Povezane vesti

Imala sam aferu i sa srpskim košarkašem! Učesnica Elite opet šokirala u emisiji: Nije mi rekao da ima ženu!

Imala sam aferu i sa srpskim košarkašem! Učesnica Elite opet šokirala u emisiji: Nije mi rekao da ima ženu!

Mondo 20.01.2024
Učesnica Elite, Jovana Cvijanović monge je šokirala kada je priznala s kojim poznatim ličnostima je bila intimna. Učesnica Elite, Jovana Cvijanović monge je šokirala kada je priznala s kojim poznatim ličnostima je bila intimna. Jovana Cvijanović… »
"Imali smo intimne odnose u njegovom stanu": Šok! Takmičarka "Elite" posle Peđe Medenice, tvrdi da je bila i sa poznatim…

"Imali smo intimne odnose u njegovom stanu": Šok! Takmičarka "Elite" posle Peđe Medenice, tvrdi da je bila i sa poznatim…

Blic 20.01.2024
Učesnica "Elite", Jovana Cvijanović iznela je detalje odnosa sa Peđom Medenicom u javnost, a sada i tvrdnje da je bila u vezi sa proslavljenim košarkašem Nikolom Kalinićem. - Jovana, saznalo se da je košarkaš s kojim si imala emotivan odnos Nikola… »
Jovana Cvijanović ima poduži spisak oženjenih?! Posle Peđe Medenice, tvrdi da je bila i sa ovim slavnim košarkašem! Šok!

Jovana Cvijanović ima poduži spisak oženjenih?! Posle Peđe Medenice, tvrdi da je bila i sa ovim slavnim košarkašem! Šok!

Kurir 20.01.2024
Učesnica "Elite" Jovana Cvijanović iznela je detalje odnosa sa Peđom Medenicom u javnost, a sada i tvrdnje da je bila u vezi sa proslavljenim košarkašem Nikolom Kalinićem. - Jovana, saznalo se da je košarkaš s kojim si imala emotivan odnos Nikola… »
Ženu mi nije spomenuo, bili smo kod njega u stanu! Učesnica Elite iznela skandalozne tvrdnje o oženjenom sportisti, haos u…

Ženu mi nije spomenuo, bili smo kod njega u stanu! Učesnica Elite iznela skandalozne tvrdnje o oženjenom sportisti, haos u…

Alo 20.01.2024
Jovana se ne zaustavlja, a sada je na meti i ovaj poznati sportista. Kontroverzna učesnica Elite, Jovana Cvijanović, sinoć je u toku emisije "Pitanja novinara" otkrila javno nove detalje afere sa poznatim košarkašem, a sada je iznela i nove tvrdnje… »

Vesti dana »