Povezane vesti

Brutalna objava JK: Mislila sam da je ova samo glupa pa srlja u propast zvanu Nanogica! Podigla estradni mulj - Prija, Tea…

Brutalna objava JK: Mislila sam da je ova samo glupa pa srlja u propast zvanu Nanogica! Podigla estradni mulj - Prija, Tea…

Kurir 16.01.2024
Pevačica Jelena Karleuša stala je na stranu prijateljice i koleginice Mire Škorić koja je osula paljbu po Maji Berović i bivšoj drugarici Svetlani Ceci Ražnatović koje su snimile duet "Ne računaj na mene", stare pesme koju su nekada pevale Ceca i… »
Bukti rat oko pesme cece i mire u dramu se uključila još jedna poznata pevačica, njena poruka je brutalna: Treba da vas je…

Bukti rat oko pesme cece i mire u dramu se uključila još jedna poznata pevačica, njena poruka je brutalna: Treba da vas je…

Kurir 16.01.2024
Pesma "Ne računaj na mene" izazvala je pravu buru na muzičkoj sceni kada su je Ceca Ražnatović i Maja Berović prepevale i snimile svoju verziju. Sada se oglasila i pevačica Saška Karan, koja nije krila oduševljenje ovim hit rimejkom, pa je… »
Svi su čekali cecin odgovor Evo kako je reagovala na brutalne prozivke Mire Škorić i Jelene Karleuše

Svi su čekali cecin odgovor Evo kako je reagovala na brutalne prozivke Mire Škorić i Jelene Karleuše

Kurir 16.01.2024
Jelena Karleuša digla je prašinu objavom na društvenoj mreži Instagram u kojoj je, kao podršku koleginici i prijateljici Miri Škorić, žestoko oplela po Svetlani Ceci Ražnatović. Kontaktirali smo PR službu Svetane Cece Ražnatović, koji su na… »
Mira Škorić je prozvala da nije mlada: Šokiraće vas koje je godište Maja Berović

Mira Škorić je prozvala da nije mlada: Šokiraće vas koje je godište Maja Berović

Kurir 16.01.2024
Cela prašina digla se pošto su Maja Berović i Ceca Ražnatović predstavile novu verziju duetske pesme "Ne računaj na mene", koju su u originalu izvele Ceca i Mira Škorić. Berovićeva je u jednom intervjuu kolegonicu nije nazvala imenom, nego "ona"… »
Mnoge ste glupe i povodljive! Jk brutalno udarila na estradu, spomenula Priju, Daru... - Srlja u propast zvanu nanogica!

Mnoge ste glupe i povodljive! Jk brutalno udarila na estradu, spomenula Priju, Daru... - Srlja u propast zvanu nanogica!

Mondo 16.01.2024
Jelena Karleuša jednom objavom surovo je udarila na estradu i napravila pometnju na internetu. Jelena Karleuša jednom objavom surovo je udarila na estradu i napravila pometnju na internetu. Pevačica Jelena Karleuša koja je žestoko isprozivala Teu… »
"Glupačo, stvarno si za 100 dinara" - Mira surovo isproizivala Maju Berović, sve se trese: Tvoja raspala mentorka...

"Glupačo, stvarno si za 100 dinara" - Mira surovo isproizivala Maju Berović, sve se trese: Tvoja raspala mentorka...

Mondo 16.01.2024
Mira Škorić surovo i bez dlake na jeziku je javno udarila na Maju Berović. Mira Škorić surovo i bez dlake na jeziku je javno udarila na Maju Berović. Koleginice Maja Berović i Svetlana Ceca Ražnatović sve su iznenadile kada su snimile novu… »
Od ljubavi do mržnje! Ovako je puklo veliko prijateljstvo Cece i Mire: "Bolje da ćutim..."

Od ljubavi do mržnje! Ovako je puklo veliko prijateljstvo Cece i Mire: "Bolje da ćutim..."

Kurir 16.01.2024
Pevačica Mira Škorić, iako je želela da ostane po strani i ne oglašava po medijima jer je nisu konsultovali zbog pesme "Ne računaj na mene", ipak nije mogla da ostane ravnodušna na "provokaciju" Maje Berović koja je zajedno sa Svetlanom Cecom… »

Vesti dana »