Povezane vesti

Iva Štrljić doživela nesreću na snimanju: Bol je bio nesnosan, odmah prevezena u Urgentni (FOTO)

Iva Štrljić doživela nesreću na snimanju: Bol je bio nesnosan, odmah prevezena u Urgentni (FOTO)

Story 22.12.2023
Da je Iva Štrljić polomila obe ruke, pišu od jutros svi mediji. Glumica koja se proslavila ulogama u telenovelama, inače javnosti poznata i kao ćerka glumca Milana Štrljića, doživela je nezgodu koja je rezultirala prelomima obe ruke. Ko se nadao… »
Glumica Iva Štrljić polomila obe ruke!

Glumica Iva Štrljić polomila obe ruke!

Svet plus 22.12.2023
Glumica Iva Štrljić juče je tokom snimanja doživela nezgodu, prilikom koje je polomila obe ruke. Kako mediji prenose, prevezena je u Urgentni centar. "Iva je bila na snimanju nove serije, a iako scene nisu bile mnogo zahtevne, ona se saplela, pala i… »
Iva Štrljić ide na operaciju: Glumica slomila obe ruke, otkrila kako se dogodila nezgoda: "Štikla mi se zaglavila, povukla…

Iva Štrljić ide na operaciju: Glumica slomila obe ruke, otkrila kako se dogodila nezgoda: "Štikla mi se zaglavila, povukla…

Blic 22.12.2023
Glumica Iva Štrljić ide na operaciju nakon što je doživela nezgodu na snimanju serije, kada je polomila obe ruke. Iva Štrljić je naime, n a snimanju nove serije na kojoj radi pala i polomila obe ruke, a sada se oglasila za "Blic" i otkrila da ide na… »
Užas na snimanju: Iva Štrljić slomila obe ruke! Glumica jaukala od bolova

Užas na snimanju: Iva Štrljić slomila obe ruke! Glumica jaukala od bolova

Kurir 22.12.2023
Glumica Iva Štrljić slomila je obe ruke na snimanju serije. Užasna povreda desila joj se juče, u četvrtak 21. decembra, na snimanju nove serije. - Iva je bila na snimanju nove serije, a iako scene nisu bile mnogo zahtevne, ona se saplela, pala i… »
"Štikla je zapela o tepih, krenula sam da padam": Iva Štrljić se oglasila iz bolnice - U bolovima sam, čekam operaciju!

"Štikla je zapela o tepih, krenula sam da padam": Iva Štrljić se oglasila iz bolnice - U bolovima sam, čekam operaciju!

Mondo 22.12.2023
Glumica Iva Štrljić doživela je nezgodu na snimanju serije i polomila obe ruke. Glumica Iva Štrljić doživela je nezgodu na snimanju serije i polomila obe ruke Glumica Iva Štrljić polomila je obe ruke na snimanju serije. Glumica je hitno nakon… »

Vesti dana »