Povezane vesti

"Bila je kod mene sa svojim ljubavnikom da izmole pesmu": Bukti novi rat na estradi: Rasta urnisao Vesnu Đogani nakon prozivki

"Bila je kod mene sa svojim ljubavnikom da izmole pesmu": Bukti novi rat na estradi: Rasta urnisao Vesnu Đogani nakon prozivki

Blic 10.12.2023
Pevačica Vesna Đogani isporzivala je trepere i njihovu muziku, navodeći da Rasta, Devito i Vojaž neće postojati na muzičkoj sceni za dve godine. Reper Stefan Đurić Rasta brzo je rešio da odgovori koleginici putem svog Instagrama. "Ko će da… »
"Sa ljubavnikom je bila kod mene" Rasta brutalno uzvratio Vesni Đogani: Molili su me!

"Sa ljubavnikom je bila kod mene" Rasta brutalno uzvratio Vesni Đogani: Molili su me!

Mondo 10.12.2023
Stefan Đurić Rasta javno je prokomentarisao izjavu Vesne Đogani "da ga neće bitu tu za dve godine". Stefan Đurić Rasta javno je prokomentarisao izjavu Vesne Đogani "da ga neće bitu tu za dve godine". Pevačica Vesna Đogani već dugi niz godina je… »
Vesna Đogani isprozivala rastu, a ovako je Đole nekada pričao o reperu: Njegove su prve ubile i razbile, ja sam to radio…

Vesna Đogani isprozivala rastu, a ovako je Đole nekada pričao o reperu: Njegove su prve ubile i razbile, ja sam to radio…

Kurir 10.12.2023
Vesna Đogani je poznata kao neko ko vrlo otvoreno priča o svojim kolegama, što je i sada bio slučaj kada se dotakla mlađih repera: Raste, Vojaža i Devita. Ona je izjavila kako Rasta neće ni postojati za dve godine, nakon čega joj je reper žestoko… »
"Oni hoće samo brzu lovu, neće ih biti za dve godine": Vesna Đogani kao niko udarila na Rastu, Vojaža i Devtia, nije ih…

"Oni hoće samo brzu lovu, neće ih biti za dve godine": Vesna Đogani kao niko udarila na Rastu, Vojaža i Devtia, nije ih…

Blic 10.12.2023
Kada je reč o popularnom žanru – trepu, mišljenja pevača su podeljena, te neki negativnu komentarišu ove izvođače i njihove pesme. Jedna od njih je i pevačica Vesna Đogani, koja je oplela po kolegama i istakla da treperi i njihova muzika imaju… »
"Bila je kod mene sa svojim ljubavnikom" Novi rat na estradi: Rasta žestoko potkačio Vesnu Đogani: Molili su za pesmu!

"Bila je kod mene sa svojim ljubavnikom" Novi rat na estradi: Rasta žestoko potkačio Vesnu Đogani: Molili su za pesmu!

Kurir 10.12.2023
Pevačica Vesna Đogani isprozivala je trepere i njihovu muziku, navodeći da Rasta, Devito i Vojaž neće postojati na muzičkoj sceni za dve godine. Reper Stefan Đurić Rasta brzo je rešio da odgovori koleginici putem svog Instagrama. "Ko će da… »
"Rasta, Vojaž i Devito neće biti tu za 2 godine!" Vesna Đogani javno udarila na repere, žestoko ih prozvala: Oni gledaju…

"Rasta, Vojaž i Devito neće biti tu za 2 godine!" Vesna Đogani javno udarila na repere, žestoko ih prozvala: Oni gledaju…

Kurir 10.12.2023
Pevačica Vesna Đogani već dugi niz godina je prisutna na našem estradnom nebu, a zajedno sa suprugom Đoletom Đoganijem, iznedrila je brojne hitove, koji se i dan-danas rado slušaju na veseljima. Vesna je poznata kao neko ko vrlo otvoreno priča o… »

Vesti dana »