Povezane vesti

Tri stvari koje je Novak dramatično unapredio: Hipnotisao Argentinca i sada napada rekord Monike Seleš

Tri stvari koje je Novak dramatično unapredio: Hipnotisao Argentinca i sada napada rekord Monike Seleš

Nova 19.01.2024
"Borba sa demonima", tako se možda jednog dana bude zvala autobiografija Novaka Đokovića o kojoj je pričao u Australiji. Novak Đoković je imao prvi hod po mukama, kada smo već u ovom hrišćanskom narativu, a kroz pravu golgotu je stigao do osmine… »
Đoković: Federeru se nije svidelo što sam govorio da želim da budem najbolji

Đoković: Federeru se nije svidelo što sam govorio da želim da budem najbolji

Politika 19.01.2024
MELBURN – Na početku karijere nisam bio omiljen među top igračima, znam da se Rodžeru Federeru to nije svidelo, ne znam za ostale, jer se nisam plašio da kažem da želim da budem najbolji na svetu i imao sam igru koja može to da potkrepi, rekao… »
Đoković: Federeru se nije svidelo što sam govorio da želim da budem najbolji

Đoković: Federeru se nije svidelo što sam govorio da želim da budem najbolji

Sportski žurnal 19.01.2024
Đoković u jubilarnom 100. meču u Melburnu pobedio Ečeverija za osminu finala Australijan opena. - Na početku karijere nisam bio omiljen među top igračima, znam da se Rodžeru Federeru to nije svidelo, ne znam za ostale, jer se nisam plašio da… »
Novakov protivnik se poklonio Srbinu, pa imao jedno pitanje za njega: Njegove reči odzvanjaju

Novakov protivnik se poklonio Srbinu, pa imao jedno pitanje za njega: Njegove reči odzvanjaju

Nova 19.01.2024
Ečeveri je poznat po tome da se divi Đokoviću. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna Novak Đoković, najbolji teniser sveta, pobedio je Tomasa Martina Ečeverija 6:3, 6:3, 7:6. Argentinac je imao samo reči hvale za… »
„Federeru se nije dopalo kako sam se ponašao“: Đoković reagovao zbog napada mrzitelja i pričao o demonima

„Federeru se nije dopalo kako sam se ponašao“: Đoković reagovao zbog napada mrzitelja i pričao o demonima

Nova 19.01.2024
Novak Đoković je bio brutalno iskren posle plasmana u osminu finala. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Srpski teniser je savladao Tomasa Martina Ečeverija sa 6:3, 6:3, 7:6(2) i plasirao se u osminu finala Australijan… »
"Nisam se svideo Federeru...": Đoković iskren kao nikada, ovo je rekao nakon pobede nad Ečeverijem

"Nisam se svideo Federeru...": Đoković iskren kao nikada, ovo je rekao nakon pobede nad Ečeverijem

Večernje novosti 19.01.2024
NOVAK Đoković je obezbedio plasman u četvrtu rundu Australijan opena, savladao je Tomasa Ečeverija, a nakon meča zanimljivo je bilo na konferenciji za medije najboljeg igrača planete. FOTO: Tanjug/AP Novinari često Đokovića pitaju da govori na… »
“Znam da se Federeru nije dopalo kako sam se ponašao”

“Znam da se Federeru nije dopalo kako sam se ponašao”

Vesti online 19.01.2024
Na konferencijama za medije na teniskim turnirima uvek bude više onih pitanja koja nisu konkretno povezana sa samim mečevima. Posebno na konferencijama Novaka Đokovića jer novinari znaju da on ne beži od toga da odgovori i iznese svoj stav. Jedno od… »
„Znam da se Federeru nije dopalo kako sam se ponašao“

„Znam da se Federeru nije dopalo kako sam se ponašao“

Sport klub 19.01.2024
Na konferencijama za medije na teniskim turnirima uvek bude više onih pitanja koja nisu konkretno povezana sa samom mečevima. Posebno na konferencijama Novaka Đokovića jer novinari znaju da on ne beži od toga da odgovori i iznese svoj stav. Jedno od… »
VIDEO Pogledajte reakciju Novaka koju niko nije očekivao: Sudija ga bezobrazno opomenula, a on samo uradio jednu stvar

VIDEO Pogledajte reakciju Novaka koju niko nije očekivao: Sudija ga bezobrazno opomenula, a on samo uradio jednu stvar

Nova 19.01.2024
Bezobrazluk. „Besmisleno“, vikao je Nik Kirjos dok je gledao šta se dešava. U trećem setu pri rezultatu 1:1 Novak Đoković je imao servis gem protiv Tomasa Martina Ečeverija u trećem kolu Australijan opena koji je trebalo da bude samo… »

Vesti dana »