Povezane vesti

Poplavela sam i imam bolove, hemioterapija je teška! Rada uživo o borbi s opakom bolešću: Ne mogu to da podnesem!

Poplavela sam i imam bolove, hemioterapija je teška! Rada uživo o borbi s opakom bolešću: Ne mogu to da podnesem!

Mondo 22.12.2023
Rada Vasić u uključenju uživo otkrila je detalje teške borbe s opakom bolešću. Rada Vasić u uključenju uživo otkrila je detalje teške borbe s opakom bolešću. Bivša rijaliti učesnica, Rada Vasić nedavno je priznala da ona i njen suprug Rade… »
"Imam bolove, hemoterapija je teška, poplavela sam" Rada otkrila strašne detalje o borbi sa teškom bolešću: Brendon se…

"Imam bolove, hemoterapija je teška, poplavela sam" Rada otkrila strašne detalje o borbi sa teškom bolešću: Brendon se…

Kurir 22.12.2023
Rijaliti učesnica, koju je javnost upoznala u "Velikom bratu", a nekoliko godina kasnije i u "Zadruzi", Rada Vasić, javno je progovorila o borbi sa teškom bolešću. Rada je u rijalitijima učestvovala sa članovima svoje porodice, a javnost ju je… »
Poplavela sam bila: Rada oktrila detalje zdravstvenog stanja, Brendon joj ponudio ovu vrstu pomoći!

Poplavela sam bila: Rada oktrila detalje zdravstvenog stanja, Brendon joj ponudio ovu vrstu pomoći!

Alo 22.12.2023
U razgovoru sa bivšim cimerom iz rijalitija, Brendonom, govorila je o procesu hemioterapija. Bivša rijaliti učesnica i majka blizanica Mike i Gibe Vasića, Rada, teško je bolesna. Rada je pre nekoliko meseci obolela od karcinoma dojke, nakon čega je… »
"Poplavela sam bila, Imam bolove": Rada u razgovoru sa Brendonom otkrila detalje o zdravstvenom stanju: "Teška je terapija…

"Poplavela sam bila, Imam bolove": Rada u razgovoru sa Brendonom otkrila detalje o zdravstvenom stanju: "Teška je terapija…

Blic 22.12.2023
Rijaliti učesnica, koju je javnost upoznala u "Velikom bratu", a nekoliko godina kasnije i u "Zadruzi", Rada Vasić, javno je progovorila o borbi sa teškom bolešću. Rada je u rijalitijima učestvovala sa članovima svoje porodice, a javnost ju je… »
Rada Vasić bez kose: "Ovo je moje novo izdanje", učesnica rijalitija o teškoj bolesti: "Moram da izdržim, nemam para…

Rada Vasić bez kose: "Ovo je moje novo izdanje", učesnica rijalitija o teškoj bolesti: "Moram da izdržim, nemam para…

Blic 21.12.2023
Takmičarka "Velikog brata" i "Zadruge" Rada Vasić, koja je u rijalitijima neretko učestvovala sa članovima svoje porodice, pokazala je na društvenim mrežama novo izdanje, dok je nedavno otvoreno pričala o borbi sa teškom bolešću. Rada se danas… »

Vesti dana »