Povezane vesti

Napadač iz centra Beograda nije bio sam: Nožem ubo mladića (25) u grudi, pa pobegao: Policija traga za još 3 osobe

Napadač iz centra Beograda nije bio sam: Nožem ubo mladića (25) u grudi, pa pobegao: Policija traga za još 3 osobe

Blic 03.12.2023
A.V. (25) teško je povređen u napadu koji se dogodio sinoć sat i po vremena nakon ponoći, policija traga za napadačem koji je bio sa još tri osobe. Kako je Informer ranije izveštavao mladić, je uboden u grudi u Knez Mihailovoj, a policija je… »
Mladić napadnut u centru Beograda, uboden nožem u grudi

Mladić napadnut u centru Beograda, uboden nožem u grudi

N1 Info 03.12.2023
Mladić A. V. (26) teško je povređen noćas kada je napadnut u centru Beograda i uboden nožem u grudi. U Urgentni centar u Beogradu noćas je primljen mladić A. V. (26) kome su dijagnostikovane teške telesne povrede, a napad se dogodio oko 1.30… »
Napadač nije bio sam, policija traga za još trojicom! Detalji ubadanja nožem u centru Beograda: Mladić (25) ima teške…

Napadač nije bio sam, policija traga za još trojicom! Detalji ubadanja nožem u centru Beograda: Mladić (25) ima teške…

Kurir 03.12.2023
A.V. (25) teško je povređen u napadu koji se dogodio sinoć sat i po vremena nakon ponoći, policij atraga za napadačem koji je bio sa još tri osobe. Mladić je uboden u grudi u Knez Mihailovoj, a policija je obaveštena u trenutku kada je primljen u… »
Mladić napadnut u centru Beograda, uboden nožem u grudi

Mladić napadnut u centru Beograda, uboden nožem u grudi

Novi magazin 03.12.2023
Mladić A. V. (26) teško je povređen noćas kada je napadnut u centru Beograda i uboden nožem u grudi. U Urgentni centar u Beogradu noćas je primljen mladić A. V. (26) kome su dijagnostikovane teške telesne povrede, a napad se dogodio oko 1.30… »

Vesti dana »