Povezane vesti

Ognjen Amidžić se oženio po treći put - Pred venčanje uslovio Minu, većina žena bi isto reagovala

Ognjen Amidžić se oženio po treći put - Pred venčanje uslovio Minu, većina žena bi isto reagovala

Story 03.01.2024
Da se oženio Ognjen Amidžić doznalo se danas oko pet sati. Voditelj i njegova izabranica Mina Naumović u tajnosti su stali na ludi kamen. Namera im je bila da se jedno drugome obećaju na večnu ljubav bez mnogo pompe, velikog broja zvanica i bez… »
Nakon venčanja, Mina donela važnu odluku! Velika promena u životu Ognjenove 14 godina mlađe, trudne supruge! (foto)

Nakon venčanja, Mina donela važnu odluku! Velika promena u životu Ognjenove 14 godina mlađe, trudne supruge! (foto)

Mondo 03.01.2024
Mina Naumović odmah nakon venčanja je promenila jednu stvar na svom Instagram nalogu. Mina Naumović odmah nakon venčanja je promenila jednu stvar na svom Instagram nalogu. Voditelj Ognjen Amidžić i njegova 14 godina mlađa izabranica i koleginica… »
Venčao se ognjen Amidžić! U tajnosti rekao "da" 14 godina mlađoj - njemu treći brak, njoj prvi, odmah se oglasio!

Venčao se ognjen Amidžić! U tajnosti rekao "da" 14 godina mlađoj - njemu treći brak, njoj prvi, odmah se oglasio!

Mondo 03.01.2024
Ognjen Amidžić potvrdio je da se oženio koleginicom Minom Naumović. Ognjen Amidžić potvrdio je da se oženio koleginicom Minom Naumović. Ognjen Amidžić po treći put je stao na "ludi kamen" i na večnu ljubav se zavetovao godina mlađoj… »
Venčali se Ognjen Amidžić i Mina Naumović: Voditelj potvrdio lepe vesti: "Hteli smo da taj čin ostane samo za nas"

Venčali se Ognjen Amidžić i Mina Naumović: Voditelj potvrdio lepe vesti: "Hteli smo da taj čin ostane samo za nas"

Blic 03.01.2024
Voditelj Ognjen Amidžić i Mina Naumović su se venčali, saznaje "Blic". Tim povodom Ognjen se oglasio i otkrio da su želeli da sve prođe bez buke i da taj čin ostane samo za njih. - Istina je, venčali smo se. Želeli smo da to bude bez buke i da… »
Venčali se Ognjen Amidžić i Mina! Voditelj potvrdio: Mi smo već živeli brak, sada je samo na papiru

Venčali se Ognjen Amidžić i Mina! Voditelj potvrdio: Mi smo već živeli brak, sada je samo na papiru

Kurir 03.01.2024
Ognjen Amidžić i Mina Naumović venčali su se, što je potvrdio i sam voditelj. - Istina je, venčali smo se. Želeli smo da to bude bez buke i da taj čin ostane samo za nas. Mi smo već živeli brak, sada je samo i na papiru. Ja sam želeo da se Mina… »
Nakon saznanja da su se venčali, Mina šokirala naciju! Napravila potez o kom će se dugo pričati, postoji i dokaz

Nakon saznanja da su se venčali, Mina šokirala naciju! Napravila potez o kom će se dugo pričati, postoji i dokaz

Kurir 03.01.2024
Ognjen Amidžić oženio je svoju partnerku, voditeljku Minu Naumović, saznaje Kurir. Ognjen i Mina zakleli su se na večnu ljubav u tajnosti, a lepa voditeljka uzela je prezime svog supruga i postala Mina Amidžić. Ona je na svom Instagram profilu… »
Mina Naumović uzela ognjenovo prezime: Voditeljka nakon tajnog venčanja odmah uradila ovo

Mina Naumović uzela ognjenovo prezime: Voditeljka nakon tajnog venčanja odmah uradila ovo

Blic 03.01.2024
Ognjen Amidžić oženio je svoju partnerku, voditeljku Minu Naumović, saznaje Blic. Ognjen i Mina zakleli su se na večnu ljubav u tajnosti, a lepa voditeljka uzela je prezime svog supruga i postala Mina Amidžić. Ona je na svom Instagram profilu pored… »
Venčao se Ognjen Amidžić: Voditelj se oglasio - "Da, istina je..."

Venčao se Ognjen Amidžić: Voditelj se oglasio - "Da, istina je..."

Večernje novosti 03.01.2024
VODITELj Ognjen Amidžić i Mina Naumović su se venčali. Foto: ATA images, Instagram printskrin/callmenaumi Tim povodom Ognjen se oglasio i otkrio da su želeli da sve prođe bez buke i da taj čin ostane samo za njih, prenosi "Blic". "Istina je… »

Vesti dana »