Povezane vesti

Sramota! Ovako je "izbušen" Srbin na golu Čelsija - saigrači ga izdali (VIDEO)

Sramota! Ovako je "izbušen" Srbin na golu Čelsija - saigrači ga izdali (VIDEO)

Večernje novosti 24.12.2023
Čelsi nastavlja da tone, iako je u renoviranje tog tima za nešto više od dve godine uloženo oko milijardu evra u pojačanja. FOTO: Tanjug/AP Novu, bolnu lekciju "plavci" su doživeli protiv Vulverhemptona, a poraz nije sprečio ni Srbin na golu… »
Korner: Crno-bela jesen

Korner: Crno-bela jesen

Sportski žurnal 24.12.2023
Iako su imali i blamaže poput katastrofe protiv TSC-a ili Nišlija izabranici Igora Duljaja zaslužuju samo čestitke. Skoro pet meseci trajao je jesenji deo prvenstva. Zavesa je spuštena 171. večitim derbijem. Partizan je posle više od četiri godine… »
Micić bez minuta u NBA ligi: Evo šta srpski reprezentativac ima da kaže o tome što poslednjih mesec dana nije dobio šansu

Micić bez minuta u NBA ligi: Evo šta srpski reprezentativac ima da kaže o tome što poslednjih mesec dana nije dobio šansu

Večernje novosti 24.12.2023
Bivši MVP Evrolige Vasilije Micić odlučio je da se okuša u NBA ligi nakon sjajnih partija u najelitnijem evropskom takmičenju, ali mu trener Tandera ne daje minute. Foto AP - Znao sam da je tako pre nego što sam stigao ovde. Da ću početi na klupi… »
Miodrag Grof Božović u svom stilu: ''Začudila me je smena Bahara kad je tako dobro radio''

Miodrag Grof Božović u svom stilu: ''Začudila me je smena Bahara kad je tako dobro radio''

Večernje novosti 24.12.2023
Bivši trener Crvene zvezde, Miodrag Grof Božović prokomentarisao je u svom stilu smenu Baraka Bahara na klupi crveno-belih. Foto: N.Paraušić - Začudilo me je da su uopšte i promenili trenera kad kažu da je tako dobro radio. Doveden je kao deo… »
Vasa bez šansi u poslednjih mesec dana - Šta on kaže o tome?

Vasa bez šansi u poslednjih mesec dana - Šta on kaže o tome?

Sportske.net 24.12.2023
Srpski plejmejker Vasilije Micić ne uspeva da se nametne za veću minutažu u Oklahoma siti Tanderima ove sezone. Ruki godina za dvostrukog MVP Evrolige ne prolazi najidealnije kada je reč o vremenu koje provodi na parketu. Usvaja, vredno radi, ali Majk… »
Partizan uz zvezdu: Crno-beli savladali u Topoli odbojkaše Karađorđa i stigli velikog rivala

Partizan uz zvezdu: Crno-beli savladali u Topoli odbojkaše Karađorđa i stigli velikog rivala

Večernje novosti 23.12.2023
ODBOJKAŠI Partizana opravdali su ulogu favorita u Topoli i nadigrali Karađorđe sa 3:1. Šampionu je to deveta pobeda koliko imaju trenutno vodeća Crvena zvezda i trećeplasirani Radnički. Napomenimo da crno-beli imaju utakmicu manje, jer još nisu… »
Vojvodina ili Borac: U finalu Svesrpskog kupa u rukometu u Lazarevcu igraju Novosađani i Banjalučani

Vojvodina ili Borac: U finalu Svesrpskog kupa u rukometu u Lazarevcu igraju Novosađani i Banjalučani

Večernje novosti 23.12.2023
U FINALU Svesrpskog kupa za rukometaše sutra (18.00) će se u Lazarevcu sastati Vojvodina i Borac iz Banjaluke. sajt rk vojvodina U polufinalu su Novosađani razneli pančevački Dinamo sa čak 41:19, dok su Banjalučani bili bolji od Leotara - 34:30. U… »
Partizan bolji od Inđije: Crno-bele odbojkašice ubedljiva, ali i TENT

Partizan bolji od Inđije: Crno-bele odbojkašice ubedljiva, ali i TENT

Večernje novosti 23.12.2023
SPUŠTENA je zavesa na prvi deo sezone Superlige za odbojkašice. Lider Jedinstvo ostvarilo je maksimalnih 12 pobeda, a prati ga TENT, koji je danas u Beogradu lako savladao slabi Radnički sa 3:0. U poslednjoj utakmici Partizan je na svom parketu… »

Vesti dana »