Povezane vesti

Nadu Topčagić je jedna dadilja pokrala, a drugu je pevačica pretukla: „Gurnula sam je niz stepenice, mogla sam da je…

Nadu Topčagić je jedna dadilja pokrala, a drugu je pevačica pretukla: „Gurnula sam je niz stepenice, mogla sam da je…

Nova 28.11.2023
Pevačica Nada Topčagić imala je neprijatna iskustva sa dadiljama koje je angažovala za čuvanje sina dok je radila punom parom. Nada Topčagić je jednom prilikom otkrila da je pretukla dadilju koja je radila u njenoj kući. Naime, pevačicu je jedna… »
Nada Topčagić priznala da je imala velike probleme sa spremačicom i dadiljom!

Nada Topčagić priznala da je imala velike probleme sa spremačicom i dadiljom!

Svet plus 28.11.2023
Pevačica Nada Topčagić je jednom prilikom ispričala da je imala velike probleme sa spremačicom i dadiljom i da je imala želju da je liši života! Kako kaže imala je mnogo problema sa dadiljom i spremačicom jer ju je potkradala, a njenog sina… »
"Gurnula sam je niz stepenice, toliko sam je tukla..." Nada Topčagić prebila dadilju, zbog jedne rečenice joj se smrklo

"Gurnula sam je niz stepenice, toliko sam je tukla..." Nada Topčagić prebila dadilju, zbog jedne rečenice joj se smrklo

Mondo 28.11.2023
Nada Topčagić ispričala je sa kakvim se problemima susretala prilikom angažovanja dadilja, potom otkrila i da je svaki put burno reagovala. Nada Topčagić ispričala je sa kakvim se problemima susretala prilikom angažovanja dadilja, potom otkrila i… »
Naša pevačica pretukla dadilju: Pao joj mrak na oči kad joj je rekla da ovo ne može da uradi: "Gurnula sam je niz…

Naša pevačica pretukla dadilju: Pao joj mrak na oči kad joj je rekla da ovo ne može da uradi: "Gurnula sam je niz…

Blic 28.11.2023
Pevačica Nada Topčagić jednom prilikom otkrila je da je pretukla dadilju koja je radila u njenoj kući. Naime, Nadu je jedna dadilja potkradala, a druga nije htela da ostane za Novu godinu i čuva njenog sina, pa je pevačici pala roletna i fizički se… »
"Gurnula sam je tada niz stepenice, mogla sam da je ubijem" Nadi pao mrak na oči, pretukla dadilju zbog jedne rečenice...

"Gurnula sam je tada niz stepenice, mogla sam da je ubijem" Nadi pao mrak na oči, pretukla dadilju zbog jedne rečenice...

Kurir 28.11.2023
Pevačica Nada Topčagić jednom prilikom otkrila je da je umalo lišila života devojku koja je u njenoj kući radila kao dadilja i spremačica, kada je otkrila da ju je potkradala, a njenog sina ostavljala gladnog. Iako je prema njima bila krajnje… »

Vesti dana »