Povezane vesti

Đoković za špansku “Marku”: Znam da mogu do golden slema!

Đoković za špansku “Marku”: Znam da mogu do golden slema!

Vesti online 23.11.2023
Dolazak Novaka Đokovića na veliko finale Dejvis kupa u Malagi izazvao je veliko interesovanje španskih medija za razgovor sa njim. Pohvale Alkarasu i Fereru “Više sam viđao Federera i Nadala, nego roditelje” “Poslednji ples” sa Rafom Juriš… »
Novak u intervjuu za „Marku“: Znam da mogu do golden slema!

Novak u intervjuu za „Marku“: Znam da mogu do golden slema!

Sport klub 23.11.2023
Dolazak Novaka Đokovića na veliko finale Dejvis kupa u Malagi izazvao je veliko interesovanje španskih medija za razgovor sa njim. „Broj 1“ dao je prednost verovatno „Broju 1“ kada je u pitanju živopisna španska sportska štampa. Dao je… »
Novak Đoković: Znam da naredne godine mogu da osvojim „zlatni slem”

Novak Đoković: Znam da naredne godine mogu da osvojim „zlatni slem”

Politika 23.11.2023
MADRID – Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da zna da može naredne godine da osvoji sva četiri grend slem turnira i zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, tzv. „zlatni slem”. Đoković se trenutno nalazi u Malagi gde… »
Federer, Nadal i ja nismo prijatelji i ne možemo da budemo! Đoković otvorio dušu: Da igram do 50. godine? A Jelena?

Federer, Nadal i ja nismo prijatelji i ne možemo da budemo! Đoković otvorio dušu: Da igram do 50. godine? A Jelena?

Mondo 23.11.2023
Novak Đoković u razgovoru sa španskim novinarima potpuno otvoreno govorio o planovima, o najvećim rivalima, o ambiciji za sledeću sezonu... Novak Đoković u razgovoru sa španskim novinarima potpuno otvoreno govorio o planovima, o najvećim… »
"Nisam prijatelj sa Federerom i Nadalom": Đoković otvoreno o najvećim rivalima

"Nisam prijatelj sa Federerom i Nadalom": Đoković otvoreno o najvećim rivalima

Večernje novosti 23.11.2023
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković je pred Dejvis kup govorio za medije iz Španije. Tanjug/AP Srbin se osvrnuo na odnos sa Rodžerom Federerom i Rafom Nadalom i bio je više nego iskren. - Tačno je da ne možemo da budemo prijatelji, jer sa… »
"Dobro pitanje!" Novak Đoković ne skriva: E, hoću da ga prestignem!

"Dobro pitanje!" Novak Đoković ne skriva: E, hoću da ga prestignem!

Večernje novosti 23.11.2023
Novak Đoković je ovih dana, sa pravom, glavna tema u svetu tenisa, a najnovije vesti koje o njemu stižu iz Španije - stižu sa naslovne strane. Foto: N. Rašić Novak Đoković i Rafael Nadal / Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT Nole je dao opširan intervju za… »
Novak Đoković o federeru i nadalu: Istina je, ne možemo da budemo prijatelji!

Novak Đoković o federeru i nadalu: Istina je, ne možemo da budemo prijatelji!

Večernje novosti 23.11.2023
Novak Đoković je centralna tema u Španiji. A izgleda da će to biti i u Švajcarskoj. FOTO: Tanjug/AP Novak Đoković i Rafael Nadal / Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT Nole je dao opširan intervju za najtiražniji španski dnevni list "Marku", a "Novosti" vam… »
Australija preokretom protiv Češke do polufinala Davis Cupa

Australija preokretom protiv Češke do polufinala Davis Cupa

Al Jazeera 23.11.2023
Teniseri Australije će u polufinalu igrati protiv reprezentacije Finske, dok će drugi polufinalni par činiti pobjednici susreta Italija – Nizozemska i Srbija – Velika Britanija. Teniska reprezentacija Australije izborila je plasman u polufinale… »
Nadal čupa kosu: Navijači Novaka Đokovića našli dokaze i razbili veliki teniski mit!

Nadal čupa kosu: Navijači Novaka Đokovića našli dokaze i razbili veliki teniski mit!

Večernje novosti 22.11.2023
Novak Đoković je ovih dana, sa pravom, glavna tema u svetu tenisa, kako zbog novih rekorda, tako i zbog nekih upravo otkrivenih dostignuća. Foto: EPA-EFE Svi ljubitelji "belog sporta" znaju da u trci za najboljeg igrača svih vremena Novak Đoković… »
Đoković pomera granice: Najnoviji podaci pokazuju koliko je, zapravo, Novak dominantan!

Đoković pomera granice: Najnoviji podaci pokazuju koliko je, zapravo, Novak dominantan!

Večernje novosti 22.11.2023
NOVAK Đoković savršenu godinu privodi kraju. On je ove sezone osvojio sedam trofeja i preostalo je da odigra još Dejvis kup, a sada su se pojavile još neke neverovatne brojke koje potvrđuju da je srpski teniser najbolji u istoriji ovog sporta. Foto… »

Vesti dana »