Povezane vesti

NURDOR u akciji za decu obolelu od raka (VIDEO)

NURDOR u akciji za decu obolelu od raka (VIDEO)

Zoom UE 16.02.2024
UŽICE – Svetski dan dece obolele od raka, 15.februar, obeležen je i u Užicu. Organizacija NURDOR već 20 godina organizuje skupove na kojima prikuplja novac, bori se i pomaže na sve moguće načine bolesnoj deci, kaže Nikola Ljubičić iz NURDOR-a… »
Akcija „I ja se borim“ obeležena na Zlatiboru

Akcija „I ja se borim“ obeležena na Zlatiboru

Glas Zapadne Srbije 16.02.2024
Čajetina - Obeležen je Svetski dan dece obolele od raka 15. februara na Kraljevom trgu na Zlatiboru kroz akciju „I ja se borim“, koju je realizovalo Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka NURDOR i Omladinski klub Čajetina. NURDOR… »
Obeležavanje svetskog Dana dece obolele od raka: Balonima podrške i u Sremskoj Mitrovici

Obeležavanje svetskog Dana dece obolele od raka: Balonima podrške i u Sremskoj Mitrovici

Ozon 16.02.2024
Sremska Mitrovica – Udruženje NURDOR zajedno sa lokalnim organizacijama i volonterima širom Srbije obeležilo je 15. februar – Svetski dan dece obolele od raka. Sa Trga Ćire Milekića i iz još 34 gradova širom zemlje, juče, tačno u 13 časova… »
U Kragujevcu obeležen Svetski dan dece obolele od kancera

U Kragujevcu obeležen Svetski dan dece obolele od kancera

Glas Šumadije 16.02.2024
Svakog 15. februara volonteri NURDOR-a u Kragujevcu obeležavaju Svetski dan dece obolele od kancera. Juče su pod sloganom – Zajedno možemo da napravimo veliku razliku, zajedno možemo da menjamo sve(t), u okviru kampanje #IJASEBORIM bili na platou… »

Vesti dana »