Povezane vesti

Ispovest teodore balzak! Razvalila šokantnima priznanjem: Bukilić hteo da dođe helikopterom u Elitu, ja zbog zdravlja ne…

Ispovest teodore balzak! Razvalila šokantnima priznanjem: Bukilić hteo da dođe helikopterom u Elitu, ja zbog zdravlja ne…

Kurir 11.12.2023
Teodora Radojičić napustila je "Elitu" zbog narušenog zdravstvenog stanja, a sada se oglasila i otkrila da svakodnevno odlazi kod lekara na analize. - Bolje se osećam, promenila sam prostor i okruženje. Ljudi su mi tamo najviše smetali, bili su… »
Hitno napustila "Elitu", pa završila kod lekara: Teodora Balzak se oglasila iz bolnice

Hitno napustila "Elitu", pa završila kod lekara: Teodora Balzak se oglasila iz bolnice

Blic 11.12.2023
Teodora Radoičić napustila je "Elitu" zbog narušenog zdravstvenog stanja, a sada se oglasila iz bolnice u kojoj očigledno radi analize. - Dobro jutro, Srbijo - napisala je Teodora na svom Instagram storiju, uz fotografiju iz čekaonice i uz to dodala… »
Teodora Balzak završila kod lekara! Hitno napustila Elitu, sad objavila šta sve mora da uradi za zdravlje

Teodora Balzak završila kod lekara! Hitno napustila Elitu, sad objavila šta sve mora da uradi za zdravlje

Kurir 11.12.2023
Teodora Balzak pre nekoliko dana napustila je Elitu zbog narušenog zdravstvenog stanja. Balzakova se od trenutka napuštanja Šimanovaca nije oglašavala sve do sada kada je otkrila da bije bitku sa bolešću. - Dobro jutro, Srbijo - napisala je Teodora… »
Teodora Balzak završila u bolnici Hospitalizovana nakon izlaska iz rijalitija, otkriveno u kakvom se stanju nalazi

Teodora Balzak završila u bolnici Hospitalizovana nakon izlaska iz rijalitija, otkriveno u kakvom se stanju nalazi

Alo 11.12.2023
Teodora je podelila sliku iz bolnice uz kratak opis. Teodora Balzak pre nekoliko dana napustila je Elitu zbog narušenog zdravstvenog stanja. Balzakova se od trenutka napuštanja Šimanovaca nije oglašavala sve do sada kada je otkrila da bije bitku sa… »

Vesti dana »