Povezane vesti

Direktor Australijan opena veruje da će Nadal igrati na tom turniru u januaru

Direktor Australijan opena veruje da će Nadal igrati na tom turniru u januaru

Politika 23.11.2023
Direktor Otvorenog prvenstva Australije Kreg Tajli rekao je danas da je i dalje uveren da će španski teniser Rafael Nadal učestvovati na tom turniru u januaru, uprkos tome što i dalje ima problema sa povredom. Nadal nije igrao takmičarski meč od… »
Đoković govorio za "Marku" i najavio napad na "zlatni slem"!

Đoković govorio za "Marku" i najavio napad na "zlatni slem"!

Sportske.net 23.11.2023
Najbolji teniser sveta svih vremena Novak Đoković nalazi se u Malagi, gde će od danas sa reprezentacijom Srbije pokušati da osvoji drugi Dejvis kup u istoriji. Iza Novaka je fantastična sezona, u kojoj je između ostalog, osvojio tri od četiri grend… »
„Mojoj ženi to ne bi bilo smešno“: Đokoviću postavili pitanje koje zanima sve i otkrio zašto ne može da bude…

„Mojoj ženi to ne bi bilo smešno“: Đokoviću postavili pitanje koje zanima sve i otkrio zašto ne može da bude…

Nova 23.11.2023
Novak Đoković je stigao u Malagu i tamo razgovarao sa španskim medijima koji su sa nestrpljenjem čekali da ga vide. Srpski teniser će ovog četvrtka igrati za Srbiju protiv Velike Britanije u četvrtfinalu Dejvis kupa i to u trenutku kada proslavlja… »
Da li je moguće? Pogledajte koliko ljudi je došlo na meč Srbija - Velika Britanija u Dejvis kupu (video)

Da li je moguće? Pogledajte koliko ljudi je došlo na meč Srbija - Velika Britanija u Dejvis kupu (video)

Večernje novosti 23.11.2023
Dejvis kup je ušao u samu završnicu, a "Novosti" vam donose i kakva atmosfera vlada u Malagi, gde je u četvrtak na red došao i četvrtfinalni megdan Srbija - Velika Britanija. Foto: N. Rašić Novak Đoković i Rafael Nadal / Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT… »
"Idemo, bre!" Kad stignu i srpske šajkače na završni turnir Dejvis kupa, onda svet zna koliko je sati (Foto)

"Idemo, bre!" Kad stignu i srpske šajkače na završni turnir Dejvis kupa, onda svet zna koliko je sati (Foto)

Večernje novosti 23.11.2023
Dejvis kup je ušao u samu završnicu, a "Novosti" vam donose i kakva atmosfera vlada u Malagi, gde je četvrtak, po rasporedu, bio dan u kome se teniska reprezentacija Srbije, predvođena Novakom Đokovićem, borila za ulazak u polufinale. Foto: N… »
Španija gleda i ne veruje: Mladi Španac ide po gradu i viče - ovo! (video)

Španija gleda i ne veruje: Mladi Španac ide po gradu i viče - ovo! (video)

Večernje novosti 23.11.2023
Dejvis kup je ušao u samu završnicu, a "Novosti" vam donose i kakva atmosfera vlada u Malagi, gde je četvrtak, po rasporedu, dan za koji je bila zakazana borba Srbije za polufinale. Ilustracija Novak Đoković i Rafael Nadal / Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT… »
Iznenađenje - Novak Đoković ne izlazi prvi na teren! Evo ko će zaigrati za Srbiju u četvrtfinalu Dejvis kupa!

Iznenađenje - Novak Đoković ne izlazi prvi na teren! Evo ko će zaigrati za Srbiju u četvrtfinalu Dejvis kupa!

Mondo 23.11.2023
Objavljeno ko će igrati za Srbiju u četvrtfinalu! Objavljeno ko će igrati za Srbiju u četvrtfinalu! Dejvis kup reprezentacija Srbije u četvrtak od 16 časova zaigraće u četvrtfinalu F8 turnira protiv Velike Britanije, a Novak Đoković neće biti… »
Đoković: Znam da naredne godine mogu da osvojim zlatni slem

Đoković: Znam da naredne godine mogu da osvojim zlatni slem

Sportski žurnal 23.11.2023
Ne želim da zvuči kao nepoštovanje prema mojim rivalima. Znam da se hiljade igrača bore za isti cilj, ali znam ko sam i verujem u sebe. Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da zna da može naredne godine da osvoji sva četiri gren slem… »
Kakvo iznenađenje Troickog! Selektor Srbije prelomio i na teren u prvom meču ide dečko koga niko nije očekivao

Kakvo iznenađenje Troickog! Selektor Srbije prelomio i na teren u prvom meču ide dečko koga niko nije očekivao

Večernje novosti 23.11.2023
Teniska reprezentacija Srbije od 16 sati u Malagi počinje nastup u Dejvis kupu, a rival u četvrtfinalu je Velika Britanija. Foto: Tanjug Prvi će na teren Miomir Kecmanović protiv Džeka Drejpera, a u drugom singlu sastaće se najbolji teniser sveta… »
Đoković birao najbolje svih vremena: Za većinu sportova nema dilemu, a ovo je rekao kada je upitan za tenis (video)

Đoković birao najbolje svih vremena: Za većinu sportova nema dilemu, a ovo je rekao kada je upitan za tenis (video)

Večernje novosti 23.11.2023
REPREZENTATIVAC Srbije u tenisu i najbolji igrač današnjice Novak Đoković glavna je tema španskih medija pred završni turnir Dejvis kupa u Malagi. Španska Marka sa prvim igračem planete igrala je zanimljivu igru. Printskrin/Iks/Marka Nole je… »
"Novače, pa da li je taj tvoj cilj realan?!" Đoković kao iz topa: A da li je bilo realno ovo što sam uradio?

"Novače, pa da li je taj tvoj cilj realan?!" Đoković kao iz topa: A da li je bilo realno ovo što sam uradio?

Večernje novosti 23.11.2023
Novak Đoković je glavna tema u svetu tenisa, zbog fantastično odigrane "sezone 2023", koju privodi kraju u Španiji na završnom turniru Dejvis kupa. A tamo je na veoma zanimljiv način govorio o onome što sledi u 2024. godini. Foto: Tanjug Novak… »
Ovo je idealan format Dejvis kupa: Đoković izneo revolucionaran predlog Špancima

Ovo je idealan format Dejvis kupa: Đoković izneo revolucionaran predlog Špancima

Večernje novosti 23.11.2023
NOVAK Đoković, neumoran sa 36 godina, danas će predvoditi Srbiju protiv Velike Britanije u četvrtfinalu Dejvis kupa. Najbolji teniser planete glavna je tema u tamošnjim medijima. Foto: Tanjug Na početku razgovora za "AS" Đoković je otkrio na kakav… »
Srbija napada trofej u Dejvis kupu, poznati parovi u meču protiv Britanaca!

Srbija napada trofej u Dejvis kupu, poznati parovi u meču protiv Britanaca!

Sportske.net 23.11.2023
Teniska reprezentacija Srbije danas igra meč četvrtfinala Dejvis kupa protiv selekcije Velike Britanije. Kako "Sport klub" saznaje selektori Viktor Trociki i Lion Smit izabrali su igrače koji će nastupiti u singlu. Prvi meč odigraće Miomir… »
Direktor Australijan opena siguran: Rafael Nadal će igrati u Melburnu

Direktor Australijan opena siguran: Rafael Nadal će igrati u Melburnu

Večernje novosti 23.11.2023
Direktor Australijan opena Kreg Tajli izjavio je danas da je i dalje uveren da će španski teniser Rafael Nadal igrati u januaru naredne godine na prvom grend slem turniru sezone, prenosi Skaj sports. FOTO: EPA Nadal je poslednji meč odigrao u januaru… »
Direktor AO veruje da će Nadal igrati u januaru

Direktor AO veruje da će Nadal igrati u januaru

Sport klub 23.11.2023
Direktor Otvorenog prvenstva Australije Kreg Tajli rekao je da je i dalje uveren da će španski teniser Rafael Nadal učestvovati na tom turniru u januaru, uprkos tome što i dalje ima problema sa povredom. Nadal nije igrao takmičarski meč od januara… »
Tajli: Uveren sam da će Nadal igrati na Australijan openu

Tajli: Uveren sam da će Nadal igrati na Australijan openu

Sportski žurnal 23.11.2023
Španski teniser je tokom cele godine imao probleme sa povredama, a u junu je podvrgnut operaciji mišića kuka. Direktor Australijan opena Kreg Tajli izjavio je da je i dalje uveren da će španski teniser Rafael Nadal igrati u januaru naredne godine na… »

Vesti dana »