Povezane vesti

Ovo je porodilja koja je preminula u Nišu Suprug očajan: Anđele moj, pričaću mu svakog dana o tebi, srećo moja nisi ovo…

Ovo je porodilja koja je preminula u Nišu Suprug očajan: Anđele moj, pričaću mu svakog dana o tebi, srećo moja nisi ovo…

Kurir 29.02.2024
D.L. (31) iz Vlasotinca preminula je jutros u UKC Niš, a suprug se potresnim rečim aoprostio od nje na društvenim mrežama. "Andjele svakog dana dok čuvam našeg A. pričaću mu o tebi kako treba da bude dobar kako si ti bila dobra srećo moja nisi… »
"Krvarila je na sve strane..." Direktor bolnice za Kurir o preminuloj porodilji: Ćerka je mog prijatelja, nije joj bilo spasa

"Krvarila je na sve strane..." Direktor bolnice za Kurir o preminuloj porodilji: Ćerka je mog prijatelja, nije joj bilo spasa

Kurir 29.02.2024
Dr Nebojša Dimitrijević, direkotor Opšte bolnice Leskovac u kojoj je porođena D. L.(31) iz Vlasotoinca, a koja je jutros preminula u UKC Niš, kaže za Kurir da je naložio unutrašnju kontrolu u bolnici. - Devojka je prvorotka, ćerka mog dobrog… »
Preminula porodilja u Nišu

Preminula porodilja u Nišu

RTS 29.02.2024
Tridesetogodišnja porodilja preminula je u Klinici za ginekologiju u nišu, nakon što joj je prethodno urađen carski rez u leskovačkoj bolnici. Pacijentkinja D. L. 1993. iz Opšte bolnice Leskovac primljena je dana 28. 2. 2024. u 15.34 na Kliniku za… »
"Anđele, dok čuvam našeg Akija pričaću o tebi": Bolan oproštaj muža od porodilje koja je umrla posle porođaja

"Anđele, dok čuvam našeg Akija pričaću o tebi": Bolan oproštaj muža od porodilje koja je umrla posle porođaja

Telegraf 29.02.2024
"Trudnoća je tekla uredno, urađen je carski rez i odjednom je krenulo jako krvarenje", rekao je Nebojša Dimitrijević, direktor Opšte bolnice u Leskovcu. D. L. (31), porodilja iz Vlasotinca preminula je jutros u UKC Niš pošto joj je u Leskovcu… »
„Srećo moja, nisi ovo zaslužila“: Potresan oproštaj supruga preminule porodilje u Nišu

„Srećo moja, nisi ovo zaslužila“: Potresan oproštaj supruga preminule porodilje u Nišu

Nova 29.02.2024
Porodilja D. L. (31) iz Vlasotinca, preminula je jutros u Univerzitetskom kliničkom centru Niš, nakon što je pre dva dana na svet donela zdravu bebu. Potresni, poslednji oproštaj od voljene supruge, objavio je njen muž V. L. na svojom Fejsbuk… »
Porodilja preminula nakon carskog reza u Leskovcu, beba je dobro

Porodilja preminula nakon carskog reza u Leskovcu, beba je dobro

Radio 021 29.02.2024
Pacijentkinja D.L. (31) koja je carskim rezom porođena u Opštoj bolnici u Leskovcu 27. februara, preminula je u Unverzitetskom kliničkom centru u Nišu jutros u 6.50 časova, potvrdili su u toj ustanovi. Žena je u utorak carskim rezom donela na svet… »
Preminula porodilja u KC Niš nakon porođaja u Leskovcu

Preminula porodilja u KC Niš nakon porođaja u Leskovcu

N1 Info 29.02.2024
U UKC Niš preminula je pacijentkinja D. L. (30), koja se porodila u Opštoj bolnici u Leskovcu, ali je zbog komplikacija prebačena u Niš. Pacijentkinja D. L. (31) iz Opšte bolnice Leskovac primljena je dana 28.02.2024. u 15.34 na Kliniku za… »
Porodilja iz Vlasotinca nakon carskog reza u Leskovcu preminula u Nišu

Porodilja iz Vlasotinca nakon carskog reza u Leskovcu preminula u Nišu

Beta 29.02.2024
Pacijentkinja D.L. (31) koja je carskim rezom porođena u Opštoj bolnici u Leskovcu 27. februara, preminula je u Unverzitetskom kliničkom centru u Nišu jutros u 6.50 časova, potvrdili su u toj zdravstvenoj ustanovi. Žena je u utorak carskim rezom… »
Oglasila se bolnica u Nišu nakon smrti žene (31) koja je preminula dva dana posle porođaja

Oglasila se bolnica u Nišu nakon smrti žene (31) koja je preminula dva dana posle porođaja

Nova 29.02.2024
Univerzitetski klinički centar Niš oglasio se nakon smrti porodilje D.L. (31) koj je preminula samo dva dana nakon što je na svet donela bebu. „Pacijentkinja D.L. (31) iz Opšte bolnice Leskovac primljena je 28. februara 2024. godine u 15.34 minuta… »
Tragedija u Nišu: Preminula porodilja zbog krvarenja

Tragedija u Nišu: Preminula porodilja zbog krvarenja

Blic 29.02.2024
Pacijentkinja D. L. (30) iz Vlasotinca, koja se porodila carskim rezom u opštoj bolnici u Leskovcu, preminula je jutros u Univerzitetskom - kliničkom centru u Nišu. Porodilja je u UKC Niš primljena u teškom opštem stanju a u leskovačkoj bolnici… »
Tragedija u Nišu: Preminula porodilja zbog krvarenja

Tragedija u Nišu: Preminula porodilja zbog krvarenja

Blic 29.02.2024
Pacijentkinja D. L. (30) iz Vlasotinca, koja se porodila carskim rezom u opštoj bolnici u Leskovcu, preminula je jutros u Univerzitetskom - kliničkom centru u Nišu. Porodilja je u UKC Niš primljena u teškom opštem stanju a u leskovačkoj bolnici… »
"Svakog dana dok čuvam Akija, pričaću mu o tebi": Ovo je porodilja koja je umrla u Nišu, muž se od nje oprostio potresnom…

"Svakog dana dok čuvam Akija, pričaću mu o tebi": Ovo je porodilja koja je umrla u Nišu, muž se od nje oprostio potresnom…

Blic 29.02.2024
"Anđele, svakog dana dok čuvam našeg Akija, pričaću mu o tebi kako treba da bude dobar kako si ti bila dobra. Srećo moja, nisi ovo zaslužila. Gage moje", napisao je partner porodilje Dragane Lepojević koja se porodila u utorak, a koja je zbog… »
"Svakog dana dok čuvam Akija, pričaću mu o tebi": Ovo je porodilja koja je umrla u Nišu, muž se od nje oprostio potresnom…

"Svakog dana dok čuvam Akija, pričaću mu o tebi": Ovo je porodilja koja je umrla u Nišu, muž se od nje oprostio potresnom…

Blic 29.02.2024
"Anđele, svakog dana dok čuvam našeg Akija, pričaću mu o tebi kako treba da bude dobar kako si ti bila dobra. Srećo moja, nisi ovo zaslužila. Gage moje", napisao je partner porodilje Dragane Lepojević koja se porodila u utorak, a koja je zbog… »
Porodilja iz Vlasotinca nakon carskog reza u Leskovcu preminula u Nišu

Porodilja iz Vlasotinca nakon carskog reza u Leskovcu preminula u Nišu

Insajder 29.02.2024
Pacijentkinja D.L. (31) koja je carskim rezom porođena u Opštoj bolnici u Leskovcu 27. februara, preminula je u Unverzitetskom kliničkom centru u Nišu jutros u 6.50 časova, potvrdili su u toj zdravstvenoj ustanovi. Žena je u utorak carskim rezom… »
Porodilja preminula u niškom Kliničkom centru nakon carskog reza u Leskovcu

Porodilja preminula u niškom Kliničkom centru nakon carskog reza u Leskovcu

Danas 29.02.2024
Porodilja (30), koja je juče primljena u niški Univerzitetski klinički centar iz Opšte bolnice Leskovac, gde joj je urađen carski rez, preminula je jutros, potvrđeno je u UKC. „Ona je primljena juče u 15.34 mininuta na nišku Kliniku za… »
Preminula porodilja u KC Niš nakon porođaja u Leskovcu

Preminula porodilja u KC Niš nakon porođaja u Leskovcu

Novi magazin 29.02.2024
Pacijentkinja D.L. (31) koja je carskim rezom porođena u Opštoj bolnici u Leskovcu 27. februara, preminula je u Unverzitetskom kliničkom centru u Nišu jutros u 6.50 časova, potvrdili su u toj zdravstvenoj ustanovi. Žena je u utorak carskim rezom… »
Porodilja preminula nakon carskog reza u Leskovcu, beba je dobro

Porodilja preminula nakon carskog reza u Leskovcu, beba je dobro

In medija 29.02.2024
Pacijentkinja D.L. (31) koja je carskim rezom porođena u Opštoj bolnici u Leskovcu 27. februara, preminula je u Unverzitetskom kliničkom centru u Nišu jutros u 6.50 časova, potvrdili su u toj ustanovi. Žena je u utorak carskim rezom donela na svet… »
Suprug se oprostio od porodilje koja je preminula u Nišu: "Pričaću sinu svakog dana o tebi, kako si ti bila dobra"

Suprug se oprostio od porodilje koja je preminula u Nišu: "Pričaću sinu svakog dana o tebi, kako si ti bila dobra"

Mondo 29.02.2024
Suprug se oprostio od porodilje koja je preminula u Nišu. Suprug se oprostio od porodilje koja je preminula u Nišu. D. L. (31) iz Vlasotinca preminula je jutros u UKC Niš, a suprug se potresnim rečima oprostio od nje na društvenim mrežama. "Anđele… »
Preminula porodilja u UKC Niš: Porodila se u Leskovcu, nakon komplikacija prebačena za Niš

Preminula porodilja u UKC Niš: Porodila se u Leskovcu, nakon komplikacija prebačena za Niš

Euronews 29.02.2024
U UKC Niš preminula je pacijentkinja D. L. (30), koja se porodila u Opštoj bolnici u Leskovcu, ali je zbog komplikacija prebačena u Niš, potvrđeno je za Euronews Srbija u toj zdravstvenoj ustanovi. "Pacijentkinja D. L. (30) iz Opšte bolnice Leskovac… »
"Juče su mi rekli da je bolje": Oglasio se direktor leskovačke bolnice za "Blic" zbog smrti porodilje

"Juče su mi rekli da je bolje": Oglasio se direktor leskovačke bolnice za "Blic" zbog smrti porodilje

Blic 29.02.2024
Direktor leskovačke bolnice Nebojša Dimitrijević kaže da se pacijentkinja porodila u utorak i da je zbog krvarenja hitno transportovana za UKC Niš. - Porodilja je 1993. godište iz Vlasotinca. Imala je hipertenziju u trudnoći koja je vođena u Domu… »
"Juče su mi rekli da je bolje": Oglasio se direktor leskovačke bolnice za "Blic" zbog smrti porodilje

"Juče su mi rekli da je bolje": Oglasio se direktor leskovačke bolnice za "Blic" zbog smrti porodilje

Blic 29.02.2024
Direktor leskovačke bolnice Nebojša Dimitrijević kaže da se pacijentkinja porodila u utorak i da je zbog krvarenja hitno transportovana za UKC Niš. - Porodilja je 1993. godište iz Vlasotinca. Imala je hipertenziju u trudnoći koja je vođena u Domu… »
Preminula žena dva dana posle porođaja Porodilja iskrvarila nakon carskog reza; Oglasila se i bolnica

Preminula žena dva dana posle porođaja Porodilja iskrvarila nakon carskog reza; Oglasila se i bolnica

Dnevnik 29.02.2024
Žena od 30 godina preminula je jutros u UKC Niš nakon što je porođena carkim rezom u opštoj bolnci u Leskovcu. Pacijentkinja iz Vlasotinca je rodila zdravu bebu, a onda su usledile komplikacije. - Pacijentkinja D. L. 1993.iz Opšte bolnice Leskovac… »
Naložena unutrašnja kontrola u leskovačkoj bolnici zbog smrti porodilje – Dimitrijević: Ćerka je mog dobrog prijatelja

Naložena unutrašnja kontrola u leskovačkoj bolnici zbog smrti porodilje – Dimitrijević: Ćerka je mog dobrog prijatelja

Rešetka 29.02.2024
Direkotor Opšte bolnice Leskovac Nebojša Dimitrijević, u kojoj je porođena D. L.(31) iz Vlasotoinca koja je jutros preminula u UKC Niš, kaže da je naložio unutrašnju kontrolu u bolnici. “Devojka je prvorotka, ćerka mog dobrog prijatelja, koji… »
"Krvarila je na sve strane!" Oglasio se doktor iz Niša o preminuloj porodilji - Ćerka je mog prijatelja, nije bilo spasa

"Krvarila je na sve strane!" Oglasio se doktor iz Niša o preminuloj porodilji - Ćerka je mog prijatelja, nije bilo spasa

Mondo 29.02.2024
Oglasio se doktor o porodilji koja je preminula u Nišu. Oglasio se doktor o porodilji koja je preminula u Nišu. Dr Nebojša Dimitrijević, direkotor Opšte bolnice Leskovac u kojoj je porođena D. L.(31) iz Vlasotoinca, a koja je jutros preminula u UKC… »
Bio joj je prvi porođaj: Detalji strašne smrti mlade porodilje iz Leskovca

Bio joj je prvi porođaj: Detalji strašne smrti mlade porodilje iz Leskovca

Telegraf 29.02.2024
Žena (31) se porodila 27. februara, a 29 je preminula. Porodilja D. L. (31) iz Vlasotinca, a koja se porodila u Leskovcu, preminula je dva dana posle porođaja i to joj je bio prvi porođaj, nezvanično saznaje Telegraf.rs. Prema nezvaničnim… »
Direktor leskovačke bolnice otkrio detalje: Šokiran sam smrću porodilje, znam je od detinjstva

Direktor leskovačke bolnice otkrio detalje: Šokiran sam smrću porodilje, znam je od detinjstva

Telegraf 29.02.2024
Mlada žena umrla je dva dana posle porođaja. Nebojša Dimitrijević, direktor Opšte bolnice u Leskovcu izrazio je veliko žaljenje zbog smrti mlade žene koja ja jutros preminula u niškom UKC nakon što joj je u Leskovcu urađen carski rez. - Mi… »

Vesti dana »