Povezane vesti

Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Kurir 11.12.2023
Za ovih godinu i po dana, koliko sam na čelu grada, ponašao sam se kao da ću imati pun mandat, jer da sam se ponašao drugačije, ne bih ništa postigao. Izuzetno sam zadovoljan postignutim, s obzirom na to da smo donosili strateške odluke, ponašali… »
Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Večernje novosti 11.12.2023
ZA ovih godinu i po dana, koliko sam na čelu grada, ponašao sam sa kao da ću imati pun mandat,, jer da sam se ponašao drugačije, ne bih ništa postigao. Izuzetno sam zadovoljan postignutim jer smo donosili strateške odluke, ponašali se odgovorno i… »
Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Blic 11.12.2023
Za ovih godinu i po dana koliko sam na čelu grada ponašao sam sa kao da ću imati pun mandat jer da sam se ponašao drugačije ne bih ništa postigao. Izuzetno sam zadovoljan postignutim jer smo donosili strateške odluke, ponašali se odgovorno i… »
Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Blic 11.12.2023
Za ovih godinu i po dana koliko sam na čelu grada ponašao sam sa kao da ću imati pun mandat jer da sam se ponašao drugačije ne bih ništa postigao. Izuzetno sam zadovoljan postignutim jer smo donosili strateške odluke, ponašali se odgovorno i… »
Aleksandar Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Aleksandar Šapić: Ponašali smo se odgovorno i radili dugoročno

Telegraf 11.12.2023
Prema njegovim rečima jedan od veoma važnih projekata je i projekat tunela od Ekonomskog fakuteta do Bulevara Despota Stefana. - Za ovih godinu i po dana koliko sam na čelu grada ponašao sam sa kao da ću imati pun mandat jer da sam se ponašao… »

Vesti dana »