Povezane vesti

"Nikad nam nije bila potrebna veća odgovornost" Jaka poruka Vučića iz prepunog Spensa: Ono što se zbiva za 4 dana nije…

"Nikad nam nije bila potrebna veća odgovornost" Jaka poruka Vučića iz prepunog Spensa: Ono što se zbiva za 4 dana nije…

Kurir 13.12.2023
Predizborni skup liste „ Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane“ održan je danas u Novom Sadu. Predizborni skup je održan u JP Sportski i poslovni centar Vojvodina. Vučić: Tražim od vas ubedljivu pobedu zato što je to dobro i važno za… »
Vučić: Očekuju nas veliki pritisci i problemi, potrebna snažna država i jedna politika

Vučić: Očekuju nas veliki pritisci i problemi, potrebna snažna država i jedna politika

Politika 13.12.2023
NOVI SAD - Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić izjavio je danas, na predizbornom skupu naprednjaka u Novom Sadu, da nas očekuju veliki pritisci i problemi, jer čuvamo KiM u sastavu Srbije, zbog čega nam je potrebna snažna država i… »
Vučić primio Orden prvog stepena Slovačke Evangeličke crkve

Vučić primio Orden prvog stepena Slovačke Evangeličke crkve

Politika 13.12.2023
NOVI SAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas Orden prvog stepena Slovačke Evangeličke crkve a.v. za izuzetne dosadašnje zasluge i podršku slovačkoj crkvi i narodu. Orden je predsediku uručio biskup Slovačke Evangeličke crkve u… »
"Za mene je velika čast": Vučić primio orden prvog stepena Slovačke Evangelističke crkve: Orden pripada svim građanima…

"Za mene je velika čast": Vučić primio orden prvog stepena Slovačke Evangelističke crkve: Orden pripada svim građanima…

Blic 13.12.2023
- Za mene je velika čast i s ushićenjem prihvatam najveću nagradu koja Slovačka Evangelistička crkva dodeljuje. Orden pripada svim građanima naše zemlje koji dobro razumeju potrebu da živimo zajedno, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u… »
"Ja sam Aleksandar, ne brinite": Vučić na predizbornom skupu SNS u Novom Sadu: Biće mnogo pritisaka, zato nam je potrebna…

"Ja sam Aleksandar, ne brinite": Vučić na predizbornom skupu SNS u Novom Sadu: Biće mnogo pritisaka, zato nam je potrebna…

Blic 13.12.2023
Sad smo prolazili Miloš i ja, pošto sam pre toga bio u slovačkoj Evangelističkoj crkvi, kaže jedna žena "eno ga dvojnik" pošto sam ga videla na televiziji. Nije dvojnik, ja sam Aleksandar Vučić da ne brinete, poručio je Vučić na predizbornom… »
Vučić govorio pred punim spensom: Skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" (foto/video)

Vučić govorio pred punim spensom: Skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" (foto/video)

Večernje novosti 13.12.2023
PREDIZBORNI miting liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održan je danas u Novom Sadu. Foto Novosti Predsednik Srbije se prvo našalio i rekao da on govori na skupu, a ne njegov dvojnik. Biće pritisaka oko Kosova i Metohije i uvođenja… »
Vučiću u Novom Sadu dodeljen najviši orden Slovačke evangeličke crkve

Vučiću u Novom Sadu dodeljen najviši orden Slovačke evangeličke crkve

Danas 13.12.2023
lovačka evangelička crkva augzburške veroispovesti dodelila je danas zlatni ;Orden prvog stepena predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za „izuzetne zasluge i podršku“ toj verskoj organizaciji i slovačkoj zajednici u Srbiji. Orden Vučiću… »
Vučić primio Orden prvog stepena Slovačke Evangeličke crkve

Vučić primio Orden prvog stepena Slovačke Evangeličke crkve

Euronews 13.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas Orden prvog stepena Slovačke Evangeličke crkve a.v. za izuzetne dosadašnje zasluge i podršku slovačkoj crkvi i narodu. Orden je predsediku uručio biskup Slovačke Evangeličke crkve u Srbiji… »

Vesti dana »