Povezane vesti

Džaba nam svi milioni kad nemamo decu: Ovo je misteriozni muž Branke Sovrlić

Džaba nam svi milioni kad nemamo decu: Ovo je misteriozni muž Branke Sovrlić

Story 20.01.2024
Pevačica Branka Sovrlić važi za jedu od najbogatijih pevačica u regionu. Poseduje nekoliko nekretnina, od čega je vila na Ilidži pod zaštitom države. Muž Branke Sovrlić je milioner i zajedno uživaju u pravom luksuzu. Vila je ispunjena… »
Džabe nam milioni, kad nemamo decu! Branka ima restoran, luks stan i savršen brak - Ali svega bi se odrekla!

Džabe nam milioni, kad nemamo decu! Branka ima restoran, luks stan i savršen brak - Ali svega bi se odrekla!

Mondo 20.01.2024
Mnogi bi rekli da Branka Sovrlić ima savršen život, ali pevačica bi mnogo toga dala samo da je rodila bar jedno dete. Mnogi bi rekli da Branka Sovrlić ima savršen život, ali pevačica bi mnogo toga dala samo da je rodila bar jedno dete. Nekada… »
"Džaba što sam milionerka kad nemam decu" Branka živi u svili i kadifi, ima restoran i luksuzne stanove, ali bi se svega…

"Džaba što sam milionerka kad nemam decu" Branka živi u svili i kadifi, ima restoran i luksuzne stanove, ali bi se svega…

Kurir 20.01.2024
Pevačica Branka Sovrlić sa svojim suprugom stekla je veliko bogatstvo, međutim uvek ističe da žali što se nije ostvarila kao majka. Branka i njen suprug poseduju nekoliko luksuznih stanova u Beogradu i Sarajevu, kao i restoran, ali materijalni… »
"Džaba što sam milionerka kad nemam decu": Naša pevačica ima restoran i luksuzne stanove, ali bi se svega odrekla: "Mislili…

"Džaba što sam milionerka kad nemam decu": Naša pevačica ima restoran i luksuzne stanove, ali bi se svega odrekla: "Mislili…

Blic 20.01.2024
Pevačica Branka Sovrlić sa svojim suprugom stekla je veliko bogatstvo, međutim uvek ističe da žali što se nije ostvarila kao majka. Branka i njen suprug poseduju nekoliko luksuznih stanova u Beogradu i Sarajevu, kao i restoran, ali materijalni… »

Vesti dana »