Povezane vesti

Više ne slavim Svetog Jovana! Suzana Mančić promenila krsnu slavu, razlog će vas iznenaditi

Više ne slavim Svetog Jovana! Suzana Mančić promenila krsnu slavu, razlog će vas iznenaditi

Story 20.01.2024
Krsna slava Suzane Mančić godidnama je bila Sveti Jovan Krstitelj, koja se obeležava 20. januara. Ipak, voditeljka i odnedavno penzionerka, otkrila je da je krsnu slavu promenila. Već nekoliko svetaca Suzana je promenila, te ih je proslavljala po… »
Suzana Mančić promenila krsnu slavu: Godinama obeležavala Aranđelovdan, a evo kojeg sveca sada slavi i zašto

Suzana Mančić promenila krsnu slavu: Godinama obeležavala Aranđelovdan, a evo kojeg sveca sada slavi i zašto

Kurir 20.01.2024
Suzana Mančić obeležava slavu Sveti Arhangel Mihailo, a nekada je kao krsnu slavu slavila Svetog Jovana Krstitelja, a zbog čega je promenila krsnu slavu svojevremeno je objasnila. - Sveti Arhangel Mihailo, to je moja slava. Sveti Đurđić, to je bila… »
Promenila krsnu slavu, evo zašto! Suzana Mančić objasnila zašto je donela tu odluku - Nije zbog muža, a ni roditelja!

Promenila krsnu slavu, evo zašto! Suzana Mančić objasnila zašto je donela tu odluku - Nije zbog muža, a ni roditelja!

Mondo 20.01.2024
Suzana Mančić odlučila je da promeni krsnu slavu, a jednom prilikom je otkrila i zašto je to uradila. Suzana Mančić odlučila je da promeni krsnu slavu, a jednom prilikom je otkrila i zašto je to uradila. Suzana Mančić, čuvena "Loto devojka"… »
"Sveti Jovan više nije moja slava": Suzana Mančić otkrila zašto je promenila krsnu slavu - nije ni zbog muža, ni zbog…

"Sveti Jovan više nije moja slava": Suzana Mančić otkrila zašto je promenila krsnu slavu - nije ni zbog muža, ni zbog…

Blic 19.01.2024
Suzana Mančić, poznata voditeljka, već neko vreme obeležava slavu Sveti Arhangel Mihailo. Kroz godine je menjala krsne slave i obeležavala više svetaca, a jednom prilikom je objasnila i zbog čega. - Sveti Arhangel Mihailo, to je moja slava. Sveti… »

Vesti dana »