Povezane vesti

Pevač dobio peto dete: Sinu dao neobično ime (FOTO)

Pevač dobio peto dete: Sinu dao neobično ime (FOTO)

Nova 22.02.2024
Deni Boneštaj danas je podelio lepe vesti. Naime, njegova supruga Ines donela je na svet zdravog dečaka. Sinu su dali ime Lukian, a Deniju je ovo peto dete. Muško ime Lukian došlo nam je iz Starog Rima i veruje se da je nastao iz imena „Lucije“… »
Deni Boneštaj dobio peto dete! Radost u domu poznatog pevača, sinu dao neobično ime

Deni Boneštaj dobio peto dete! Radost u domu poznatog pevača, sinu dao neobično ime

Mondo 22.02.2024
Deni Boneštaj postao je otac po peti put. Deni Boneštaj postao je otac po peti put. Popularni pevač Deni Boneštaj je danas postao ponovo tata, budući da je njegova lepša polovina Ines na svet danas donela jednog divnog dečaka. Sinu su dali ime… »
Pevač dobio peto dete: Objavio fotografiju supruge i naslednika iz porodilišta, pa joj se javno obratio: "moje sve" (foto)

Pevač dobio peto dete: Objavio fotografiju supruge i naslednika iz porodilišta, pa joj se javno obratio: "moje sve" (foto)

Blic 22.02.2024
Pevač Deni Boneštajn (34) dobio je peto dete, a njegova supruga Ines na svet je donela dečaka. Pevač je objavio fotografiju svoje supruge i naslednika iz porodilišta i tom prilikom joj se javno obratio. - Ines, hvala sve moje. Volim te. Dobrodošao… »
Pevač postao tata po peti put! Sinu dao neobično ime a ženi se obratio najdivnijim rečima (foto)

Pevač postao tata po peti put! Sinu dao neobično ime a ženi se obratio najdivnijim rečima (foto)

Kurir 22.02.2024
Deni Bonestaj, danas je ponovo postao tata. Njegova supruga Ines donela je na svet zdravog dečaka. Sinu su dali ime Lukian, a Deniju je ovo peto dete. Muško ime Lukian došlo nam je iz Starog Rima i veruje se da je nastao iz imena "Lucije", koje je pak… »

Vesti dana »