriju, razbio mu je sve rekorde! Novak Đoković je nezaustavljiv! Najveći teniser svih vrmeena ponovo je… »
Novak uzeo pehar, pa na srpskom sasuo publici sve u lice: Svašta ste radili, ometali ste me, ali pobedio sam!

Novak uzeo pehar, pa na srpskom sasuo publici sve u lice: Svašta ste radili, ometali ste me, ali pobedio sam!

Mondo 19.11.2023
Novak Đoković ne ćuti nikome, pa ni Italijanima! Novak Đoković ne ćuti nikome, pa ni Italijanima! Novak Đoković je u dva seta razbio Janika Sinera 6:3, 6:3 i osvojio svoj rekordni sedmi završni masters u karijeri, a nakon meča on je otkrio da je… »
Legende odmah otpisale Sinera - ma on ne može ništa Novaku! Đoković ostavio teniske velikane u šoku: Ma ovo ne može niko

Legende odmah otpisale Sinera - ma on ne može ništa Novaku! Đoković ostavio teniske velikane u šoku: Ma ovo ne može niko

Mondo 19.11.2023
Tokom meča komentatori najpoznatijih svetskih televizija su pre kraja finala otpisali Janika Sinera i dodelili su pobedu Novaku Đokoviću. Tokom meča komentatori najpoznatijih svetskih televizija su pre kraja finala otpisali Janika Sinera i dodelili su… »
Đoković: ''Moram da priznam, bio sam zasićen, a onda sam rekao sebi...''

Đoković: ''Moram da priznam, bio sam zasićen, a onda sam rekao sebi...''

Sportske.net 19.11.2023
Sedmi put u karijeri naš Novak Đoković je osvojio završni masters turnir, čime je postavio još jedan rekord, s obzirom da je prethodni rekorder bio Rodžer Federer sa šest titila na ovim turnirima. Svoje impresije je po završetku svečane… »
Novak ima veliku podršku: Čuveni NBA as navija za Đokovića u finalu Završnog mastersa (foto)

Novak ima veliku podršku: Čuveni NBA as navija za Đokovića u finalu Završnog mastersa (foto)

Večernje novosti 19.11.2023
NOVAK Đoković bori se da osvoji sedmi trofej na Završnom mastersu u Torinu. Podrška za srpskog asa stiže i iz Amerike. Tanjug/AP Naime, košarkaš Dalas Maveriksa Luka Dončić podelio je na Instagramu da prati finale Noleta i Janika Sinera i navija… »
Titula za Solsberija i Rama u Torinu

Titula za Solsberija i Rama u Torinu

Sportski žurnal 19.11.2023
Za titulu u pojedinačnoj konkurenciji kasnije danas će se boriti najbolji teniser sveta Novak Đoković i Italijan Janik Siner. Britanski teniser Džo Solsberi i njegov partner u dublu, Amerikanac Radživ Ram osvojili su danas titulu na završnom… »
I španac je morao da prizna: Novak Đoković je najbolji igrač svih vremena

I španac je morao da prizna: Novak Đoković je najbolji igrač svih vremena

Večernje novosti 19.11.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković ponizio je juče Karlosa Alkaraza u polufinalu Završnog mastersa. Očekivali su svi veliku dramu i novi teniski klasik, a Srbin je meč dobio rutinski 2:0 u setovima (6:3, 6:2). To je nateralo i trenera španskog tenisera… »
Rođo, dođi! Novak Đoković zabrinuo sve pred finale - njegov kum je odmah dotrčao!

Rođo, dođi! Novak Đoković zabrinuo sve pred finale - njegov kum je odmah dotrčao!

Mondo 19.11.2023
Novak Đoković odradio je trening pred finale Završnog mastersa sa Janikom Sinerom. Od izveštača MONDA iz Torina Nemanje Stanojčića. Novak Đoković odradio je trening pred finale Završnog mastersa sa Janikom Sinerom. Od izveštača MONDA iz Torina… »
"Siner je veoma opasan": Teniska legenda upozorava pred finale Završnog mastersa

"Siner je veoma opasan": Teniska legenda upozorava pred finale Završnog mastersa

Večernje novosti 19.11.2023
LEGENDARNI Patrik Muratoglu, govorio je o Janiku Sineru pred finale Završnog mastersa, istakavši da je pred italijanskim teniserom lepa karijera. FOTO: Tanjug/AP Kakva god očekivanja bila od Italijana, neće mu biti lako, jer (od sutra) četvrtog… »
Evo gde i kada možete gledati Novaka u borbi za istorijsku titulu

Evo gde i kada možete gledati Novaka u borbi za istorijsku titulu

Vesti online 19.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas će u Torinu igrati finale završnog mastersa, a rival mu je Italijan Јanik Siner. Duel Đokovića i Sinera je na programu od 18 časova, a srpski as igraće za sedmu titulu na ATP finalu. Ovo je Đokoviću… »
Novak stavio prst na uvo, u hali nastao muk! Čuo sam šta je Đokoviću viknuo Ivanišević - hteli Alkaraza, probudili zver!

Novak stavio prst na uvo, u hali nastao muk! Čuo sam šta je Đokoviću viknuo Ivanišević - hteli Alkaraza, probudili zver!

Mondo 19.11.2023
Novak Đoković prošao je u finale Završnog mastersa, a ovo su detalji koje niste mogli da vidite u TV prenosu. Od izveštača MONDA iz Torina, Nemanje Stanojčića. Novak Đoković prošao je u finale Završnog mastersa, a ovo su detalji koje niste… »
Ajduković do titule u Kobeu

Ajduković do titule u Kobeu

Sport klub 19.11.2023
Hrvatski teniser Duje Ajduković pobednik je ATP Čelendžera u japanskom Kobeu, a Splićanin je u finalu pobedio 155. tenisera sveta Japanca Šoa Šimabukuroa rezultatom 6:4, 6:2. To je za Ajdukovića druga titula na ATP Čelendžerima u karijeri, a prvi… »
Novače, diriguj im opet! Đoković u finalu ne igra samo protiv Sinera, čeka ga i ono na šta nismo navikli u tenisu!

Novače, diriguj im opet! Đoković u finalu ne igra samo protiv Sinera, čeka ga i ono na šta nismo navikli u tenisu!

Mondo 19.11.2023
Novak Đoković igra protiv Janika Sinera za titulu na Završnom mastersu. Od izveštača MONDA iz Torina Nemanje Stanojčića. Novak Đoković igra protiv Janika Sinera za titulu na Završnom mastersu. Od izveštača MONDA iz Torina Nemanje Stanojčića… »
Da li je Novak Đoković večeras favorit u finalu protiv Janika Sinera? Bukmejkeri su rekli svoje

Da li je Novak Đoković večeras favorit u finalu protiv Janika Sinera? Bukmejkeri su rekli svoje

Telegraf 19.11.2023
Zanimljive kvote za finale Završnog mastersa u Torinu. Bliži se trenutak odluke. Večeras od 18.00 časova gledamo reprizu duela iz grupne faze. Novak Đoković i Janik Siner bore se za titulu na Završnom mastersu u Torinu (TV Sport Klub 1). U tom… »
FOTO Slika Đokovića stara 10 godina koja će oduševiti sve: Stidljivi dečak sada želi da razbije Novaka

FOTO Slika Đokovića stara 10 godina koja će oduševiti sve: Stidljivi dečak sada želi da razbije Novaka

Nova 19.11.2023
Neke stvari se menjaju, samo je Đoković šampion. Novak Đoković nastavlja da pomera granice u tenisu, a pobedom nad Karlosom Alkarazom je obezbedio novo finale Završnog mastersa u Torinu gde će se boriti za svoj sedmu, rekordnu titulu. Tamo ga čeka… »
Šok pred finale - za njih Novak već izgubio!? Italijani proglasili šampiona, a to nije Đoković! (foto)

Šok pred finale - za njih Novak već izgubio!? Italijani proglasili šampiona, a to nije Đoković! (foto)

Mondo 19.11.2023
U centru Torina okačena i "zanimljiva" fotografija prema kojoj je Janik Siner već pobedio Novaka Đokovića. Od izveštača MONDA iz Torina Nemanje Stanojčića. U centru Torina okačena i "zanimljiva" fotografija prema kojoj je Janik Siner već pobedio… »

Vesti dana »