Povezane vesti

Matić pred Crvenu zvezdu: Verujem u moj tim

Matić pred Crvenu zvezdu: Verujem u moj tim

Sandžak haber 16.02.2024
Druga utakmica na klupi fudbalskog superligaša Novog Pazara i već Crvena zvezda. Debi sa Železničarom u Pančevu doneo je bod šefu struke Igoru Matiću i njegovim Pazarcima (2:2), a ambijent protiv crveno-belih u Novom Pazaru biće po standardima od… »
Milojević: Fokus na našoj igri, ne problemima Novog Pazara

Milojević: Fokus na našoj igri, ne problemima Novog Pazara

Radio sto plus 16.02.2024
“Ne možemo da utičemo na to da li se igra sa publikom ili ne, ali siguran sam da će biti fudbalska atmosfera. Lepo je kada je tu publika, bez obzira što je Novi Pazar okrenut lokal-patriotizmu. Što se tiče kadrovskih problema koje imaju, ni na to… »
Matić: Respekt za Crvenu zvezdu, ali imamo svoje želje

Matić: Respekt za Crvenu zvezdu, ali imamo svoje želje

Radio sto plus 16.02.2024
On je na konferenciji za novinare rekao da im u goste dolazi najveći klub u Srbiji, koji u poslednjih šest godina osvaja titule. “Očekujemo obostrano dobru igru i spektakl. Imamo veliki respekt prema njima, poštujemo ih i cenimo, ali imamo svoje… »
Crvena zvezda spremna za gostovanje u Novom Pazaru: Vladan Milojević žali što neće biti publike na stadionu!

Crvena zvezda spremna za gostovanje u Novom Pazaru: Vladan Milojević žali što neće biti publike na stadionu!

Kurir 16.02.2024
Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 14.00 časova gostuje Novom Pazaru, a očekivanja pred utakmicu 21. kola Superlige Srbije izneo je šef stručnog štaba Vladan Milojević. - Ne možemo da utičemo na to da li se igra sa publikom ili ne, ali siguran sam… »
"Nije trebalo da mu spominjem familiju" Duljaj se obratio sudiji Iliću: Za neke stvari bar u prolazu može da kaže da mu je…

"Nije trebalo da mu spominjem familiju" Duljaj se obratio sudiji Iliću: Za neke stvari bar u prolazu može da kaže da mu je…

Kurir 16.02.2024
Fudbaleri Partizana sutra od 16.15 na stadionu u Humskoj igraju meč 21. kola Superlige Srbije protiv IMT-a. Dan pred meč kao i uvek svoju konferenciju održao je i šef stručnog štaba Partizana Igor Duljaj na kojoj je govorio o predstojećoj utakmici… »
Nastavlja se Superliga: Partizan čeka IMT, Zvezda u Novom Pazaru

Nastavlja se Superliga: Partizan čeka IMT, Zvezda u Novom Pazaru

IndeksOnline 16.02.2024
BEOGRAD – Utakmicama 21. kola od subote do ponedeljka nastavlja se Superliga Srbije, a u centru pažnje su utakmice Partizan – IMT i Novi Pazar – Crvena zvezda. Lider šampionata Partizan dočekuje IMT, ekipu koju je jesenas posle velikog prreokreta… »
Duljaj: Igrači Partizana ne traže lakši put do uspeha, već ispravan

Duljaj: Igrači Partizana ne traže lakši put do uspeha, već ispravan

IndeksOnline 16.02.2024
BEOGRAD – Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je pred meč protiv IMT-a da njegovi igrači ne traže lakši put do uspeha, već ispravan, a dodao je i da ima mnogo problema oko sastava ekipe. Partizan će u subotu od 16.15 u meču 21. kola… »

Vesti dana »