Povezane vesti

Objavljena konačna lista programa Moja prva plata

Objavljena konačna lista programa Moja prva plata

Biznis.rs 29.12.2023
potpisivanje ugovora u januaru. Nacionalna služba za zapošljavanje saopštila je u petak da je, u okviru programa Moja prva plata, objavljena konačna lista poslodavaca sa brojem izabranih kandidata, a potpisivanje ugovora biće obavljeno od 1. do 19… »
Objavljena konačna lista programa Moja prva plata, potpisivanje ugovora u januaru

Objavljena konačna lista programa Moja prva plata, potpisivanje ugovora u januaru

Danas 29.12.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje saopštila je danas da je, u okviru programa „ Moja prva plata„, objavljena konačna lista poslodavaca sa brojem izabranih kandidata, a potpisivanje ugovora biće obavljeno od 1. do 19. januara 2024. godine. Na… »
Objavljena konačna lista programa Moja prva plata, potpisivanje ugovora u januaru

Objavljena konačna lista programa Moja prva plata, potpisivanje ugovora u januaru

Novi magazin 29.12.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje saopštila je danas da je, u okviru programa "Moja prva plata", objavljena konačna lista poslodavaca sa brojem izabranih kandidata, a potpisivanje ugovora biće obavljeno od 1. do 19. januara 2024. godine. Na javni… »
Od 1.januara mladi nezaposleni mogu da koriste novu pomoć države: Objavljena lista poslodavaca za "Moja prva plata"

Od 1.januara mladi nezaposleni mogu da koriste novu pomoć države: Objavljena lista poslodavaca za "Moja prva plata"

Blic 29.12.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje je objavila danas konačnu Listu poslodavaca sa brojem izabranih kandidata na odobrenim pozicijama, a mogućnost da se uključe u program "Moja prva plata" dobiće 7.650 mladih, kod 4.570 poslodavaca na 7.462 pozicije… »

Vesti dana »