Povezane vesti

Jokić: Selektor će prvi znati za moju odluku

Jokić: Selektor će prvi znati za moju odluku

Politika 13.12.2023
Srpski košarkaš Nikola Jokić rekao je da su Olimpijske igre u Parizu sledećeg leta "daleko" i da će selektor Svetislav Pešić biti prvi koji će saznati da li će on biti deo reprezentacije. Pre nekoliko dana, predsednik Olimpijskog komiteta Srbije… »
Jokić: Stavljaju mi reči u usta, selektor je prvi koji će znati

Jokić: Stavljaju mi reči u usta, selektor je prvi koji će znati

Vesti online 13.12.2023
Srpski košarkaš Nikola Jokić rekao je da su Olimpijske igre u Parizu sledećeg leta “daleko” i da će selektor Svetislav Pešić biti prvi koji će saznati da li će on biti deo reprezentacije. Pre nekoliko dana, predsednik Olimpijskog komiteta… »
Jokić o OI: Pešić će prvi znati, neki mi stavljaju reči u usta

Jokić o OI: Pešić će prvi znati, neki mi stavljaju reči u usta

Novi magazin 13.12.2023
Košarkaš Denver Nagetsa Nikola Jokić izjavio je da su Olimpijske igre još daleko i da će selektor Srbije Svetislav Pešić prvi biti informisan o njegovom učešću. Najbolji igrač tima iz Kolorada preskočio je ovogodišnje Svetsko prvenstvo, a… »
Oglasio se sudija što je isključio Srbina: Evo šta mu je rekao Nikola Jokić pre "tuširanja"

Oglasio se sudija što je isključio Srbina: Evo šta mu je rekao Nikola Jokić pre "tuširanja"

Večernje novosti 13.12.2023
Košarkaši Denvera pobedili su večeras u gostima Čikago sa 114:106, u meču američke NBA lige. FOTO: Tanjug/AP Srpski reprezentativac Nikola Jokić je nakon druge tehničke greške minut pre kraja prvog poluvremena zaradio isključenje. Ovo je drugi… »
Jokić hladne glave posle isključenja u Čikagu: Volim svoj novac pa neću o sudijama, ali u Srbiji bi se drugačije završilo

Jokić hladne glave posle isključenja u Čikagu: Volim svoj novac pa neću o sudijama, ali u Srbiji bi se drugačije završilo

Danas 13.12.2023
Drugi put u tri nedelje najbolji igrač Denvera Nikola Jokić isključen je zbog prigovora sudijama. Ipak tim iz Kolorada je uspeo da dobije Čikago u gostima rezultatom 114:106. Posle meča Jokić je razgovarao sa medijima i pokušao da objasni šta se… »
Jokić o povratku u reprezentaciju za Olimpijske igre: Neki mi stavljaju reči u usta, Pešić će prvi znati

Jokić o povratku u reprezentaciju za Olimpijske igre: Neki mi stavljaju reči u usta, Pešić će prvi znati

Danas 13.12.2023
Košarkaši Denvera savladali su Čikago rezultatom 114:106 iako je a Jokić je posle meča, koji je završio u finišu prvog poluvremena zbog isključenja, bio tajanstven po pitanju učešća na Olimpijskim igrama u Parizu narednog leta. – Daleko je… »
Nikola Jokić još nije odlučio da li će igrati na Olimpijskim igrama: Kad budem znao javiću selektoru

Nikola Jokić još nije odlučio da li će igrati na Olimpijskim igrama: Kad budem znao javiću selektoru

Euronews 13.12.2023
Reprezentativac Srbije, Nikola Jokić još nije doneo konačnu odluku da li će nastupati na Olimpijskim igrama u Parizu naredne godine i odluku će doneti nakon konsultacija sa svojim timom i porodicom. Ovo je u razgoviru za Radio-televiziju Srbije rekao… »
A reprezentacija Srbije? Jokić otkrio da li je pala odluka o nastupu na Olimpijskim igrama u Parizu

A reprezentacija Srbije? Jokić otkrio da li je pala odluka o nastupu na Olimpijskim igrama u Parizu

Večernje novosti 13.12.2023
Nikola Jokić je isključen na meču Denvera i Čikago bulsa zbog sukoba sa sudijama. FOTO: Tanjug/AP Ovo je drugi put ove sezone da je Jokić meč završio pre vremena zbog isključenja. Za 16 minuta na parketu, Srbin je upisao četiri poena, devet… »
Sramotno ponašanje sudija - Jokić izbačen: "Srećan sam što se nije igralo u Srbiji, jer..."

Sramotno ponašanje sudija - Jokić izbačen: "Srećan sam što se nije igralo u Srbiji, jer..."

Sportske.net 13.12.2023
Košarkaši Denvera pobedili su večeras u gostima Čikago sa 114:106, u meču američke NBA lige. Srpski reprezentativac Nikola Jokić je nakon druge tehničke greške minut pre kraja prvog poluvremena zaradio isključenje. Ovo je drugi put ove sezone da… »
Jokić: Srećan sam što ovaj meč nije odigran u Srbiji

Jokić: Srećan sam što ovaj meč nije odigran u Srbiji

Sport klub 13.12.2023
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić drugi put u kratrkom vremenskom periodu je isključen, ali ono što se protekle noći dogovirlo u Čikagu podiglo je mnogo prašine sa one strane Atlantika. Košarkaša tima iz Kolorada skupo je koštala „teška… »
Jokić o OI: Stavljaju mi reči u usta, Pešić će prvi znati

Jokić o OI: Stavljaju mi reči u usta, Pešić će prvi znati

Sport klub 13.12.2023
Košarkaš Denver Nagetsa Nikola Jokić još ne razmišlja o Olimpijskim igrama u Parizu. Najbolji igrač tima iz Kolorada preskočio je ovogodišnje Svetsko prvenstvo, a predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković nedavno je izjavio da će… »
Otkriveno - Nikola Jokić izbačen sa meča zbog jedne reči! Sudije se pravdale, ali nisu nikoga ubedile da su u pravu!

Otkriveno - Nikola Jokić izbačen sa meča zbog jedne reči! Sudije se pravdale, ali nisu nikoga ubedile da su u pravu!

Mondo 13.12.2023
Sada smo dobili i sudijsko tumačenje izbacivanja Nikole Jokića sa meča protiv Čikago Bulsa. Sada smo dobili i sudijsko tumačenje izbacivanja Nikole Jokića sa meča protiv Čikago Bulsa. Nikola Jokić je isključen na meču Denvera i Čikago Bulsa… »
Da li su sudije pogrešile? Zbog ovoga je isključen Nikola Jokić (video)

Da li su sudije pogrešile? Zbog ovoga je isključen Nikola Jokić (video)

Večernje novosti 13.12.2023
Košarkaši Denvera pobedili su večeras u gostima Čikago sa 114:106, u meču američke NBA lige. Foto AP Srpski reprezentativac Nikola Jokić je nakon druge tehničke greške minut pre kraja prvog poluvremena zaradio isključenje. Ovo je drugi put ove… »
Jokić isključen sa najmanje poena još od 2020! (VIDEO)

Jokić isključen sa najmanje poena još od 2020! (VIDEO)

Sport klub 13.12.2023
Košarkaši Denver Nagetsi pobedili su u gostima ekipu Čikago Bulsa rezultatom 114:106 uprkos tome što su u ranoj fazi utakmice ostali bez najboljeg igrača Nikole Jokića. Srpski reprezentativac je zbog dve tehničke greške u svlačionicu morao u… »
VIDEO „Prešao sam granicu“: Jokić otkrio da je isključen zbog jedne jedine reči, oglasio se šef sudija posle masivne…

VIDEO „Prešao sam granicu“: Jokić otkrio da je isključen zbog jedne jedine reči, oglasio se šef sudija posle masivne…

Nova 13.12.2023
Zaista neočekivana scena na NBA meču jer je Nikola Jokić isključen zbog stvari koje je rekao, a ne zbog onoga što je uradio. Nikola Jokić je potpuno poludeo kada sudije još jednom nisu sudile faul Nikole Vučevića nad njim, pa je odlučio da… »
Jokić isključen u Čikagu zbog prigovaranja sudiji (VIDEO)

Jokić isključen u Čikagu zbog prigovaranja sudiji (VIDEO)

Danas 13.12.2023
Nikola Jokić nije dočekao ni kraj prvog poluvremena na meču Denvera sa Čikagom u gostima. Isključen je na 78 sekundi pre kraja prvog dela utakmice zbog prigovaranja sudiji, koji mu je prvo dodelio tehničku grešku, a zatim ga je i udaljio s parketa… »
VIDEO Jokić izbačen sa utakmice: Bizarna odluka sudija šokirala sve u dvorani, srpski centar urlao u čudu

VIDEO Jokić izbačen sa utakmice: Bizarna odluka sudija šokirala sve u dvorani, srpski centar urlao u čudu

Nova 13.12.2023
Nikola Jokić je zaradio isključenje na meču protiv Čikaga. Srpski centar je isključen već u završnici prvog poluvremena, ali je Denver uspeo da dođe do trijumfa sa 114:106. Srpski centar je isključen zbog prigovora nakon što nad njim nije suđen… »
Sram vas, bre, bilo! Skandal kakav se ne pamti: Tortura američkih sudija se nastavlja - Nikola Jokić ponovo isključen!

Sram vas, bre, bilo! Skandal kakav se ne pamti: Tortura američkih sudija se nastavlja - Nikola Jokić ponovo isključen!

Kurir 13.12.2023
Još jednom se pokazalo da Nikola Jokić ima sraman tretman kod američkih sudija. Košarkaši Denvera savladali su Čikago Bulse u "Junajted centru" 114:106, ali zahvaljujući sudijama publika nije mogla da uživa u majstorijama najboljeg igrača na… »

Vesti dana »