Povezane vesti

Nestorovićevci razrešili dilemu o Beogradu: Aleksandar Pavić saopštio odluku te frakcije o budućoj gradskoj vlasti

Nestorovićevci razrešili dilemu o Beogradu: Aleksandar Pavić saopštio odluku te frakcije o budućoj gradskoj vlasti

Kurir 24.02.2024
Jedan od osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Aleksandar Pavić izjavio je danas da grupa oko Branimira Nestorovića neće ulaziti u koaliciju sa Srpskom naprednom strankom u novom sazivu Skupštine Beograda jer, kako je rekao, građani na lokalnim… »
Pavić: Ne možemo sad u vlast ali nećemo raditi protiv države

Pavić: Ne možemo sad u vlast ali nećemo raditi protiv države

Beta 24.02.2024
Jedan od osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Aleksandar Pavić izjavio je danas da grupa oko Branimira Nestorovića neće ulaziti u koaliciju sa Srpskom naprednom strankom (SNS) u novom sazivu Skupštine Beograda jer, kako je rekao, građani na… »
Pavić: Grupa oko Nestorovića neće u vlast, ali protiv države nećemo da radimo

Pavić: Grupa oko Nestorovića neće u vlast, ali protiv države nećemo da radimo

NIN 24.02.2024
Jedan od osnivača pokreta " Mi - Glas iz naroda" Aleksandar Pavić izjavio je danas da grupa oko Branimira Nestorovića neće ulaziti u koaliciju sa Srpskom naprednom strankom (SNS) u novom sazivu Skupštine Beograda jer, kako je rekao, građani na… »
Vladimir Obradović: SNS je odlučio da u Beogradu ide na nove izbore, kako bi na taj način pokušao da krađu gurne pod tepih

Vladimir Obradović: SNS je odlučio da u Beogradu ide na nove izbore, kako bi na taj način pokušao da krađu gurne pod tepih

Danas 24.02.2024
„Iz nepoznatog razloga SNS-u i SPS-u, koji i pored nezapamćene izborne krađe nemaju većinu u Beogradu, sada ne odgovara većina od 56 odbornika, već žele, kako kažu, da ceo Nestorovićev pokret podrži vladajuću koaliciju. Takav stav nisu imali… »
Beogradska politička igra u osvit novih izbora

Beogradska politička igra u osvit novih izbora

Kurir 24.02.2024
Gotovo da nema više političkih dilema, uključujući i dilemu doktora Nestorovića, novi beogradski izbori su na pragu. Čeka se još zvanična potvrda. Po navodima visokog funkcionera SNS-a, nekadašnjeg vaterpolo superstara Aleksandra Šapića, 1… »
Pavić: Ne možemo sad u vlast ali nećemo raditi protiv države

Pavić: Ne možemo sad u vlast ali nećemo raditi protiv države

Novi magazin 24.02.2024
Jedan od osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Aleksandar Pavić izjavio je danas da grupa oko Branimira Nestorovića neće ulaziti u koaliciju sa Srpskom naprednom strankom (SNS) u novom sazivu Skupštine Beograda jer, kako je rekao, građani na… »
Beogradska zavrzlama: Tri struje i dve opcije za konačan politički ishod u prestonici!

Beogradska zavrzlama: Tri struje i dve opcije za konačan politički ishod u prestonici!

Kurir 24.02.2024
Nakon rasparčavanja pokreta Branimira Nestorovića Mi - glas iz naroda, trenutno je izvesniji scenario da se ide na nove izbore u prestonici, ocena je sagovornika Kurira. Nakon što se pokret Branimira Nestorovića Mi - glas iz naroda raspao prethodnih… »
Pavić: Grupa oko Nestorovića neće ulaziti u koaliciju sa SNS u novom sazivu Skupštine Beograda

Pavić: Grupa oko Nestorovića neće ulaziti u koaliciju sa SNS u novom sazivu Skupštine Beograda

Danas 24.02.2024
Jedan od osnivača pokreta „Mi – Glas iz naroda“ Aleksandar Pavić izjavio je danas da grupa oko Branimira Nestorovića neće ulaziti u koaliciju sa Srpskom naprednom strankom (SNS) u novom sazivu Skupštine Beograda jer, kako je rekao, građani na… »
Toma Fila nema dilemu šta će se desiti na sednici skupštine Beograda 1. Marta: Predsedavajući za Kurir o najrealnijem…

Toma Fila nema dilemu šta će se desiti na sednici skupštine Beograda 1. Marta: Predsedavajući za Kurir o najrealnijem…

Kurir 24.02.2024
Nakon što se Pokret Branimira Nestorovića "Mi - Glas iz naroda" raspao prethodnih dana, i to na čak tri frakcije, sagovornik Kurira ocenjuje da je trenutno najizvesniji način raspetljavanja političke zavrzlame u Beogradu - novi izlazak na birališta… »
Toma Fila o beogradskim izborima "Ne pregovara se o većini ni sa kim": Advokat izneo najizvesniji scenario

Toma Fila o beogradskim izborima "Ne pregovara se o većini ni sa kim": Advokat izneo najizvesniji scenario

Mondo 24.02.2024
Toma Fila smatra da je izvesno ponavljanje izbora u Beogradu. Toma Fila smatra da je izvesno ponavljanje izbora u Beogradu. Advokat Toma Fila smatra da je novi izlazak na birališta.u Beogradu najizvesniji način raspetljavanja političke zavrzlame u… »
Za sitne pare ostaje u politici: Posle raskola kome je kumovao u jednom, Nestorović osniva drugi pokret: Sada ima novi plan…

Za sitne pare ostaje u politici: Posle raskola kome je kumovao u jednom, Nestorović osniva drugi pokret: Sada ima novi plan…

Blic 24.02.2024
Ne samo da je posejao razdor u ionako osakaćenom pokretu "Mi-Glas naroda", Branimir Nestorović podelio je i poznavaoce političkih prilika oko njegove političke budućnosti. Jedni smatraju da novi pokret "dr Haosa" na narednim izborima ne može da… »
Jelena Pavlović (MI – Glas iz naroda): Ponoviti izbore u Beogradu, Nestorović nije Vučićev – prvi je skresao ideju o…

Jelena Pavlović (MI – Glas iz naroda): Ponoviti izbore u Beogradu, Nestorović nije Vučićev – prvi je skresao ideju o…

Danas 23.02.2024
Narodna poslanica Jelena Pavlović sa liste „MI – Glas iz naroda“, koja je podržala Branimira Nestorovića i Aleksandra Pavića u sukobu sa ostatkom osnivača udruženja, navodi za Danas da je potrebno ići na nove beogradske izbore. Nestorović i… »

Vesti dana »