Povezane vesti

Predsednik Vučić zaštitio opoziciju od napada nemačkih medija: Niko spolja neće odlučivati o Srbiji

Predsednik Vučić zaštitio opoziciju od napada nemačkih medija: Niko spolja neće odlučivati o Srbiji

Politika 02.01.2024
Na navode nemačkih medija da Srbiji treba drugačija opozicija, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je odgovorio: „Ko spolja želi dručačiju vlast i opoziciju, baš me briga. Ako mislite da ću ja da budem kao oni, da kažem utata, ne valja im… »
Čitajte u “Vestima”: Fruškogorski koridor za dve i po godine

Čitajte u “Vestima”: Fruškogorski koridor za dve i po godine

Vesti online 02.01.2024
Ceo Fruškogorski koridor dug 47,7 kilometara biće završen za dve i po godine, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom obilaska radova na tunelu Iriški venac, u okviru projekta Novi Sad-Ruma, koji bi trebalo da rastereti saobraćaj u… »
Vučić izjavio da neće biti istrage zbog izborne krađe, a sad mu je stigao odgovor opozicije

Vučić izjavio da neće biti istrage zbog izborne krađe, a sad mu je stigao odgovor opozicije

Nova 02.01.2024
Sprovođenje međunarodne istrage o izbornim nepravilnostima, ali i komisije koja bi vršila monitoring sprovođenja preporuka posmatračkih misija za održavanje fer i slobodnih izbora - zahtevi su liste Srbija protiv nasilja koje su uputili Evropskoj… »
Vučić ponovo pomerio rok za završetak Fruškogorskog koridora: Ugovorili tri puta veću cenu, svaki kilometar papreno…

Vučić ponovo pomerio rok za završetak Fruškogorskog koridora: Ugovorili tri puta veću cenu, svaki kilometar papreno…

Nova 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovo je pomerio rok do kog će biti završen Fruškogorski koridor - saobraćajnica duga skoro 48 kilometara, koja će nas koštati najmanje 606 miliona evra. Da će ovaj projekat biti gotov ove godine, predsednik… »
Vučić obišao radove na tunelu Iriški venac: "Ove godine ćemo otvoriti 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica"

Vučić obišao radove na tunelu Iriški venac: "Ove godine ćemo otvoriti 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica"

EurActiv 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je gradilište na izlaznom portalu tunela "Iriški venac", u okviru projekta Novi Sad – Ruma i tom prilikom najavio otvaranje 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica Vučić je tokom obilaska ovih… »
Vučić naveo koliko kilometara auto-puteva se gradi, kao i kada će biti gotov Fruškogorski koridor

Vučić naveo koliko kilometara auto-puteva se gradi, kao i kada će biti gotov Fruškogorski koridor

Danas 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u Srbiji u toku izgradnja 642 kilometara auto-puteva i brzih saobraćajnica, a da će ove godine biti završeno 167 kilometara. Što se puteva tiče, naglasio je da ćemo ove godine otvoriti 167… »
Novo obraćanje Aleksandra Vučića: Gonzalese i ostala čuda mačku o rep

Novo obraćanje Aleksandra Vučića: Gonzalese i ostala čuda mačku o rep

Danas 02.01.2024
Ko spolja želi drugačiju vlast i opozicju, to me baš briga. Mene interesuje šta građani Srbije govore. I ako mislite da ću kao oni da kažem utata šta strani mediji kažu o njima. Neću. Nek se bave sobom i svojim problemima, rekao je predsednik… »
Vučić odbija zahteve za stranu istragu izbornih nepravilnosti

Vučić odbija zahteve za stranu istragu izbornih nepravilnosti

Slobodna Evropa 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je zahtev dela opozicije za međunarodnu istragu o navodnim izbornim nepravilnostima, navodeći da su izbori u Srbiji "stvar državnih institucija". Građani u Srbiji protestuju od 18. decembra na poziv… »
Za Vučića protesti u Beogradu šalju ružnu sliku: "Ali baš me briga šta će da kažu strani mediji"

Za Vučića protesti u Beogradu šalju ružnu sliku: "Ali baš me briga šta će da kažu strani mediji"

Radio 021 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom obilaska Fruškogorskog koridora rekao da su protesti u Beogradu negativno uticali na imidž Srbije. Kaže da su hotelijeri i ugostitelji "pretrpeli štetu". "Dobijali smo dopise i mejlove ljudi koji su se… »
Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija

Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija

Beta 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je danas zahtev dela opozicije za međunarodnu istragu o navodnim izbornim nepravilnostima, navodeći da su izbori u Srbiji "stvar državnih institucija".  Vučić je rekao da su protekli izbori u Srbiji… »
"Baš me briga šta kažu strani mediji": Vučić: Neka se bave svojim problemima, mene interesuje šta narod kaže (video)

"Baš me briga šta kažu strani mediji": Vučić: Neka se bave svojim problemima, mene interesuje šta narod kaže (video)

Blic 02.01.2024
Ko spolja želi drugačiju vlast, baš me briga, nek razmišljaju o svojoj opoziciji, recesijama i problemima sa kojima se suočavaju. Ako mislite da ću ja da budem kao oni, da kažem utata, ne valja im opozicija, ne pada mi na pamet. Baš me briga šta… »
Vučić protiv međunarodne istrage zbog krađe izbora: Gonzalese i ostala čuda okačite mačku o rep, idemo na formiranje…

Vučić protiv međunarodne istrage zbog krađe izbora: Gonzalese i ostala čuda okačite mačku o rep, idemo na formiranje…

Nova 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, prilikom obilaska radova na izlaznom portalu tunela "Iriški venac", rekao je da neće biti međunarodne istrage kada je reč o izborima, što je jedan od zahteva opozicije. Vučić je dodao da će pored prosečne… »
Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija, Gonzalese i ostala čuda mačku o rep

Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija, Gonzalese i ostala čuda mačku o rep

N1 Info 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je zahtev dela opozicije za međunarodnu istragu o navodnim izbornim nepravilnostima, navodeći da su izbori u Srbiji "stvar državnih institucija". Vučić je rekao da su protekli izbori u Srbiji protekli uz… »
Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija

Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija

Nedeljnik 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je danas zahtev dela opozicije za međunarodnu istragu o navodnim izbornim nepravilnostima, navodeći da su izbori u Srbiji „stvar državnih institucija“. Vučić je rekao da su protekli izbori u Srbiji… »
Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija

Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija

Insajder 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je zahtev dela opozicije za međunarodnu istragu o navodnim izbornim nepravilnostima, navodeći da su izbori u Srbiji "stvar državnih institucija". Vučić je rekao da su protekli izbori u Srbiji protekli uz… »
Vučić: Ove godine biće otvoreno 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica

Vučić: Ove godine biće otvoreno 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica

Novi magazin 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će ove godine biti završeno 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica, u vrednosti od dve milijarde evra. "Gradimo 642 kilometra autoputeva, a ove godine biće završeno 167 kilometara… »
Vučić: Ove godine biće otvoreno 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica

Vučić: Ove godine biće otvoreno 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica

N1 Info 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će ove godine biti završeno 167 kilometara autoputeva i brzih saobraćajnica, u vrednosti od dve milijarde evra. „Gradimo 642 kilometra autoputeva, a ove godine biće završeno 167 kilometara… »
Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija

Vučić: Izbori u Srbiji stvar državnih institucija

Radio sto plus 02.01.2024
Vučić je rekao da su protekli izbori u Srbiji protekli uz “nikad manje prigovora” kao i da su predstavnici stranaka s liste “Srbija protiv nasilja” potpisali “sve zapisnike” na biračkim mestima. “Strani posmatrači iz njihovih sestrinskih… »
Vučić: Izbori u Srbiji su stvar državnih organa i institucija Republike Srbije

Vučić: Izbori u Srbiji su stvar državnih organa i institucija Republike Srbije

Euronews 02.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom obilaska Fruškogorskog koridora, dajući izjave za medije, rekao da su protesti u Beogradu negativno uticali na imidž Srbije, kao i da su hotelijeri i ugostitelji "pretrpeli štetu". "Dobijali smo dopise i… »
"Spreman sam da obučim političke protivnike, da im pomognem" Vučić o novim zahtevima opozicije: Izbori su stvar državnih…

"Spreman sam da obučim političke protivnike, da im pomognem" Vučić o novim zahtevima opozicije: Izbori su stvar državnih…

Kurir 02.01.2024
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić je tokom obraćanja medijima po završetku obilaska radova na izgradnji tunela "Iriški venac" prokomentarisao i to što opozicija traži međunarodnu istragu izbora. - Izbori su stvar državnih organa ove zemlje… »
"Sredinom 2025. godine prosečna plata u Srbiji biće 1.000 evra"

"Sredinom 2025. godine prosečna plata u Srbiji biće 1.000 evra"

Telegraf 02.01.2024
Inflacija će biti spuštena na nivo od 3 posto, dodaje Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će prosečna plata u Srbiji sredinom 2025. godine biti 1.000 evra. - U maju ili junu, prosečna plata u Srbiji biće 1.000 evra… »
"Izbori su stvar državnih organa Srbije": Vučić o novim zahtevima opozicije

"Izbori su stvar državnih organa Srbije": Vučić o novim zahtevima opozicije

Večernje novosti 02.01.2024
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić je tokom obraćanja medijima po završetku obilaska radova na izgradnji tunela "Iriški venac" prokomentarisao i to što opozicija traži međunarodnu istragu izbora. Foto: Novosti - Izbori su stvar državnih organa… »

Vesti dana »