Povezane vesti

„Stigli smo u manastir i zaplakali“: Jovan Mitrović o akciji za ranjene u Malom Orašju i Duboni

„Stigli smo u manastir i zaplakali“: Jovan Mitrović o akciji za ranjene u Malom Orašju i Duboni

N1 Info 03.01.2024
Da bi pomogao porodicama ranjenih i ubijenih u Malom Orašju i Duboni Jovan Mitrović, koji je 4. maja izgubio dva brata, organizovao je humanitarnu akciju. Trčao je do manastira Tumane, čime je promovisao, ali i ispunio želju ubijenog rođenog brata… »
Jovan Mitrović u humanitarnoj trci prikupio više od 4,5 miliona dinara za ranjene u Malom Orašju i Duboni

Jovan Mitrović u humanitarnoj trci prikupio više od 4,5 miliona dinara za ranjene u Malom Orašju i Duboni

RTS 03.01.2024
Jovan Mitrović, brat Petra i Marka Mitrovića koji su ubijeni u masovnom ubistvu u Malom Orašju kod Smedereva, 30. decembra je završio humanitarnu trku ka manastiru Tumane, a koju je započeo, kako bi prikupio novac za pomoć teško ranjenima 4. maja… »
"Ispunio sam želju svom ubijenom bratu": Jovan koji je trčao od Malog Orašja do Tumana za pomoć ranjenima u masakru u…

"Ispunio sam želju svom ubijenom bratu": Jovan koji je trčao od Malog Orašja do Tumana za pomoć ranjenima u masakru u…

Blic 03.01.2024
Mlađi brat Petra Mitrovića ubijenog u masakru u selima oko Mladenovca, koji je počinio 4. maja Uroš Blažić, Jovan Mitrović trčao je od svog sela Malo Orašje do manastria Tumane, kako bi prikupio novčanu pomoć za sve ranjene u ovom stravičnom… »
"Ispunio sam želju svog brata": Jovan iz Malog Orašja istrčao 96 km do manastira Tumane za pomoć ranjenima u masakru!

"Ispunio sam želju svog brata": Jovan iz Malog Orašja istrčao 96 km do manastira Tumane za pomoć ranjenima u masakru!

Kurir 03.01.2024
Jovan Mitrović, mlađi brat Petra Mitrovića iz Malog Orašja, ubijenog u masakru koji je 4. maja počinio Uroš B. (21) koji je tada u Orašju i Duboni ugasio devet mladih života, a 12 momaka i devojaka ranio, ispunio je želju svog brata i istrčao 96… »
„Kad sam upucan, ništa nisam osetio. Probao sam da ustanem, ali nisam mogao“: Nemanja je u Malom Orašju ranjen sa pet…

„Kad sam upucan, ništa nisam osetio. Probao sam da ustanem, ali nisam mogao“: Nemanja je u Malom Orašju ranjen sa pet…

Nova 03.01.2024
Nemanja Ilić, jedan je od retkih koji su preživeli masakr Uroša Blažića (21) u selima kod Mladenovca, ali je tom prilikom teško ranjen i njegova borba traje više od sedam meseci. U emotivnoj ispovesti za Nova.rs, Nemanja se priseća svega što se… »

Vesti dana »