Povezane vesti

Pričao o bivšim ženama, pevačica ga prekrorila! Žika Jakšić šokirao, Goca se odmah umešala - "Ti si šizofren!"

Pričao o bivšim ženama, pevačica ga prekrorila! Žika Jakšić šokirao, Goca se odmah umešala - "Ti si šizofren!"

Mondo 03.01.2024
Žika Jakšić progovorio je o ljubavi i ženama, a pevačica Goca Tržan je odmah reagovala. Žika Jakšić progovorio je o ljubavi i ženama, a pevačica Goca Tržan je odmah reagovala. Popularni voditelj koji važi za ozbiljnog zavodnika, Žika… »
“Ne mogu ja da trpim ženu pored sebe!” Žika Jakšić priznao da mu veze brzo dosade: Sve prođe brzo i onda mi je dosadno

“Ne mogu ja da trpim ženu pored sebe!” Žika Jakšić priznao da mu veze brzo dosade: Sve prođe brzo i onda mi je dosadno

Vesti online 03.01.2024
Žika Jakšić iza sebe ima dva braka i više veza, ali kako ističe, nije tip koji je za dugo vezivanje. On priznaje da nije lako biti sa njim i da je “težak čovek”, te da previše voli svoju slobodu. – Ne treba mi žena, ne mogu ja nju da trpim… »
"Ja se zaljubim, oduševim, a onda mi bude dosadno" Žika Jakšić progovorio o odnosu sa ženama, pevačica se šokirala: Ti…

"Ja se zaljubim, oduševim, a onda mi bude dosadno" Žika Jakšić progovorio o odnosu sa ženama, pevačica se šokirala: Ti…

Kurir 03.01.2024
Žika Jakšić, poznati producent, muzičar i domaćin emisije "Nikad nije kasno", pričao je o ljubavnom životu. Kako je sam rekao, on je težak čovek koji voli slobodu. - Znam koliko je teško biti sa boemom. Ja kažem da sam težak, ne kažem da sam… »
"Ne treba mi žena, ne mogu ja nju da trpim": Žika Jakšić šokirao izjavom, Goca Tržan mu uzvratila: "Ti si šizofren"

"Ne treba mi žena, ne mogu ja nju da trpim": Žika Jakšić šokirao izjavom, Goca Tržan mu uzvratila: "Ti si šizofren"

Blic 03.01.2024
Žika Jakšić, poznati voditelj, već neko vreme uživa u emotivnoj vezi, a sada je pričao o ljubavnom životu. Kako je sam rekao, on je težak čovek koji voli slobodu. - Znam koliko je teško biti sa boemom. Ja kažem da sam težak, ne kažem da sam… »

Vesti dana »