Povezane vesti

(Foto) ovo je supruga Peđe medenice: Učesnica "Elite" tvrdi da je bila intimna sa njenim mužem: Evo kako izgleda žena sa…

(Foto) ovo je supruga Peđe medenice: Učesnica "Elite" tvrdi da je bila intimna sa njenim mužem: Evo kako izgleda žena sa…

Blic 16.01.2024
U domaćoj javnosti podigla se bura nakon što je učesnica rijalitija "Zadruga 7 Elita", Jovana Cvijanović rekla da je popularni pevač Peđa Medenica varao svoju ženu sa njom. - Ja sam tad bila maloletna i tada sam ga stvarno volela kao osobu, on je… »
Ovo je supruga Peđe medenice! Učesnica Elite otkrila da je suprugu varao s njom! Pevač i dalje ćuti

Ovo je supruga Peđe medenice! Učesnica Elite otkrila da je suprugu varao s njom! Pevač i dalje ćuti

Kurir 16.01.2024
Učesnica "Elite" Jovana Cvijanović otkrila je da je pevač Peđa Medenica varao suprugu s njom, što je potvrdila njena sestra za medije. Već danima se u rijalitiju priča o njihovom odnosu, a Jovana je izela tvrdnje da su bili zajedno dok je ona bila… »
"Izlazili smo zajedno, veliki gospodin" Sestra Jovana Cvijanović oglasila posle afere sa oženjenim Peđom Medenicom

"Izlazili smo zajedno, veliki gospodin" Sestra Jovana Cvijanović oglasila posle afere sa oženjenim Peđom Medenicom

Kurir 16.01.2024
Takmičarka "Elite" Jovana Cvijanović priznala je da je bila u vezi sa oženjenim pevačem Peđom Medenicom, a sada se oglasila i njena sestra Ivana i otkrila detalje odnosa. - Peđa je jedan veliki gospodin i kompozitor, koji nema nijednu mrlju u svojoj… »
"Izlazili smo zajedno, veliki je gospodin": Sestra rijaliti učesnice se oglasila nakon što je priznala aferu sa oženjenim…

"Izlazili smo zajedno, veliki je gospodin": Sestra rijaliti učesnice se oglasila nakon što je priznala aferu sa oženjenim…

Blic 16.01.2024
Takmičarka "Elite" Jovana Cvijanović priznala je da je bila u vezi sa oženjenim pevačem Peđom Medenicom, a sada se oglasila i njena sestra Ivana i otkrila detalje odnosa. - Peđa je jedan veliki gospodin i kompozitor, koji nema nijednu mrlju u svojoj… »
"Posle nastupa smo vodili ljubav, upoznala sam njegovu ženu": Rijaliti učesnica progovorila o vezi sa oženjenim Peđom…

"Posle nastupa smo vodili ljubav, upoznala sam njegovu ženu": Rijaliti učesnica progovorila o vezi sa oženjenim Peđom…

Blic 16.01.2024
Učesnica "Elite" Jovana Cvijanović tvrdi da je bila u vezi sa oženjenim pevačem Peđom Medenicom. Ona je iznela skandalozne detalje njihovog odnosa, te priznala kako je sve počelo među njima. - Ja sam tad bila maloletna i tada sam ga stvarno volela… »
"Varao je trudnu ženu, imam njegove intimne fotke": Učesnica "Elite" priznala aferu sa Peđom Medenicom: "Govorio je da mu je…

"Varao je trudnu ženu, imam njegove intimne fotke": Učesnica "Elite" priznala aferu sa Peđom Medenicom: "Govorio je da mu je…

Blic 16.01.2024
Učesnica "Elite", Jovana Cvijanović priznala je da je bila u vezi sa oženjenim pevačem Peđom Medenicom. Tvrdnje rijaliti učesnice šokirale su mnoge, a sada su isplivali još skandalozniji detalji. Naime, jedna od tema u emisiji "Pretres sa Milanom… »
Peđa Medenica upleten u priče iz rijalitija! Jovana sve priznala! (VIDEO)

Peđa Medenica upleten u priče iz rijalitija! Jovana sve priznala! (VIDEO)

Svet plus 16.01.2024
Pevač Peđa Medenica upleten u priče iz rijalitija! Jovana sve priznala o njihovoj aferi, susretu sa njegovom ženom, dopisivanju i pesmi koju joj je posvetio. Kako Jovana kaže, bila je maloletna tada i stvarno ga je volela... a nakon dve godine… »
"Posle njegovog nastupa smo vodili ljubav" - Pred kamerama otkrila detalje afere s Peđom Medenicom: Upoznala sam mu ženu

"Posle njegovog nastupa smo vodili ljubav" - Pred kamerama otkrila detalje afere s Peđom Medenicom: Upoznala sam mu ženu

Mondo 16.01.2024
Učesnica "Elite" je prvo negirala, a potom otkrila sve detalje odnosa sa pevačem Peđom Medenicom. Učesnica "Elite" je prvo negirala, a potom otkrila sve detalje odnosa sa pevačem Peđom Medenicom. Jovana Cvijanović, trenutna učesnica rijaliti… »
Jovana otkrila sve detalje afere sa Peđom Medenicom! Upoznala i njegovu ženu, bila je tudna: Posle nastupa smo vodili ljubav!

Jovana otkrila sve detalje afere sa Peđom Medenicom! Upoznala i njegovu ženu, bila je tudna: Posle nastupa smo vodili ljubav!

Kurir 16.01.2024
Učesnica Elite Jovane Cvijanović nedavno je otkrila detalje o poznanstvu sa folk pevačem Peđom Medenicom, koji je inače oženjen. Ona je pre nekoliko dana sve negirala, a sad je odlučila da otkrije njenu stranu priče. - Ja sam tad bila maloletna i… »
Peđa medenica je varao trudnu ženu: Učesnica Elite preti da će objaviti njegove intimne fotke, kivna na pevača zbog ovoga!

Peđa medenica je varao trudnu ženu: Učesnica Elite preti da će objaviti njegove intimne fotke, kivna na pevača zbog ovoga!

Alo 16.01.2024
Pod pritiskom priznala skandalozne detalje. Učesnica Elite Jovana Cvijanović nekoliko dana negirala je ljubavnu aferu sa pevačem Peđom Medenicom, a sinoć je nakon što su je cimeri razotkrili, odlučila da sve javno iznese. - Priča koju ti je Jovana… »
Posle nastupa smo vodili ljubav: Učesnica Elite otkrila sve detalje afere sa Peđom Medenicom, upoznala i njegovu ženu!

Posle nastupa smo vodili ljubav: Učesnica Elite otkrila sve detalje afere sa Peđom Medenicom, upoznala i njegovu ženu!

Alo 16.01.2024
Odlučila da sve prizna. Sve je iznenadila ispovest učesnice Elite, Jovane Cvijanović, kada je nedavno otkrila detalje o poznanstvu sa folk pevačem Peđom Medenicom, koji je inače oženjen. Ona je pre nekoliko dana sve negirala, a sinoć je odlučila… »

Vesti dana »