Povezane vesti

„Lepa Brena nas je iskoristila za svoj preduzetnički projekat“: HRT se obrušio na pevačicu u svom saopštenju

„Lepa Brena nas je iskoristila za svoj preduzetnički projekat“: HRT se obrušio na pevačicu u svom saopštenju

Nova 11.12.2023
Balkanska zvezda Lepa Brena boravila je prošle nedelje u Zagrebu, gde je nastupala na koncertu Aleksandre Prijović, nakon čega je bila gošća emisije "Kod nas doma" na televiziji HRT kod voditeljke Ive Šulentić. Brena je ovom prilikom promovisala… »
Hrvati rekli da je zloupotrebila gostovanje, Brena se oglasila! Evo šta je pevačica poručila - Mogli su da me prekinu!

Hrvati rekli da je zloupotrebila gostovanje, Brena se oglasila! Evo šta je pevačica poručila - Mogli su da me prekinu!

Mondo 11.12.2023
Lepa Brena se oglasila nakon saopštenja Hrvatske radio-televizije povodom njenog gostovanja u jednoj emisiji. Lepa Brena se oglasila nakon saopštenja Hrvatske radio-televizije povodom njenog gostovanja u jednoj emisiji. Lepa Brena početkom decembra… »
HRT se oglasio posle gostovanja Lepe Brene! Ispao još veći skandal: Sad tvrde da ih je iskoristila!

HRT se oglasio posle gostovanja Lepe Brene! Ispao još veći skandal: Sad tvrde da ih je iskoristila!

Vesti online 11.12.2023
Pevačica Lepa Brena nedavno se tokom gostovanja u emisiji “Kod nas doma”, osim na uspeh Aleksandre Prijović, osvrnula i na pojedine proizvode iz svoje kompanije “Lady B”, a to je komšijama prilično zasmetalo. U zvaničnom saopštenju HRT-a… »
Hrvatska televizija se oglasila nakon gostovanja Lepe Brene! Na mrežama izbio skandal - "Iskoristila nas je!"

Hrvatska televizija se oglasila nakon gostovanja Lepe Brene! Na mrežama izbio skandal - "Iskoristila nas je!"

Mondo 11.12.2023
Hrvatska radiotelevizija se oglasila nakon gostovanja Lepe Brene u jednoj emisiji, što je izazvalo lavinu komentara na društvenim mrežama. Hrvatska radiotelevizija se oglasila nakon gostovanja Lepe Brene u jednoj emisiji, što je izazvalo lavinu… »
"Mogli su da me prekinu" Brena se oglasila nakon saopštenja HRT da je zloupotrebila gostovanje kod njih! Evo šta sve kaže…

"Mogli su da me prekinu" Brena se oglasila nakon saopštenja HRT da je zloupotrebila gostovanje kod njih! Evo šta sve kaže…

Kurir 11.12.2023
Lepa Brena se oglasila nakon saopštenja Hrvatske radio-televizije u kojem su istakli da je intervju namenjen razgovoru o karijeri zloupotrebila za promociju sopstvenog biznisa. Pevačica našla se u središtu skandala nakon intervjua koji je dala… »
Oglasila se HTV nakon breninog gostovanja, izbio još veći skandal: Iskoristila nas je! "Kod nas doma", kod zatelebane…

Oglasila se HTV nakon breninog gostovanja, izbio još veći skandal: Iskoristila nas je! "Kod nas doma", kod zatelebane…

Kurir 11.12.2023
Kao što smo već objavili, pojedinim komšijama iz Hrvatske zasmetalo je gostovanje Lepe Brene u emisiji "Kod nas doma" na HTV-u. Brena je tom prilikom, pored Aleksandrinog koncerta, iskoristila priliku i kako bi izreklamirala proizvode svoje kompanije… »

Vesti dana »