Povezane vesti

„Sa Lenkom u naručju sam bosa prešla put i rekla ljudima da sklone decu iza bankine“: Hrabra supruga poginulog…

„Sa Lenkom u naručju sam bosa prešla put i rekla ljudima da sklone decu iza bankine“: Hrabra supruga poginulog…

Nova 28.11.2023
Sveštenik Nemanja V. nastradao je u lančanom sudaru koji se dogodio u nedelju na putu Kragujevac - Batočina, u mestu Botunje, a njegova porodica neutešna je zbog gubitka koji su doživeli. H. V, supruga stradalog sveštenika, u razgovoru za Nova.rs… »
Oglasio se otac nastradalog sveštenika kod Kragujevca! "Sine moj, ostavljaš nas same", bio za volanom automobila smrti

Oglasio se otac nastradalog sveštenika kod Kragujevca! "Sine moj, ostavljaš nas same", bio za volanom automobila smrti

Mondo 28.11.2023
Od sveštenika Nemanje, koji je poginuo u nesreći kod Kragujevca, se na društvenim mrežama opraštaju brojni prijatelji i porodica. Od sveštenika Nemanje, koji je poginuo u nesreći kod Kragujevca, se na društvenim mrežama opraštaju brojni… »
Porodica i prijatelji se opraštaju od stradalog sveštenika: Ovo je Nemanja koji je poginuo u teškom lančanom sudaru kod…

Porodica i prijatelji se opraštaju od stradalog sveštenika: Ovo je Nemanja koji je poginuo u teškom lančanom sudaru kod…

Nova 28.11.2023
Porodica i prijatelji opraštaju se od sveštenika Nemanje Veličkovića, koji je nastradao u nedelju u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Kragujevca, u kojoj je povređeno osmoro ljudi, od kojih je šestoro dece, koja su zadržana na Dečijoj hirurgiji… »
"Zbogom dragi moj sine": Oglasio se otac sveštenika koji je poginuo u lančanom sudaru: Neka te vodi anđeo čuvar i podari…

"Zbogom dragi moj sine": Oglasio se otac sveštenika koji je poginuo u lančanom sudaru: Neka te vodi anđeo čuvar i podari…

Blic 28.11.2023
- Sine moj, odlaziš od nas, ostavljaš nas same - reči su oca Nemanje V., sveštenika koji je nastradao u nedelju u stravičnom lančanom sudaru na putu Kragujevac - Batočina. Nemanja je bio za volanom jednog od automobila koji je učestvovao u… »
"Sine moj Nemanja, nek ti gospod bog podari rajska nasleđa": Otac i brat stradalog sveštenika se oprostili potresnim rečima!

"Sine moj Nemanja, nek ti gospod bog podari rajska nasleđa": Otac i brat stradalog sveštenika se oprostili potresnim rečima!

Kurir 28.11.2023
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedelju oko 18.50 sati u mestu Botunje, na državnom putu od Batočine prema Kragujevcu, poginuo je sveštenik Braničevske eparhije Nemanja Veličković (33), a na društvenim mrežama su se od njega… »
"Šta se dešava posle: Smrti?" Sveštenik koji je poginuo u stravičnom lančanom sudaru uoči nesreće objavio reči koje…

"Šta se dešava posle: Smrti?" Sveštenik koji je poginuo u stravičnom lančanom sudaru uoči nesreće objavio reči koje…

Blic 28.11.2023
U stravičnoj nesreći koja se dogodila sinoć na državnom putu Kragujevac - Batočina poginuo je Nemanja V. (33), sveštenik Braničevske eparhije. Nemanja je uoči tragedije na svom Fejsbuku postavio članak sa nazivom "Šta se dešava posle smrti?"… »
Kao da je naslutio tragediju: Sveštenik koji je poginuo kod Kragujevca, dan pre tragedije objavio jezivi članak na svom…

Kao da je naslutio tragediju: Sveštenik koji je poginuo kod Kragujevca, dan pre tragedije objavio jezivi članak na svom…

Kurir 28.11.2023
Sveštenik Braničevske eparhije Nemanja Veličković (33) poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedelju oko 18.50 sati u mestu Botunje, na državnom putu od Batočine prema Kragujevcu. Nemanja je, kako saznajemo, poginuo na… »
Ovo je sveštenik koji je nastradao kod Kragujevca! U kolima sa Nemanjom bila supruga i troje dece: U nesreći povređeno još…

Ovo je sveštenik koji je nastradao kod Kragujevca! U kolima sa Nemanjom bila supruga i troje dece: U nesreći povređeno još…

Blic 27.11.2023
U stravičnoj nesreći koja se dogodila sinoć na državnom putu Kragujevac - Batočina poginuo je Nemanja V. (33), sveštenik Braničevske eparhije. Nemanja je bio za volanom jednog od automobila koji je učestvovao u lančanom sudaru, a sa njim je u… »

Vesti dana »