Povezane vesti

Nesvakidašnja nesreća Skoro ceo automobil upao u rupu (foto)

Nesvakidašnja nesreća Skoro ceo automobil upao u rupu (foto)

Alo 27.01.2024
Nesvakidašnja saobraćajna nesreća dogodila se večeras na Petlovom brdu, kada je jedan automobil, iz za sada nepoznatog razloga, uleteo u rupu kod Osnovne škole Vladimir Rolović. Kako se vidi na snimku objavljenom na instagram profilu "moj_beo_grad"… »
"Parkirao ga tako da se ne vide tablice": Nesvakidašnja nesreća na Petlovom brdu - auto upao u rupu, vire samo točkovi!

"Parkirao ga tako da se ne vide tablice": Nesvakidašnja nesreća na Petlovom brdu - auto upao u rupu, vire samo točkovi!

Mondo 27.01.2024
Skoro ceo automobil je propao u duboku rupu na Petlovom brdu, a iz nje vire samo točkovi. Skoro ceo automobil je propao u duboku rupu na Petlovom brdu, a iz nje vire samo točkovi. Nesvakidašnja saobraćajna nesreća dogodila se večeras na Petlovom… »
Sakrio se od pauka! Automobil upao u rupu, ostali da vire samo točkovi, pljušte komentari! Video

Sakrio se od pauka! Automobil upao u rupu, ostali da vire samo točkovi, pljušte komentari! Video

Kurir 27.01.2024
Jedan automobil je iz za sada nepoznatog razloga gotovo čitav uleteo u rupu kod Osnovne škole Vladimir Rolović NA pETLOVOM bRDU Snimak je objavljen na instagram profilu "moj_beo_grad", a javio se i vlasnik uništenog automobila koji je objasnio da im… »
Propao između škole i trotoara: Vozač hteo da parkira, pa skliznuo u provaliju, strašan snimak iz Beograda

Propao između škole i trotoara: Vozač hteo da parkira, pa skliznuo u provaliju, strašan snimak iz Beograda

Telegraf 27.01.2024
Vozilo je ostalo zaglavljeno. Snimak automobila koji je, kako se pretpostavlja, skliznuo sa trotoara i propao u rupu kod osnovne skole "Vladimir Rolović"objavljen je na Instagram stranici moj_beo_grad. Tačnije, vozilo se zaglavilo između škole i… »

Vesti dana »