Povezane vesti

Deklaracija između Niš, moj grad i Novog DSS-a uvod u zajednički nastup na lokalnim izborima

Deklaracija između Niš, moj grad i Novog DSS-a uvod u zajednički nastup na lokalnim izborima

Jugmedia 24.02.2024
Koalicija “Niš, moj grad” i Nova demokratska stranka Srbije potpisali su deklaraciju o saradnji. U zajedničkoj saradnji vide, kažu, novu nadu za grad Niš, odnosno, zajednički nastup na predstojećim lokalnim izborima u ovom gradu. Na taj način… »
Nova koalicija u Nišu za predstojeće izbore

Nova koalicija u Nišu za predstojeće izbore

Glas juga 24.02.2024
Nova Demokratska stranka Srbije, odnosno koalicija NADA i koalicija “Niš moj grad” zajedno će nastupati na predstojećim lokalnim izborima u Nišu, najavljeno je prilikom današnjeg potpisivanja deklaracije o saradji te dve koalicije. Poslanica i… »
Koalicija "Niš moj grad" i Novi DSS potpisali deklaraciju o saradnji

Koalicija "Niš moj grad" i Novi DSS potpisali deklaraciju o saradnji

Južne vesti 24.02.2024
Uz najavu zajedničkog nastupa na predstojećim lokalnim izborima i poziva svim opozicionim političkim organizacijama, udruženjima građana i pokretima na saradnju, Koalicija “Niš, moj grad” i Nova demokratska stranka Srbije potpisali su… »
Koalicija “Niš, moj grad” i Nova demokratska stranka Srbije potpisali su deklaraciju o saradnji

Koalicija “Niš, moj grad” i Nova demokratska stranka Srbije potpisali su deklaraciju o saradnji

Jug press 24.02.2024
NIŠ Koalicija “Niš, moj grad” i Nova demokratska stranka Srbije potpisali su deklaraciju o saradnji. U zajedničkoj saradnji vide, kažu, novu nadu za grad Niš. Na taj način se obavezujemo da ćemo biti jedna staklena, providna buduća vlast. Ova… »
Koalicija “Niš moj grad” i koalicija NADA u koaliciji

Koalicija “Niš moj grad” i koalicija NADA u koaliciji

Niške vesti 24.02.2024
Narodna poslanica i potrpedsednica Izvršnog odbora Nove Demokratske stranke Srbije Slađana Miletić kazala je da su deklaraciju potpisali kako bi na predstojećim izborima “vratili Niš Nišlijama”. “Aktuelna vlast donela je mnoge odluke na štetu… »
Nova koalicija u Nišu za predstojeće izbore

Nova koalicija u Nišu za predstojeće izbore

Radio sto plus 24.02.2024
Poslanica i potrpedsednica Izvršnog odbora Nove Demokratske stranke Srbije Slađana Miletić kazala je da su deklaraciju potpisali da bi na predstojećim izborima “vratili Niš Nišlijama”. “Aktuelna vlast donela je mnoge odluke na štetu grada i… »

Vesti dana »