Povezane vesti

Anita konačno priznala sve! Matora slomljena zbog svega! (VIDEO)

Anita konačno priznala sve! Matora slomljena zbog svega! (VIDEO)

Svet plus 28.11.2023
Anita Stanojlović konačno je priznala sve kada je u pitanju Matea Car, a Jovana Tomić Matora je slomljena zbog osećanja svoje partnerke prem drugoj osobi... U toku trajanja emisije "Pretres nedelje" Anita Stanojlović je odlučila da progovori o onome… »
"Osetila sam strast": Anita konačno rešila da otkrije pravu istinu o odnosu sa Mateom Car, Matoru slomila na komade

"Osetila sam strast": Anita konačno rešila da otkrije pravu istinu o odnosu sa Mateom Car, Matoru slomila na komade

Blic 28.11.2023
Anita Stanojlović našla se na stubu srama kada se saznalo za njenu preljubu sa Mateom Car. Ona je priznala da se dopisivala sa Mateom, i otkrila da se, iako je osetila među njima strast, kaje jer svoju suprugu, Jovanu Tomić Matoru, neizmerno voli… »
"Osetila sam strast" Anita ispričala pravu istinu o odnosu sa švalerkom Mateom Car, slomila Matoru na paramparčad

"Osetila sam strast" Anita ispričala pravu istinu o odnosu sa švalerkom Mateom Car, slomila Matoru na paramparčad

Kurir 28.11.2023
Anita Stanojlović našla se na stubu srama kada se saznalo za njenu preljubu sa Mateom Car. Ona je priznala da se dopisivala sa Mateom, i otkrila da se, iako je osetila među njima strast, kaje jer svoju suprugu Jovanu Tomić Matoru, neizmerno voli… »
"Nema šta ona da zadrži naše prezime": Brat Jovane Tomić Matore žestoko opleo po Aniti, priznao zbog čega nije bio na…

"Nema šta ona da zadrži naše prezime": Brat Jovane Tomić Matore žestoko opleo po Aniti, priznao zbog čega nije bio na…

Blic 27.11.2023
Već neko vreme je u "Eliti" glavna tema preljuba koju je počinila Anita Stanojlović. Naime, ona je prevarila svoju suprugu Jovanu Tomić Matoru sa Mateom Car. Brat Jovane Tomić Matore nije bio na njihovoj svadbi u Crnoj Gori, a sada se oglasio za… »

Vesti dana »