Povezane vesti

Prva novosadska beba u 2024. godini – dečak Milan

Prva novosadska beba u 2024. godini – dečak Milan

NoviSad.com 01.01.2024
Novi Sad – Prva beba rođena u Novom Sadu u 2024. godini je dečak. Grad Novi Sad je, kao i prošle godine, za prvorođenu novosadsku bebu obezbedio 300.000 dinara, a za svu decu, sa teritorije Grada, koja se rode 1. januara, po 200.000 dinara… »
Prva beba rođena u Novom Sadu u 2024. je Milan Marić, od Grada dobio 300.000 RSD

Prva beba rođena u Novom Sadu u 2024. je Milan Marić, od Grada dobio 300.000 RSD

Luftika 01.01.2024
Milan Marić je prva beba koja je rođena u novosadskom porodilištu Betanija, a gradonačelnik Milan Đurić uručio je poklon od 300.000 dinara roditeljima prvorođene bebe. Đurić je objasnio da sva druga deca rođena 1. januara dobijaju po 200.000… »
Novosađani ušli u Novu godinu uz "Brejkerse", Cane oduševio prisutne izjavom

Novosađani ušli u Novu godinu uz "Brejkerse", Cane oduševio prisutne izjavom

Moj Novi Sad 01.01.2024
Partibrejkersi su sinoć nastupili u Gradiću, na sceni smeštenoj na Trgu prote Mihaldžića. Njihov nastup uveo je publiku u novu 2024. godinu, a Cane je jednom rečenicom sve instant vratio u realnost. – Dok se mi danas veselimo i čekamo Novu… »
Cane Partibrejkers: „Dok se mi veselimo, ne zaboravite da neki mladi u pritvoru čekaju Novu“

Cane Partibrejkers: „Dok se mi veselimo, ne zaboravite da neki mladi u pritvoru čekaju Novu“

N1 Info 01.01.2024
Na sceni smeštenoj na Trgu prote Mihaldžića u Novom Sadu sinoć su nastupili Partibrejkersi. Njihov koncert obeležen je porukom koju je frontmen brenda Zoran Kostić Cane pored novogodišnjih želja uputio publici želeći da podseti na uhapšene… »
„Dok se mi veselimo, ne zaboravite…“: Cane je sinoć u Novom Sadu rekao rečenicu kojom nas je vratio u surovu realnost

„Dok se mi veselimo, ne zaboravite…“: Cane je sinoć u Novom Sadu rekao rečenicu kojom nas je vratio u surovu realnost

City magazine 01.01.2024
Partibrejkersi su sinoć nastupili u Novom Sadu, na sceni smeštenoj na Trgu prote Mihaldžića. Njihov nastup uveo je publiku u novu 2024. godinu, a Cane je jednom rečenicom sve instant vratio u realnost. „Dok se mi danas veselimo, dok čekamo Novu… »

Vesti dana »