Povezane vesti

Preminuo frontmen grupe Alisa

Preminuo frontmen grupe Alisa

Politika 06.01.2024
Danas je preminuo frontmen grupe Alisa Miroslav Živanović - Pile. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov brat. - Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda "Alisa"… »
Preminuo pevač benda "Alisa" Miroslav Pile Živanović

Preminuo pevač benda "Alisa" Miroslav Pile Živanović

Radio 021 06.01.2024
Frontmen jugoslovenskog pop-rok benda Alisa Miroslav Pile Živanović preminuo je danas, objavio je bend. Informaciju je na svom profilu na Fejsbuku objavio prvo bubnjar benda Predrag Peđa Cvetković. "Dragi prijatelji, sa velikom tugom vas obaveštavam… »
Biološku majku sreo sa 50 godina: Potresni detalji iz života preminulog pevača "Alise": Ovako je nastao njihov najveći hit

Biološku majku sreo sa 50 godina: Potresni detalji iz života preminulog pevača "Alise": Ovako je nastao njihov najveći hit

Kurir 06.01.2024
Danas je preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović - Pile. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov prijatelj. Miroslav je 2022. godine dao intervju za "Kurir" u kome je govorio o svom detinjstvu, ali i o popularnom bendu i velikom… »
"Sanja", "Kesteni", "Sećanja"... Hitovi koje je Miroslav Živanović Pile pevao u Alisi su pravi dragulji

"Sanja", "Kesteni", "Sećanja"... Hitovi koje je Miroslav Živanović Pile pevao u Alisi su pravi dragulji

Telegraf 06.01.2024
Koju pesmu Alise najviše volite? Miroslav Živanović Pile, koji je nažalost preminuo, ostavio je veliki trag u muzici, a kao frontmen grupe Alisa podario nam je hitove koji su ostali vanvremenski. "Sanja", "Kesteni", "Sećanja" i ostali se i dan danas… »
„Ljut sam na Brenu, al nek radi šta ‘oće“: Ovako je legendarni muzičar pričao o koleginici neposredno pred smrt VIDEO

„Ljut sam na Brenu, al nek radi šta ‘oće“: Ovako je legendarni muzičar pričao o koleginici neposredno pred smrt VIDEO

Nova 06.01.2024
Danas je preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović - Pile. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov brat. Svoju poslednju veliku životnu ispovest, Pile je dao upravo za Nova.rs, u emisiji "Ispovesti" autora i voditelja Nemanje… »
Intervju koji je Pile pre više od godinu dana dao za Telegraf.rs: Kako je govorio o Alisi i hitovima

Intervju koji je Pile pre više od godinu dana dao za Telegraf.rs: Kako je govorio o Alisi i hitovima

Telegraf 06.01.2024
Podsetimo se i intervjua koji je dao Miroslav Živanović Pile u decembru 2022. godine. Frontmen grupe Alisa Miroslav Živanović Pile, preminuo je nakon duge i teške bolesti, a na društvenim mrežama mnoge kolege i ljudi iz posla se opraštaju od… »
Preminuo Miroslav Živanović Pile, frontmen rok grupe „Alisa“

Preminuo Miroslav Živanović Pile, frontmen rok grupe „Alisa“

Nedeljnik 06.01.2024
Rok pevač Miroslav Živanović Pile, poznat kao frontmen beogradskog benda „Alisa“, preminuo je posle duge i teške bolesti, saopštilo je Udruženje muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije. „Sa velikom tugom vas obaveštavamo da je danas… »
Preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović – Pile

Preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović – Pile

N1 Info 06.01.2024
Danas je preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović - Pile. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov brat. „Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda… »
Preminuo frontmen naše legendarne grupe uz koju su stasale generacije

Preminuo frontmen naše legendarne grupe uz koju su stasale generacije

Nova 06.01.2024
Danas je preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović - Pile. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov brat. „Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda… »
Poslednju životnu ispovest pred smrt dao za Nova.rs: Frontmen legendarnog srpskog benda prodavao knjige na ulici da bi…

Poslednju životnu ispovest pred smrt dao za Nova.rs: Frontmen legendarnog srpskog benda prodavao knjige na ulici da bi…

Nova 06.01.2024
Danas je preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović - Pile. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov brat. Svoju poslednju veliku životnu ispovest, Pile je dao upravo za Nova.rs, u emisiji "Ispovesti" autora i voditelja Nemanje… »
"Prodavao sam knjige na pijaci, da bih preživeo" Nepoznati detalji o životu Pileta, frontmena grupe "Alisa", koji je danas…

"Prodavao sam knjige na pijaci, da bih preživeo" Nepoznati detalji o životu Pileta, frontmena grupe "Alisa", koji je danas…

Blic 06.01.2024
Danas je preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović - Pile. Njegov brat saopštio je tužne vesti na društvenim mežama. - Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda "Alisa"… »
Muzičar godinama bio u svađi sa lepom brenom: Ovako je pričao u jednom od poslednjih intervjua: "To je estrada..."

Muzičar godinama bio u svađi sa lepom brenom: Ovako je pričao u jednom od poslednjih intervjua: "To je estrada..."

Blic 06.01.2024
Frontmen benda "Alisa" Miroslav Živanović - Pile umro je danas, saopštio je njegov brat na društvenim mežama. - Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda "Alisa", Miroslav… »
Dejvid Bouvi dobija svoju ulicu u Francuskoj

Dejvid Bouvi dobija svoju ulicu u Francuskoj

Vesti online 06.01.2024
Gradske vlasti u Parizu u ponedeljak, 8. januara, će jednu ulicu zvanično nazvati po legendarnom muzičaru Dejvidu Bouviju. Biće to prva počast te vrste legendarnom umetniku koji je preminuo pre osam godina. Nadomak poznate biblioteke Ponedeljak je… »
Preminuo frontmen grupe Alisa: Imao je duet sa Lepom Brenom

Preminuo frontmen grupe Alisa: Imao je duet sa Lepom Brenom

Blic 06.01.2024
Danas je preminuo frontmen benda Alisa Miroslav Živanović - Pile. Njegov brat saopštio je tužne vesti na društvenim mežama. - Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda "Alisa"… »
Preminuo pevač naše čuvene pop-rok grupe

Preminuo pevač naše čuvene pop-rok grupe

Moj Novi Sad 06.01.2024
Rok pevač Miroslav Živanović Pile, poznat kao frontmen beogradskog benda "Alisa", danas je preminuo posle duge i teške bolesti, saopštilo je Udruženje muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije. – Sa velikom tugom vas obaveštavamo da je danas… »
Preminuo frontmen naše poznate grupe Alisa: Prijatelj podelio pretužne vesti

Preminuo frontmen naše poznate grupe Alisa: Prijatelj podelio pretužne vesti

Kurir 06.01.2024
Frontmen benda Alisa Miroslav Živanović - Pile preminuo je danas. Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov prijatelj. - Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider našeg benda… »
Preminuo Miroslav Živanović Pile, frontmen rok grupe „Alisa“

Preminuo Miroslav Živanović Pile, frontmen rok grupe „Alisa“

RTS 06.01.2024
Rok pevač Miroslav Živanović Pile, poznat kao frontmen beogradskog benda „Alisa“, preminuo je posle duge i teške bolesti, saopštilo je Udruženje muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije. „Sa velikom tugom vas obaveštavamo da je danas… »
Biološku majku upoznao sa 50 godina: Životna priča Pileta iz "Alise" - ovako je nastao čuveni hit "Sanja"

Biološku majku upoznao sa 50 godina: Životna priča Pileta iz "Alise" - ovako je nastao čuveni hit "Sanja"

Mondo 06.01.2024
Miroslav Živanović Pile u jednom od svojih velikih intervjua govorio je o bendu "Alisa", čuvenom hitu "Sanja", ali i susretu sa majkom. Miroslav Živanović Pile u jednom od svojih velikih intervjua govorio je o bendu "Alisa", čuvenom hitu "Sanja"… »
Preminuo frontmen grupe Alisa: Napustio nas je Miroslav Živanović - Pile

Preminuo frontmen grupe Alisa: Napustio nas je Miroslav Živanović - Pile

Večernje novosti 06.01.2024
DANAS je preminuo frontmen grupe Alisa Miroslav Živanović - Pile. Foto: Pink printskrin Tužne vesti na društvenim mrežama podelio je njegov brat. - Dragi prijatelji, Sa velikom tugom vas obaveštavam da je danas preminuo moj prijatelj, brat i lider… »
Preminuo Miroslav Živanović Pile, pevač rok grupe “Alisa”

Preminuo Miroslav Živanović Pile, pevač rok grupe “Alisa”

RTV 06.01.2024
BEOGRAD - Rok pevač Miroslav Živanović Pile, poznat kao frontmen beogradskog benda “Alisa”, danas je preminuo posle duge i teške bolesti, saopštilo je Udruženje muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije. “Sa velikom tugom vas obaveštavamo… »
Preminuo frontmen grupe "Alisa": Napustio nas Miroslav Živanović Pile, tužnu vest potvrdio brat

Preminuo frontmen grupe "Alisa": Napustio nas Miroslav Živanović Pile, tužnu vest potvrdio brat

Mondo 06.01.2024
Pevač Miroslav Živanović Pile preminuo je, potvrdio je njegov brat. Pevač Miroslav Živanović Pile preminuo je, potvrdio je njegov brat. Frontmen domaćeg benda "Alisa" Miroslav Živanović Pile preminuo je tokom današnjeg dana. Tužnu vest o… »

Vesti dana »