Povezane vesti

Biković neće snimati „Beli lotus“ HBO-a: Protiv mene se vodi ciljana kampanja

Biković neće snimati „Beli lotus“ HBO-a: Protiv mene se vodi ciljana kampanja

Politika 03.02.2024
Srpski glumac Miloš Biković saopštio je da neće učestvovati u snimanju predstojeće sezone serije „Beli lotus“ u produkciji HBO, navodeći da se protiv njega vodi ciljana kampanja, koja kroz spoljni uticaj stvara ozbiljan presedan, bacajući… »
HBO isključio Miloša Bikovića iz serije „Beli lotos”

HBO isključio Miloša Bikovića iz serije „Beli lotos”

RTS 03.02.2024
Producenti serije „Beli lotos”, u čijoj je trećoj sezoni trebalo da igra Miloš Biković, otkazali su glumcu angažman. Biković se tim povodom oglasio na društvenoj mreži „Iks”, navodeći da se protiv njega vodi ciljana kampanja koja baca… »
Miloš Biković prvi put u javnosti nakon što je izbačen iz serije „Beli lotos“: Tri puta se vraćao na scenu

Miloš Biković prvi put u javnosti nakon što je izbačen iz serije „Beli lotos“: Tri puta se vraćao na scenu

Nova 03.02.2024
Glumac Miloš Biković zajedno sa kolegama Miodragom Radonjićem, Jelisavetom Orašanin i Tamarom Krcunović odigrao je večeras predstavu "Laž" u Beogradskom dramskom pozorištu, a ovo je prvo javno pojavljivanje našeg glumca nakon što je ostao bez… »
Ovacije za Miloša Bikovića, publika ga 3 puta vraćala na scenu! Neviđena podrška srpskom glumcu posle otkaza u seriji!

Ovacije za Miloša Bikovića, publika ga 3 puta vraćala na scenu! Neviđena podrška srpskom glumcu posle otkaza u seriji!

Mondo 03.02.2024
Miloš Biković se prvi put pojavio pred publikom nakon vesti da mu je HBO dao otkaz u hit seriji "Beli lotos" Miloš Biković se prvi put pojavio pred publikom nakon vesti da mu je HBO dao otkaz u hit seriji "Beli lotos" Glumac Miloš Biković zajedno sa… »
"Ostani slobodan!" Velike reči kolega - Stali snažno uz Bikovića nakon izbacivanja iz serije (foto)

"Ostani slobodan!" Velike reči kolega - Stali snažno uz Bikovića nakon izbacivanja iz serije (foto)

Večernje novosti 03.02.2024
HAJKA koju je pokrenula Ukrajina protiv Miloša Bikovića dovela je do raskida ugovora srpskog glumca sa kompanijom HBO, iako je upravo bio izabran da igra u seriji „Beli lotos“. Foto: ATA images Ukrajincima su se u sramnoj hajci protiv srpskog glumca… »
„Biković talentom zaslužuje da bude u seriji“: Milan Antonijević ima žestok komentar zbog zamene glumca iz „Belog…

„Biković talentom zaslužuje da bude u seriji“: Milan Antonijević ima žestok komentar zbog zamene glumca iz „Belog…

Nova 03.02.2024
Produkcija HBO odlučila je da zameni glumca Miloša Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus", nakon što je prvobitno objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije. Pravnik i borac za ljudska prava, Milan… »
Goran Bogdan: „Miloš kojeg ja poznajem ne podržava nikakve genocide. Bože sačuvaj. Daleko bilo“

Goran Bogdan: „Miloš kojeg ja poznajem ne podržava nikakve genocide. Bože sačuvaj. Daleko bilo“

Nova 03.02.2024
Produkcija HBO odlučila je da zameni glumca Miloša Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus", nakon što je prvobitno objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije. Nakon oštrih reakcija javnosti zbog… »
Poznati reditelj pružio podršku Bikoviću nakon što je izbačen iz hit serije: „Nisam mogao da zamislim…“

Poznati reditelj pružio podršku Bikoviću nakon što je izbačen iz hit serije: „Nisam mogao da zamislim…“

Nova 03.02.2024
Produkcija HBO odlučila je da zameni glumca Miloša Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus", nakon što je prvobitno objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije. Nakon što je Ministarstvo spoljnih poslova… »
"Nisam mogao da zamislim da će HBO sebi dozvoliti da im jedna država određuje kasting": Miloš Avramović o Milošu…

"Nisam mogao da zamislim da će HBO sebi dozvoliti da im jedna država određuje kasting": Miloš Avramović o Milošu…

Blic 03.02.2024
Produkcija HBO odlučila je da zameni glumca Miloša Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus", nakon što je prvobitno objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije. Nakon što je Ministarstvo spoljnih poslova… »
HBO zamenio Miloša Bikovića u seriji Beli lotus! Glumac se oglasio: Neću se poklanjati narativu koji ugrožava moj…

HBO zamenio Miloša Bikovića u seriji Beli lotus! Glumac se oglasio: Neću se poklanjati narativu koji ugrožava moj…

Kurir 03.02.2024
Srpski dramski umetnik Miloš Biković neće biti deo treće sezone serije "Beli lotos" odlučio je HBO. Glumac se noćas oglasio saopštenjem koje vam prenosimo u celosti: "Odrastao sam u zemlji razorenoj ratom. Kada sam imao 11 godina, dane i noći sam… »
Kako je Biković ostao bez uloge u seriji koja je svetski hit: Optužili ga da podržava genocid, sve je počelo od napada…

Kako je Biković ostao bez uloge u seriji koja je svetski hit: Optužili ga da podržava genocid, sve je počelo od napada…

Kurir 03.02.2024
Divna vest da se novoj postavi treće sezone Emijem nagrađene HBO serije "Beli lotus" nedavno pridružio i naš glumac Miloš Biković nepune dve nedelje kasnije pretvorila se u pravu agoniju. Epilog je odluka produkcije da srpski glumac ipak bude… »
Sjaj i ponor bogataša - sve o seriji iz koje je Biković izbačen: "White lotus" zaludeo svet, srpski glumac ispao iz igre

Sjaj i ponor bogataša - sve o seriji iz koje je Biković izbačen: "White lotus" zaludeo svet, srpski glumac ispao iz igre

Mondo 03.02.2024
Mediji ne prestaju da pričaju o seriji "White lotus" iz čije treće sezone je izbačen glumac Miloš Biković. Mediji ne prestaju da pričaju o seriji "White lotus" iz čije treće sezone je izbačen glumac Miloš Biković. Informacija da će srpski… »
Oglasila se Bikovićeva verenica nakon što je glumac izbačen iz serije: Evo šta je imala da poruči

Oglasila se Bikovićeva verenica nakon što je glumac izbačen iz serije: Evo šta je imala da poruči

Nova 03.02.2024
Produkcija HBO odlučila je da zameni glumca Miloša Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus", nakon što je prvobitno objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije. Sada je svoj sud o toj odluci dala i… »
"Šta znači da nekome skineš zastavu njegove: Zemlje?" Evo šta je Miloš Biković pričao pre izbacivanja iz serije "White…

"Šta znači da nekome skineš zastavu njegove: Zemlje?" Evo šta je Miloš Biković pričao pre izbacivanja iz serije "White…

Blic 03.02.2024
Srpski glumac Miloš Biković se našao na udaru Ministarstva spoljnih poslova Ukrajine, koje ga je nazvalo "Putinovim glumcem" i optužilo da "podržava genocid i krši međunarodno pravo". Ubrzo nakon ovih optužbi zamenjen u seriji "White Lotus"… »
Nakon ovog snimka je krenula hajka na Bikovića: Srpski glumac izbačen iz hit serije, pominje se rat

Nakon ovog snimka je krenula hajka na Bikovića: Srpski glumac izbačen iz hit serije, pominje se rat

Mondo 03.02.2024
Miloš Biković izbačen je iz treće sezone serije "White lotus". Miloš Biković izbačen je iz treće sezone serije "White lotus". Informacija da će srpski glumac Miloš Biković postati deo popularne serije "White Lotus" obradovala je Srbiju, ali je… »
"Žao mi vas je" Oglasila se devojka Miloša Bikovića nakon što ga je HBO zbog pritiska Ukrajine izbacio iz serije

"Žao mi vas je" Oglasila se devojka Miloša Bikovića nakon što ga je HBO zbog pritiska Ukrajine izbacio iz serije

Večernje novosti 03.02.2024
PRODUKCIJA HBO odlučila je da zameni Miloša Bikovića u novoj sezoni popularne serije "Beli lotos". Foto: ATA images Naime, najpre je objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije, međutim nakon oštrih reakcija javnosti zbog… »
Miloš Biković izgubio ulogu u seriji „The White Lotus“

Miloš Biković izgubio ulogu u seriji „The White Lotus“

Glas juga 03.02.2024
Nakon oštrih reakcija javnosti zbog angažmana glumca Miloša Bikovića u Rusiji, HBO produkcija odlučila je da zameni Bikovića u novoj sezoni popularne serije „The White Lotus“. Ovu vest potvrdio je i sam Biković i oglasio se povodom toga… »
Optužili ga za genocid, sve je počelo od montiranog snimka: Kako je Miloš Biković ostao bez uloge u svetski popularnoj…

Optužili ga za genocid, sve je počelo od montiranog snimka: Kako je Miloš Biković ostao bez uloge u svetski popularnoj…

Blic 03.02.2024
Glumac Miloš Biković trebalo je da se pojavi u trećoj sezoni serije "Beli Lotos" ("White Lotus") u produkciji čuvene medijske kuće HBO, međutim, do toga neće doći. Informacija da će srpski glumac Miloš Biković postati deo popularne serije… »
Odlučili smo da se rastanemo: Miloš Biković se oglasio u ponoć, podrška sa svih strana

Odlučili smo da se rastanemo: Miloš Biković se oglasio u ponoć, podrška sa svih strana

Story 03.02.2024
Miloš Biković se oglasio i potvrdio lošu vest. Naime, HBO je isključio Miloša Bikovića iz treće sezone serije „Beli lotos” nakon poziva ukrajinskog Ministarstva spoljnih poslova. - Odlučili smo da se rastanemo sa Milošem Bikovićem i uloga… »
"Plaše se da stanu iza svojih odluka": Žena Miloša Bikovića reagovala nakon što je izbačen iz serije "White Lotus"

"Plaše se da stanu iza svojih odluka": Žena Miloša Bikovića reagovala nakon što je izbačen iz serije "White Lotus"

Blic 03.02.2024
Našeg glumca Miloša Bikovića, produkcija HBO odlučila je da ga zameni u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus". Naime, najpre je objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije, međutim nakon oštrih reakcija javnosti… »
"Američke kompanije se plaše" Oglasila se Bikovićeva verenica nakon što je glumac izbačen iz serije, evo šta je imala da…

"Američke kompanije se plaše" Oglasila se Bikovićeva verenica nakon što je glumac izbačen iz serije, evo šta je imala da…

Kurir 03.02.2024
Produkcija HBO odlučila je da zameni glumca Miloša Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus", nakon što je prvobitno objavljeno da će se srpski glumac pojaviti u trećoj sezoni ove serije. Nakon oštrih reakcija javnosti zbog… »
"Američke kompanije se plaše da stanu iza svojih odluka" Oglasila se Bikovićeva verenica, udarila na HBO

"Američke kompanije se plaše da stanu iza svojih odluka" Oglasila se Bikovićeva verenica, udarila na HBO

Mondo 03.02.2024
Ivana Malić stala je u odbranu svog verenika Miloša Bikovića nakon što je odjeknula vest o njegovom izbacivanju iz serije "White lotus". Ivana Malić stala je u odbranu svog verenika Miloša Bikovića nakon što je odjeknula vest o njegovom… »
Miloš Biković izgubio ulogu u seriji „The White Lotus“

Miloš Biković izgubio ulogu u seriji „The White Lotus“

Danas 03.02.2024
Nakon oštrih reakcija javnosti zbog angažmana glumca Miloša Bikovića u Rusiji, HBO produkcija odlučila je da zameni Bikovića u novoj sezoni popularne serije „The White Lotus“ Glumac se oglasio saopštenjem u kojem je rekao da se „danas protiv… »
Biković ostao bez uloge u seriji "The White Lotus": Protiv mene se vodi ciljana kampanja

Biković ostao bez uloge u seriji "The White Lotus": Protiv mene se vodi ciljana kampanja

Radio 021 03.02.2024
Nakon oštrih reakcija javnosti zbog angažmana glumca Miloša Bikovića u Rusiji, HBO produkcija odlučila je da ga zameni u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus". Glumac se oglasio saopštenjem u kojem je rekao da se "danas protiv njega vodi… »
"Skineš zastavu nečije zemlje, jer si protiv njene politike?" Šta je Miloš Biković pričao pre izbacivanja iz serije

"Skineš zastavu nečije zemlje, jer si protiv njene politike?" Šta je Miloš Biković pričao pre izbacivanja iz serije

Mondo 03.02.2024
Miloš Biković našao se u centru komentarisanja zbog odluke da ipak ne bude deo serije "White Lotus". Miloš Biković našao se u centru komentarisanja zbog odluke da ipak ne bude deo serije "White Lotus". Nakon više dana oštrih reakcija javosti i… »
HBO otkazao angažman Bikoviću, neće snimati "Beli lotus": "Protiv mene se vodi ciljana kampanja"

HBO otkazao angažman Bikoviću, neće snimati "Beli lotus": "Protiv mene se vodi ciljana kampanja"

Euronews 03.02.2024
Srpski glumac Miloš Biković saopštio je da neće učestvovati u snimanju predstojeće sezone serije ''Beli lotus'' u produkciji HBO, navodeći da se protiv njega vodi ciljana kampanja, koja kroz spoljni uticaj stvara ozbiljan presedan, bacajući senku… »
Miloš Biković izgubio ulogu u HBO seriji „The White Lotus“, glumac kaže: Protiv mene se vodi ciljana kampanja

Miloš Biković izgubio ulogu u HBO seriji „The White Lotus“, glumac kaže: Protiv mene se vodi ciljana kampanja

N1 Info 03.02.2024
Nakon oštrih reakcija javnosti zbog angažmana glumca Miloša Bikovića u Rusiji, HBO produkcija odlučila je da zameni Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus". Glumac se oglasio saopštenjem u kojem je rekao da se "danas protiv njega… »

Vesti dana »